CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Senzational! CSM Volei Alba Blaj, calificare istorica in finala Ligii Campionilor

publicat 2018-05-05 21:45:15 (Realitatea-TV)
Senzational! CSM Volei Alba Blaj, calificare istorica in finala Ligii Campionilor Volei Alba Blaj a castigat, de o maniera entuziasmanta, meciul cu Galatasaray, din semifinalele Ligii Campionilor la volei feminin, scor 23-25, 25-17, 25-22, 25-22, si a scris istorie! Gruparea ardeleana s-a calificat, in premiera pentru o echipa din Romania, in finala Ligii Campionilor. Volei Alba Blaj s-a calificat, in premiera pentru o echipa din Romania, in finala Ligii Campionilor la volei feminin, dupa un meci fabulos contra lui Galatasaray, disputat in Sala Polivalenta "Ioan... ...continuare.

Fetele de la Volei Alba Blaj cer ajutorul fanilor dupa calificarea in finala Ligii Campionilor: "Le multumim tuturor pentru sprijin. Sper ca maine sa fie sala plina"

publicat 2018-05-05 21:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
Fetele de la Volei Alba Blaj cer ajutorul fanilor dupa calificarea in finala Ligii Campionilor: Le multumim tuturor pentru sprijin. Sper ca maine sa fie sala plina Volei Alba Blaj s-a calificat în finala Ligii Campionilor la volei feminin, dar jucatoarele înca nu realizeaza importanta acestei performante. Româncele au trecut de Galatasaray, scor 23-25, 25-17, 25-22, 25-22. În prima semifinala Vakifbank Istanbul (Turcia) a trecut de Imoco Volley Conegliano (Italia), dupa un duel palpitant: scor 25-22, 25-21, 17-25, 15-25, 16-14. ... ...continuare.

Calificare istorica pentru CSM Volei Alba Blaj in finala Ligii Campionilor la volei feminin

publicat 2018-05-05 21:45:01 (Antena3)
Calificare istorica pentru CSM Volei Alba Blaj in finala Ligii Campionilor la volei feminin CSM Volei Alba Blaj s-a calificat, in premiera pentru o echipa din Romania, in finala Ligii Campionilor la volei feminin, dupa ce a invins in semifinale formatia turca Galatasaray Istanbul cu scorul 3-1... ...continuare.

Alba Blaj, calificare ISTORICA in finala Ligii Campionilor la VOLEI. Va juca pentru trofeu cu cea mai bogata echhipa din lume

publicat 2018-05-05 21:30:26 (Romania-TV)
Alba Blaj, calificare ISTORICA in finala Ligii Campionilor la VOLEI. Va juca pentru trofeu cu cea mai bogata echhipa din lume CSM Volei Alba Blaj s-a calificat in finala Ligii Campionilor la volei feminin, producand una din cele mai mari surprize din ultimii ani in aceasta competitie. Un orasel cu numai 20.000 de locuitori din inima Ardealului a reusit sa invinga o echipa cu buget de vreo 5-6 ori mai mare, Galatasaray, cu 3-1 in a doua semifinala a turneului Final Four care se desfasoara la Bucuresti. SCM CRAIOVA a pierdut mansa tur a FINALEI CUPEI EHF contra lui Kristiansand. SE DECIDE in BANIE Primul set a fost... ...continuare.

Alba Blaj in finala Ligii Campionilor

publicat 2018-05-05 21:30:25 (OnlineSport)
Alba Blaj in finala Ligii Campionilor Echipa Alba Blaj a depasit calculele hartiei si a invins-o pe puternica Galatasaray Istanbul in a doua semifinala a Final Four-ului Ligii Campionilor la volei feminin gazduit de Sala Polivalenta din Bucuresti. ...continuare.

Cod galben de averse si descarcari electrice in Alba si alte 6 judete, in aceasta seara

publicat 2018-05-05 19:00:29 (Libertatea)
Cod galben de averse si descarcari electrice in Alba si alte 6 judete, in aceasta seara Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis sambata, 5 mai, noi avertizari nowcasting Cod galben de averse si descarcari electrice in Alba si alte 6 judete din Oltenia, Muntenia si Transilvania, valabile in ora urmatoare. Astfel, potrivit meteorologilor, pana la ora 19:15, in judetul Alba (localitatile: Blaj, Ocna Mures, Unirea, Jidvei, Sona, Valea Lunga, Lopadea […] Post-ul Cod galben de averse si descarcari electrice in Alba si alte 6 judete, in aceasta seara apare prima data... ...continuare.

VOLEI ALBA BLAJ - GALATASARa // FINAL FOUR VOLEI » 4 superechipe joaca azi la Bucuresti! Prezentarea echipelor din Liga Campionilor: colectie de campioane + ce recorduri se pot stabili

publicat 2018-05-05 13:00:25 (Gazeta-Sporturilor)
VOLEI ALBA BLAJ - GALATASARa // FINAL FOUR VOLEI » 4 superechipe joaca azi la Bucuresti! Prezentarea echipelor din Liga Campionilor: colectie de campioane + ce recorduri se pot stabili Astazi se joaca Final Four-ul (semifinalele) Ligii Campionilor la volei feminin, în Sala Polivalenta de la Bucuresti.  În prima semifinala, ora 16:00 - VakifBank Istanbul - Imoco Volley Coegliano; În a doua semifinala, ora 19:00 - Volei Alba Blaj - Galatasaray Istanbul;  Cele mai tari jucatoare din Europa pot fi urmarite în aceste doua zile, la Bucuresti, În Final Four-ul Ligii Campionilor. ... ...continuare.

Care este noua MODA in materie de mobilier stradal. Obiectele pot costa si 7.000 de euro pe luna, iar o administratie locala face bani din inchirierea lor

publicat 2018-05-05 12:45:13 (Mediafax)
Care este noua MODA in materie de mobilier stradal. Obiectele pot costa si 7.000 de euro pe luna, iar o administratie locala face bani din inchirierea lor Trasurile de epoca din zona turistica a orasului Alba Iulia, care au spatii pentru terase, au fost inchiriate cu preturi intre 6.000 si 7.000 de euro pe luna de administratia locala, dupa ce au fost scoase la licitatie, iar comerciantii au ridicat tariful, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

VOLEI ALBA BLAJ - GALATASARa // FINAL FOUR VOLEI » Istorie cu un markere in culori! Povestea unei superimagini GSP: cu ce mesaje se incurajeaza jucatoarele de la Alba Blaj inainte de infruntarea cu Galatasaray

publicat 2018-05-05 10:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
VOLEI ALBA BLAJ - GALATASARa // FINAL FOUR VOLEI » Istorie cu un markere in culori! Povestea unei superimagini GSP: cu ce mesaje se incurajeaza jucatoarele de la Alba Blaj inainte de infruntarea cu Galatasaray Astazi se joaca Final Four-ul (semifinalele) Ligii Campionilor la volei feminin, în Sala Polivalenta de la Bucuresti. În prima semifinala, ora 16:00 - VakifBank Istanbul - Imoco Volley Coegliano; În a doua semifinala, ora 19:00 - Volei Alba Blaj - Galatasaray Istanbul;  Voleibalistele de la Alba Blaj au realizat înainte de Final 4 o sedinta foto speciala. ... ...continuare.

VOLEI ALBA BLAJ - GALATASARa // FINAL FOUR VOLEI » Curaj si culori: cu ce mesaje se incurajeaza jucatoarele de la Alba Blaj inainte de meciul cu Galatasaray

publicat 2018-05-05 10:30:24 (Gazeta-Sporturilor)
VOLEI ALBA BLAJ - GALATASARa // FINAL FOUR VOLEI » Curaj si culori: cu ce mesaje se incurajeaza jucatoarele de la Alba Blaj inainte de meciul cu Galatasaray Astazi se joaca Final Four-ul (semifinalele) Ligii Campionilor la volei feminin, în Sala Polivalenta de la Bucuresti; În prima semifinala, ora 16:00 - VakifBank Istanbul - Imoco Volley Coegliano; În a doua semifinala, ora 19:00 - Volei Alba Blaj - Galatasaray Istanbul;  Voleibalistele de la Alba Blaj au realizat înainte de Final 4 o sedinta foto speciala. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro