CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




O fetita de cinci ani a murit dupa ce a cazut dintr-o caruta, in Brasov

publicat 2018-04-22 16:00:14 (ProTV)
O fetita în vârsta de cinci ani, din localitatea brasoveana Zizin, a decedat duminica, dupa ce a cazut dintr-o caruta, a informat purtatorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Brasov, Luiza Danila. ...continuare.

O fetita de cinci ani a murit dupa ce a cazut dintr-o caruta, in judetul Brasov

publicat 2018-04-22 16:00:08 (Mediafax)
O fetita de cinci ani a murit dupa ce a cazut dintr-o caruta, in judetul Brasov O fetita de cinci ani a cazut din caruta in care se afla cu rudele sale, in satul Zizin, judetul Brasov. Echipajul SMURD de terapie intensiva a gasit-o in stop cardio-respirator. Potrivit purtatorului de cuvant al ISU Brasov, Luiza Danila, copila nu a raspuns manevrelor de resuscitare si a fost declarat decesul, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Lant uman de Cartea Recordurilor in Brasov. Participantii citesc din romanul ”Descult”

publicat 2018-04-22 10:15:12 (Libertatea)
Lant uman de Cartea Recordurilor in Brasov. Participantii citesc din romanul ”Descult” Brasovul isi propune sa intre in Cartea Recordurilor, duminica, prin organizarea in centrul orasului a celui mai mare lant de oameni care citesc, eveniment prin care se doreste a fi sarbatorite Ziua Internationala a Cartii, dar si Centenarul Marii Unirii. Asociatia C’Art Fest, organizatorii manifestarii, au informat ca oamenii se vor aseza, incepand cu ora […] Post-ul Lant uman de Cartea Recordurilor in Brasov. Participantii citesc din romanul ”Descult” apare prima... ...continuare.

Salvamontistii au primit 12 apeluri de urgenta in ultimele 24 de ore

publicat 2018-04-22 09:15:18 (Romania-TV)
Salvamontistii au primit 12 apeluri de urgenta in ultimele 24 de ore Potrivit Salvamont Romania, in ultimele 24 de ore, la Dispeceratul National Salvamont, s-au primit 12 apeluri de urgenta: 2 apeluri pentru Salvamont Gorj, 2 apeluri pentru Salvamont Municipiul Brasov, 1 apel pentru Salvamont Bistrita Nasaud, 1 apel pentru Salvamont Bihor, 1 apel pentru Salvamont Cluj, 2 apeluri pentru Judetul Neamt, 1 apel pentru Judetul Brasov, 1 apel pentru Judetul Cluj si 1 apel pentru Judetul Bacau, informeaza news.ro. Salvamontistii au intervenit pentru acordarea... ...continuare.

Protest dramatic in Brasov. Un tanar grav bolnav isi cere dreptul la viata

publicat 2018-04-22 07:30:10 (ProTV)
Potest dramatic la Brasov. Un tânar de 29 de ani, care are nevoie vitala de transplant de plamâni si-a mobilizat familia si prietenii si i-a chemat pe toti în fata Spitalului Judetean. ...continuare.

Concert pentru o supravietuitoare din #Colectiv la Brasov

publicat 2018-04-21 13:00:12 (Libertatea)
Concert pentru o supravietuitoare din #Colectiv la Brasov Asociatia Fotografilor de Concert #FIND_US organizeaza, sambata, de la ora 19,30, in clubul Rockstadt din municipiul Brasov, un eveniment destinat strangerii de fonduri pentru Flavia Lupu, una dintre supravietuitoarele tragediei din Colectiv. Un concert si o expozitie destinate strangerii de fonduri pentru Flavia Lupu, una dintre victimele care au supravietuit incendiului din clubul Colectiv, va […] Post-ul Concert pentru o supravietuitoare din #Colectiv la Brasov apare prima data in... ...continuare.

Aveti drum la munte? Mare atentie! Traficul rutier intre Poiana Brasov si Rasnov este inchis sambata si duminica

publicat 2018-04-21 11:30:01 (Antena-1)
Aveti drum la munte? Mare atentie! Traficul rutier intre Poiana Brasov si Rasnov este  inchis sambata si duminica Traficul rutier intre Poiana Brasov si Rasnov va fi inchis sambata si duminica pentru organizarea Campionatului National de Raliu in Coasta. Restrictia este valabila, in ambele zile, in intervalul 8.00 - 20.00. ...continuare.

Traficul rutier va fi inchis, in weekend, intre Poiana Brasov si Rasnov. Rute ocolitoare

publicat 2018-04-20 23:45:13 (Realitatea-TV)
Traficul rutier va fi inchis, in weekend, intre Poiana Brasov si Rasnov. Rute ocolitoare Traficul rutier va fi inchis pentru toate categoriile de vehicule in intervalul orar 08:00 - 20:00. Traficul rutier va fi inchis, sambata si duminica, pe DN 1E, intre Poiana Brasov si Rasnov (3 km), pentru desfasurarea Campionatului National de Raliu in Coasta, informeaza Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere. Traficul rutier va fi inchis pentru toate categoriile de vehicule in intervalul orar 08:00 - 20:00. Ca ruta ocolitoare, compania de drumuri recomanda DN 1E Poiana... ...continuare.

Atentie soferi. Trafic inchis la Poiana Brasov

publicat 2018-04-20 23:30:01 (Antena3)
Atentie soferi. Trafic inchis la Poiana Brasov Traficul rutier va fi inchis sambata si duminica pe DN 1E, intre Poiana Brasov si Rasnov (3 km), pentru desfasurarea Campionatului National de Raliu in Coasta, informeaza Compania Nationala de... ...continuare.

Veste trista pentru turisti! Traficul va fi inchis la Poiana Brasov pe o portiune de 3 km

publicat 2018-04-20 20:45:03 (CanCan)
Turistii care au de gand sa plece la Poiana Brasov in acest weekend trebuie sa stie ca traficul rutier va fi inchis pe DN 1E, intre Poiana Brasov si Rasnov (3 km), pentru desfasurarea Campionatului National de Raliu in Coasta, informeaza Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere. Traficul rutier va fi inchis pentru toate […] The post Veste trista pentru turisti! Traficul va fi inchis la Poiana Brasov pe o portiune de 3 km appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro