CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Harghita: Copil de 6 ani, disparut de trei zile, gasit mort in raul Olt

publicat 2018-07-05 16:15:14 (Mediafax)
Harghita: Copil de 6 ani, disparut de trei zile, gasit mort in raul Olt Un copil de 6 ani din Balan, judetul Harghita, dat disparut de trei zile, a fost gasit mort, joi, in raul Olt, la circa cinci kilometri de locul in care se presupune ca ar fi cazut. ...continuare.

Cum a fost gasit copilul de sase ani disparut luni de acasa

publicat 2018-07-05 15:30:14 (ProTV)
Copilul în vârsta de sase ani care a disparut, luni, de la domiciliul sau din orasul Balan a fost gasit decedat, a declarat joi purtatorul de cuvânt al Inspectoratului de Politie Judetean Harghita, Gheorghe Filip. ...continuare.

Un copil disparut de acasa este cautat de peste 100 de persoane. Exista posibilitatea ca micutul sa fi cazut intr-un rau!

publicat 2018-07-05 13:30:01 (Antena-1)
Un copil disparut de acasa este cautat de peste 100 de persoane. Exista posibilitatea ca micutul sa fi cazut intr-un rau! Peste 100 de persoane participa, joi, la operatiunea de cautare a unui copil in varsta de sase ani din orasul Balan, care a disparut de la domiciliu in data de 2 iulie, a anuntat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Harghita, Gheorghe Filip. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. Notele la BAC 2018, AFISATE PE EDU.RO

publicat 2018-07-04 10:00:27 (Romania-TV)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. Notele la BAC 2018, AFISATE PE EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. Afisarea primelor rezultate la Bacalaureat 2018, pentru probele scrise, se va face pe 4 iulie (pana la ora 12:00). In aceeasi zi, candidatii nemultumiti de notele obtinute pot depune contestatii (orele 12:00 - 16:00). Intre 5 si 8 iulie vor fi solutionate contestatiile, in timp ce rezultatele finale la Bac 2018 este sunt anuntate pe 9 iulie. REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. VEZI AICI primele rezultate publicate pe edu.ro.  REZULTATE BACALAUREAT... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Harghita

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Harghita Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Harghita. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. Notele la BAC, inainte de contestatii

publicat 2018-07-04 06:30:02 (Antena3)
EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. Notele la BAC, inainte de contestatii edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. In HARGHITA rezultatele la prima sesiune a bacalaureatului din acest an vor fi publicate de catre site-ul www.antena3.ro, din momentul in care notele vor fi... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul HARGHITA. Care este rata de promovabilitate in judetul HARGHITA

publicat 2018-07-04 06:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul HARGHITA. Care este rata de promovabilitate in judetul HARGHITA REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul HARGHITA. Aproximativ 2328 de candidati din judetul Harghita s-au inscris in acest an la Bacalaureat. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul HARGHITA. Rezultatele... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 05:30:41 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO HARGHITA BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din HARGHITA sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 judetul Harghita. Rezultatele de la Bacalaureat 2018, obtinute de elevii din Harghita

publicat 2018-07-04 04:45:11 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 judetul Harghita. Rezultatele de la Bacalaureat 2018, obtinute de elevii din Harghita Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Harghita - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Harghita vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Un copil de 6 ani din Harghita a disparut de acasa, de luni seara

publicat 2018-07-03 18:45:10 (Libertatea)
Un copil de 6 ani din Harghita a disparut de acasa, de luni seara Un copil de 6 ani din Harghita a disparut de acasa, luni seara. Este vorba de Ciprian-Costel Manoila, un baietel din Balan, care a fost dat disparut, de mama sa, in seara zilei de luni, 2 iulie, la ora 20.00. Copilul se juca alaturi de alti copii in apropierea locuintei, dar la un moment dat […] Post-ul Un copil de 6 ani din Harghita a disparut de acasa, de luni seara apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro