CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2018 TULCEA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-09 10:45:05 (Antena3)
REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2018 TULCEA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO TULCEA BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din TULCEA sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

TULCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:02 (Antena3)
TULCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat TULCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din TULCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 TULCEA. Rezultatele finale dupa afisarea contestatilor

publicat 2018-07-09 10:00:01 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 TULCEA. Rezultatele finale dupa afisarea contestatilor REZULTATE BACALAUREAT 2018 TULCEA. Aproximativ 1297 de candidati din Tulcea s-au inscris in acest an la sesiunea de vara a Bacalaureatului. REZULTATE BACALAUREAT 2018 TULCEA. Rezultatele la prima sesiune a... ...continuare.

ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in TULCEA

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in TULCEA ADMITERE LICEU. Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceuin 2018. Rezultatele vor fi afisate pe www.antena3.ro... ...continuare.

ADMITERE LICEU 2018 TULCEA. Repartizarea computerizata in liceele din TULCEA

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU 2018 TULCEA. Repartizarea computerizata in liceele din TULCEA ADMITERE LICEU TULCEA. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a va avea loc luni. ADMITERE LICEU TULCEA. Vor fi repartizati candidatii care nu implinesc 18 a... ...continuare.

ADMITERE LICEU edu.ro TULCEA. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 07:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro TULCEA. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU TULCEA edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni realiste. ... ...continuare.

REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul TULCEA

publicat 2018-07-08 21:00:02 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul TULCEA TULCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro.  Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceu in 2018. Rezultatele vor fi afisate pe... ...continuare.

Salata cu icre de stiuca de Tulcea a primit... protectia nationala

publicat 2018-07-06 17:15:14 (Realitatea-TV)
Salata cu icre de stiuca de Tulcea a primit... protectia nationala Produsul Salata cu icre de stiuca de Tulcea a primit protectia nationala a sistemelor din domeniul calitatii, conform legislatiei europene si nationale, arata un comunicat transmis vineri de Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (MADR). "Dreptul de utilizare a logo-ului national cat si dreptul de a comercializa produse din clasa 1.7, pesti, moluste si crustacee proaspete si produse derivate cu denumirea de Salata cu icre de stiuca de Tulcea revine exclusiv producatorilor sau... ...continuare.

Ministerul Agriculturii: Salata cu icre de stiuca de Tulcea a primit protectia nationala

publicat 2018-07-06 17:00:15 (Mediafax)
Ministerul Agriculturii: Salata cu icre de stiuca de Tulcea a primit protectia nationala Produsul Salata cu icre de stiuca de Tulcea a primit protectia nationala a sistemelor din domeniul calitatii, conform legislatiei europene si nationale, arata un comunicat transmis vineri de Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (MADR). ...continuare.

Fundatia Ringier sustine pregatirea pentru performanta a micilor atleti de la Tulcea

publicat 2018-07-05 18:15:11 (Libertatea)
Fundatia Ringier sustine pregatirea pentru performanta a micilor atleti de la Tulcea Alaturi de alti 4 sponsori, Fundatia Ringier a sprijinit un cantonament de 7 zile, pentru 8 atleti juniori de la C.S.M. Danubiu Tulcea, pregatiti de fosta campioana mondiala Elena Fidatov Moruzov! Intr-o Romanie in care sportul sufera profund din cauza subfinantarii pe toate planurile, acest aspect determinand o involutie a rezultatelor la marile competitii internationale, […] Post-ul Fundatia Ringier sustine pregatirea pentru performanta a micilor atleti de la Tulcea apare prima data... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro