Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




FOTO. Momente de groaza intr-un teleski scapat de sub control. Turistii au fost aruncati in toate directiile!

publicat 2018-03-17 01:45:02 (CanCan)
Momente de groaza intr-un teleski din Georgia, care s-a defectat in timpul mersului, aruncand turistii din scaune! Cel putin zeceturistiau fost raniti, printre care si o femeie insarcinata. Nu se cunoaste cauza accidentului, dar se banuieste ca instalatia de teleski a luat-o razna din cauza unui supravoltaj. Totul s-a petrecut intr-o fractiune de secunda, instalatia […] The post FOTO. Momente de groaza intr-un teleski scapat de sub control. Turistii au fost aruncati in toate directiile!... ...continuare.

'Europass sprijina direct cetatenii europeni in dezvoltarea profesionala si personala'

publicat 2018-03-17 00:15:02 (Bursa)
'Europass sprijina direct cetatenii europeni in dezvoltarea profesionala si personala' Eurodeputatul Pavel Emilian, mebru al Comisiei de Munca din Parlamentul European, a declarat, intr-un comunicat de presa remis catre redactie ca: 'Am votat joi, 15 Martie, in cadrul plenului reunit la Strasbourg, noul instrument Europass. Am contribuit si am sustinut aceasta initiativa europeana pentru ca sprijina direct cetatenii europeni in a se dezvolta personal si profesional, si in a-si atinge potentialul'. ...continuare.

Imagini revoltatoare intr-un spital din Craiova. Un soarece a fost surprins in salonul pentru copii

publicat 2018-03-16 23:30:24 (Romania-TV)
Imagini revoltatoare intr-un spital din Craiova. Un soarece a fost surprins in salonul pentru copii Imaginile au fost filmate in salonul pentru copii din Spitalul de Boli Infectioase Victor Babes din Craiova. Dupa ce imaginile au aparut pe facebook iar tatal pacientei s-a araat revoltat, fetita sa a fost mutata la un alt etaj, intr-o rezerva. Conducerea spitalului nu neaga existenta soarecelui, dar considera imaginile sunt de acum cateva luni. Timp in care o firma de deratizare ar fi remediat situatia. Tatal fetitei sustine clar ca filmarea a fost facuta pe 15 martie 2018 si ca fiica lui nu... ...continuare.

Caz REVOLTATOR intr-un SPITAL din Craiova. Un soarece a fost filmat la pediatrie - VIDEO

publicat 2018-03-16 23:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Caz REVOLTATOR intr-un SPITAL din Craiova. Un soarece a fost filmat la pediatrie - VIDEO Parintele unei fetite din Craiova a filmat in Spitalul de Boli Infectioase un soarece care se plimba linistit prin unitatea medicala. ...continuare.

Situatie revoltatoare intr-un spital din Craiova. Un soarece a fost filmat in salonul copiilor - VIDEO

publicat 2018-03-16 22:30:01 (Antena3)
Situatie revoltatoare intr-un spital din Craiova. Un soarece a fost filmat in salonul copiilor - VIDEO Situatie revoltatoare la Spitalul de Boli Infectioase din Craiova. Parintele unei fetite in varsta de trei ani, internata in unitatea medicala a filmat cu telefonul un soarece care se plimba chiar in... ...continuare.

Scandalul impozitului pe cladiri. PNL vine cu dovada. Adresa trimisa de minister primarilor

publicat 2018-03-16 21:30:29 (Realitatea-TV)
Scandalul impozitului pe cladiri. PNL vine cu dovada. Adresa trimisa de minister primarilor Dupa ce PNL a anuntat ca PSD pregateste o majorare a taxelor locale, prin Codul Finantelor Publice, astfel incat autoritatile locale sa fie obligate sa majoreze la maxim impozitele pentru persoanele fizice si juridice la cladiri rezidentiale si nerezidentiale, Ionel Danca, purtator de cuvant al PNL, a venit cu dovezi: acesta a prezentat la Realitatea Tv, adresa prin care Ministerul Dezvoltarii le cere primarilor sa isi exprime punctul de vedere cu privire la propunerea de "stabilire a unor... ...continuare.

Caz revoltator! Copil lasat pe sosea, langa mama lui beata moarta! Simona Gherghe: „Este absolut ingrozitor. Nu pot sa privesc imaginile astea”

publicat 2018-03-16 21:15:02 (CanCan)
Un caz revoltator, al unei mame care a cazut cu copilul in brate din pricina bauturii, a fost prezentat la „Acces direct”. Prezentatoarea emisiunii, Simona Gherghe, le-a spus parintilor copilului ca nu ii face placere sa discute cu ei.  „Este absolut ingrozitor. Nu pot sa privesc imaginile astea”, a spus Simona Gherghe. „Mi-a fost foarte […] The post Caz revoltator! Copil lasat pe sosea, langa mama lui beata moarta! Simona Gherghe: „Este absolut... ...continuare.

Dan Boiangiu, Arval: Discutiile diesel versus benzina au disparut. Acum majoritatea clientilor de flote se uita si la electrice, dar si la hibride

publicat 2018-03-16 20:45:30 (Ziarul-Financiar)
Dan Boiangiu, Arval: Discutiile diesel versus benzina au disparut. Acum majoritatea clientilor de flote se uita si la electrice, dar si la hibride Citeste si: Director general Arval: Frecventa incidentelor auto la masinile din flote este de 100%, in fiecare an fiecare masina are un eveniment, in medie. Este foarte mult Dan Boiangiu, Arval: Toate masinile din flote vor avea la bord "cutii negre", toate firmele vor sa stie cum conduc angajatii ZF Corporate: statistici auto si transporturi Pe masura ce portofoliile marcilor prezente pe piata locala au fost completate de automobile electrice, hibride si hibride de tip plug-in, iar... ...continuare.

Caz revoltator! Dupa 18 ani petrecuti in inchisoare, procurorii si-au dat seama ca era nevinovat

publicat 2018-03-16 20:30:02 (Antena3)
Caz revoltator! Dupa 18 ani petrecuti in inchisoare, procurorii si-au dat seama ca era nevinovat Greseala unor procurori a distrus viata unui tanar din Polonia, acesta fiind acuzat pe nedrept de crima si viol.  Dupa ce a stat 18 ani dupa gratii, oamenii legii au revizuit cazul si au ajuns la... ...continuare.

Victor Ponta: Lui Dragnea i se pregatea un flagrant in biroul de la Ministerul Dezvoltarii

publicat 2018-03-16 20:15:28 (Realitatea-TV)
Victor Ponta: Lui Dragnea i se pregatea un flagrant in biroul de la Ministerul Dezvoltarii Victor Ponta a declarat, vineri, ca Liviu Dragnea avea "o comunicare" cu procurorul Papici, care a instrumentat dosarul "Referendumul", afirmand ca actualul lider al PSD avea niste oameni in DNA, iar acestuia i se pregatea un flagrant si ca a mers cu Dragnea la K2 pentru a rezolva situatia. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro