CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Schi sau balaceala in lacurile sarate, pentru cei care petrec minivacanta de 1 Mai in judetul Sibiu

publicat 2018-04-28 12:00:12 (Mediafax)
Schi sau balaceala in lacurile sarate, pentru cei care petrec minivacanta de 1 Mai in judetul Sibiu Turistii care vor sa schieze in minivacanta de 1 Mai pot merge la Balea Lac, unde stratul de zapada masoara, pe alocuri, peste 3 metri. Si cei care vor soare si baie pot alege judetul Sibiu, unde au fost deschise lacurile sarate de la Ocna Sibiului, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Imaginile care au starnit isterie pe internet! Eleve lovite cu biciul intr-o scoala din Sibiu, de catre un parinte

publicat 2018-04-26 19:30:01 (Antena-1)
Doua eleve din clasa a opta de la Scoala din Ighisu Nou, judetul Sibiu, au fost batute, joi, cu biciul, de tatal unei colege, care a intrat in sala de curs dupa ce fiica sa i-a povestit ca a fost jignita de una dintre fete. Barbatul a fost retinut. ...continuare.

Incident extrem de grav intr-o scoala din judetul Sibiu: Eleve batute cu biciul in clasa. VIDEO

publicat 2018-04-26 18:30:14 (Realitatea-TV)
Incident extrem de grav intr-o scoala din judetul Sibiu: Eleve batute cu biciul in clasa. VIDEO Incident extrem de grav intr-o scoala din judetul Sibiu. Un barbat a dat buzna in timpul unei ore si a lovit cu biciul doua eleve de 14 si 16 ani, surori. Cea mai mica se certase cu fiica agresorului. Individul a fost retinut. Va avertizam ca urmeaza detalii care va pot afecta emotional. Incidentul s-a intamplat in Scoala Generala din Ighisu Nou. Barbatul a intrat in clasa cu un bici si s-a dus glont la cele doua surori."A lovit doua adolescente surori in varsta de 14 si 16 ani, agresiunea... ...continuare.

UPDATE Conducerea aeroportului din Sibiu asigura ca sunt respectate standardele de securitate

publicat 2018-04-26 18:30:03 (Capital)
UPDATE Conducerea aeroportului din Sibiu asigura ca sunt respectate standardele de securitate Referitor la incidentul de securitate petrecut in luna martie, conducerea Aeroportului International Sibiu a anuntat standardele de securitate sunt pe deplin respectate pe aeroport si nu exista niciun motiv temeinic de ingrijorare. ...continuare.

Doua eleve din Sibiu, biciuite in sala de clasa de un barbat

publicat 2018-04-26 16:30:11 (ProTV)
Incidentul a avut loc la scoala generala din Ighisu Nou. ...continuare.

Incident socant la Sibiu! Doua eleve au fost biciuite in sala de clasa

publicat 2018-04-26 16:30:03 (CanCan)
Agresorul nu este angajat al unitatii scolare, iar martorii vorbesc ca una dintre victime ar fi fost intr-o relatie cu acesta.   Incidentul a avut loc, joi, in jurul orei 09:30, in Școala Generala Ighisu Nou. Un barbat in varsta de 39 de ani a intrat intr-o sala de clasa, iar pe fondul unui conflict mai […] The post Incident socant la Sibiu! Doua eleve au fost biciuite in sala de clasa appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Doua eleve din Sibiu, batute cu biciul la scoala de tatal unei colege. Barbatul, retinut

publicat 2018-04-26 16:00:15 (Mediafax)
Doua eleve din Sibiu, batute cu biciul la scoala de tatal unei colege. Barbatul, retinut Doua eleve din clasa a 8-a de la Scoala din Ighisu Nou, judetul Sibiu, au fost batute, joi, cu biciul, de tatal unei colege, care a intrat in sala de curs dupa ce fiica sa i-a povestit ca a fost jignita de una dintre fete. Barbatul a fost retinut. ...continuare.

Incident socant intr-o scoala din Sibiu: Un barbat a biciuit doua eleve in sala de clasa

publicat 2018-04-26 16:00:02 (Antena3)
Incident socant intr-o scoala din Sibiu: Un barbat a biciuit doua eleve in sala de clasa Un barbat din Sibiu a biciuit doua eleve in sala de clasa, suparat fiind ca una dintre fete avea o relatie cu fiul sau. Incidentul s-a petrecut in aceasta dimineata la Scoala Generala Ighisu Nou. Un... ...continuare.

Incident socant la o scoala din Sibiu! Un barbat a intrat in clasa si a biciuit doua eleve

publicat 2018-04-26 15:45:06 (CanCan)
Un barbat a patruns intr-o sala de clasa, in Școala Generala Ighisu Nou, si a lovit cu biciul doua eleve. Individul de 39 de ani le-a batut pe minore pe fondul unui conflict mai vechi. Elevele  sunt surori si au varste de 14, respectiv 16 ani. Copilele s-au ales cu rani usoare pe maini si […] The post Incident socant la o scoala din Sibiu! Un barbat a intrat in clasa si a biciuit doua eleve appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Incident socant intr-o scoala din Sibiu. Doua eleve, lovite cu biciul de un barbat in sala de clasa

publicat 2018-04-26 15:00:08 (ProTV)
Incident socant într-o scoala din Sibiu, dupa ce un barbat a patruns într-o sala de clasa si a lovit cu biciul doua eleve. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro