CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Iulia Vantur s-a despartit de Salman Khan. Ce mesaj a transmis vedeta

publicat 2018-05-31 19:45:19 (Romania-TV)
Iulia Vantur s-a despartit de Salman Khan. Ce mesaj a transmis vedeta Iulia Vantur  a publicat un mesaj pe Instagram, prin care lasat sa se inteleaga ca povestea lor de dragoste s-a terminat, insa la scurt timp a sters postarea. "Poate cea mai mare greseala pe care am facut-o in trecut a fost faptul ca am crezut ca iubirea insemna sa gasesti persoana potrivita pentru tine. Nu cauta persoana cu care vrei sa-ti petreci viata. Trebuie sa devii persoana cu care vrei sa-ti petreci viata", a scris Iulia Vantur. Iulia Vantur, ipostaze INTIME cu un celebru... ...continuare.

Iulia Vantur si Salman Khan s-au despartit. Ce mesaj a transmis vedeta

publicat 2018-05-31 19:00:14 (Libertatea)
Iulia Vantur si Salman Khan s-au despartit. Ce mesaj a transmis vedeta  Iulia Vantur si Salman Khan s-au despartit, dupa cum sustin ziarele din India. Desi cei doi nu si-au confirmat niciodata oficial relatia, Iulia a publicat zilele trecute un mesaj pe Instagram, prin care lasat sa se inteleaga ca povestea lor de dragoste s-a terminat, insa la scurt timp a sters postarea. "Poate cea mai mare […] Post-ul Iulia Vantur si Salman Khan s-au despartit. Ce mesaj a transmis vedeta apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Iulia Vantur s-a despartit de Salman Khan! Ce mesaj a transmis vedeta

publicat 2018-05-31 18:45:07 (CanCan)
Ziarele din India sustin ca Salman Khan si Iulia Vantur s-au despartit dupa o relatie de lunga durata. Desi cei doi nu si-au confirmat niciodata oficial relatia, Iulia a publicat un mesaj pe Instagram, prin care lasat sa se inteleaga ca povestea lor de dragoste s-a terminat, insa la scurt timp a sters postarea. (Cele […] The post Iulia Vantur s-a despartit de Salman Khan! Ce mesaj a transmis vedeta appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Barbatul din Alba impuscat de un politist voia sa-si loveasca familia cu toporul

publicat 2018-05-31 17:15:13 (ProTV)
S-au auzit focuri de arma în localitatea Valea Lunga din Judetul Alba. Un barbat de 55 de ani a fost împuscat cu 4 gloante de politistul din comuna dupa ce barbatul si-a atacat familia cu toporul si a vrut sa îl raneasca si pe omul legii. ...continuare.

Kim Kardashian s-a intalnit cu Donald Trump! Ce i-a cerut diva de peste Ocean presedintelui S.U.A

publicat 2018-05-31 17:15:02 (CanCan)
Kim Kardashian s-a intalnit cu Donald Trump la Casa Alba. Diva de peste Ocean i-a cerut presedintelui S.U.A gratierea unei femei. (Promotiile zilei la monitoare) Intalnirea dintre Kim Kardashian si Donald Trump a avut loc miercuri la Casa Alba. Cei doi s-au intalnit in urma dorintei lui Kim care a facut lobby intens in ultimele […] The post Kim Kardashian s-a intalnit cu Donald Trump! Ce i-a cerut diva de peste Ocean presedintelui S.U.A appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Paula Seling poarta cu mandrie pe scena costume facute manual de mama ei

publicat 2018-05-31 14:30:08 (Libertatea)
Paula Seling poarta cu mandrie pe scena costume facute manual de mama ei Paula Seling poarta cu mandrie pe scena costume facute manual de mama ei. Artista  si-a petrecut weekend-ul pe scena. Baia Mare, Alba Iulia si Satul Mare sunt cele trei orase in care artista a cantat. Ziua de Rusalii a prins-o la Alba Iulia. Alaturi de Nicolae Furdui Iancu alaturi de grupul Crai Nou, Iuliana Tudor, […] Post-ul Paula Seling poarta cu mandrie pe scena costume facute manual de mama ei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Alegeri la conducerea Consiliului Judetean Alba, dupa ce fostul vicepresedinte s-a spanzurat

publicat 2018-05-31 14:15:14 (Mediafax)
Alegeri la conducerea Consiliului Judetean Alba, dupa ce fostul vicepresedinte s-a spanzurat Consilierul judetean Marius Hategan, din partea PNL, a fost ales joi vicepresedinte al Consiliului Judetean Alba, fiind votat de 21 din cei 31 de consilieri judeteni prezenti. Alegerea pentru aceasta functie s-a facut dupa ce fostul vicepresedinte, Alin Cucui, s-a spanzurat. ...continuare.

Barbat din Alba impuscat mortal de un politist, dupa ce l-a atacat cu un topor

publicat 2018-05-31 11:15:12 (ProTV)
Un barbat dintr-un sat din Alba, care a atacat joi, cu un topor un politist, dupa ce, initial, si-a amenintat membrii familiei, a fost împuscat de acesta, suferind leziuni la membre si abdomen. ...continuare.

Situatie incredibila in Alba. Un barbat a fost impuscat de un politist dupa ce acesta l-ar fi atacat cu toporul

publicat 2018-05-31 11:15:02 (Antena3)
Situatie incredibila in Alba. Un barbat a fost impuscat de un politist dupa ce acesta l-ar fi atacat cu toporul Un barbat dintr-un sat din Alba, care a atacat joi, cu un topor un politist, dupa ce, initial, si-a amenintat membrii familiei, a fost impuscat de acesta, suferind leziuni la membre si... ...continuare.

Ce mananca Melania Trump? S-a aflat dieta Primei Doamne de la Casa Alba

publicat 2018-05-31 11:00:04 (CanCan)
La micul-dejun Melania Trump obisnuieste sa bea un smoothie, marturisind ca foloseste fructe organice, iaurt fara grasimi, ulei de masline, seminte de in, suplimente alimentare de Omega 3 si vitamina D. Cand vrea sa-si mai diversifice masa de dimineata, alege terci de ovaz in loc de smoothie, dupa cum a declarat revistei GQ. Melania Trump […] The post Ce mananca Melania Trump? S-a aflat dieta Primei Doamne de la Casa Alba appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro