CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul GORJ

publicat 2018-07-08 22:30:01 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul GORJ GORJ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro.  Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceu in 2018. Rezultatele vor fi afisate pe... ...continuare.

Panica pentru zeci de copii. Autocarul in care se aflau a luat foc in mers

publicat 2018-07-06 17:00:02 (Antena3)
Panica pentru zeci de copii. Autocarul in care se aflau a luat foc in mers Un autocar a luat foc in Bumbesti-Pitic, Gorj. Motorul vehiculului a fost cuprins de flacari, spre groaza celor 33 de copii si patru adulti. Speriati, oamenii au reusit sa se iasa la timp din autocarul... ...continuare.

Un autocar a luat foc in Bumbesti-Pitic, Gorj. Clipe de groaza pentru zeci de copii

publicat 2018-07-06 16:45:11 (Libertatea)
Un autocar a luat foc in Bumbesti-Pitic, Gorj. Clipe de groaza pentru zeci de copii Un autocar a luat foc in Bumbesti-Pitic, Gorj. Motorul vehiculului a fost cuprins de flacari, spre groaza celor 33 de copii si patru adulti. Speriati, oamenii au reusit sa se iasa la timp din autocarul distrus de incendiu. Pompierii din cadrul ISU Gorj au fost alertati vineri, dupa ce in comuna Bumbesti-Pitic a luat foc […] Post-ul Un autocar a luat foc in Bumbesti-Pitic, Gorj. Clipe de groaza pentru zeci de copii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Autocar cu 37 de persoane la bord, intre care 33 de copii, cuprins de flacari, in Gorj

publicat 2018-07-06 16:30:15 (ProTV)
Un autocar în care se aflau 33 de copii si patru adulti a luat foc, vineri, în judetul Gorj, mai multe echipaje de pompieri deplasându-se catre locul incidentului. ...continuare.

Autocar cu 33 de copii, cuprins de flacari

publicat 2018-07-06 16:15:11 (Romania-TV)
Autocar cu 33 de copii, cuprins de flacari Reprezentantii ISU Gorj au anuntat, vineri, ca au fost solicitati sa intervina pentru stingerea unui incendiu izbucnit la un autocar in care se aflau 33 de copii si 4 adulti. "Pana la sosirea echipajelor ISU, incendiul care se manifesta la compartimentul motor al autovehiculului, a fost lichidat de catre sofer ajutat de cativa oameni cu ajutorul extinctoarelor", au precizat reprezentantii ISU Gorj. Potrivit acestora, toti pasagerii s-au autoevacuat si nimeni nu a fost ranit. Cauza probabila a... ...continuare.

Un copil din Gorj a fost batut de tata pana cand i-a rupt mana. Baiatul mancase doua felii de salam pentru ca ii era foame

publicat 2018-07-06 15:30:10 (Libertatea)
Un copil din Gorj a fost batut de tata pana cand i-a rupt mana. Baiatul mancase doua felii de salam pentru ca ii era foame Un copil din Gorj a fost batut de tata pana cand i-a rupt mana dintr-un motiv halucinant. Baiatul de 15 ani a povestit ca doar a deschis frigiderul si a mancat doua felii de salam, fara sa-i ceara voie parintelui sau. Asta l-a scos din minti pe tata care l-a snopit in bataie pe adolescent. […] Post-ul Un copil din Gorj a fost batut de tata pana cand i-a rupt mana. Baiatul mancase doua felii de salam pentru ca ii era foame apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Caz socant in Gorj! Copil batut de tata pana i-a rupt mana pentru ca a mancat doua felii de salam

publicat 2018-07-06 14:45:12 (Realitatea-TV)
Caz socant in Gorj! Copil batut de tata pana i-a rupt mana pentru ca a mancat doua felii de salam Un adolescent de 15 ani, din comuna Slivilesti, judetul Gorj, a ajuns la spital cu mana rupta, dupa ce a fost batut de tata, pentru ca a deschis frigiderul si a taiat doua felii de salam. Primarul comunei Slivilesti, Sorin Bucurescu, a declarat, vineri, pentru MEDIAFAX, ca baiatul de 15 ani i-a povestit cum tatal lui a devenit violent in momentul in care a copilul a deschis frigiderul si a taiat doua felii de salam, fara sa-i ceara acordul. "Pot eu sa-i iau apararea unui asemenea om, atata... ...continuare.

Adolescent batut de tata, in Gorj. Tanarul de 15 ani a mers singur la spital

publicat 2018-07-06 13:45:12 (ProTV)
Un barbat de 48 de ani a fost retinut de politisti, dupa ce si-a batut fiul în vârsta de 15 ani. Minorul a ajuns la spital cu rani grave, având nevoie de îngrijiri pentru 30-35 de zile. ...continuare.

Un copil de 14 ani a ajuns in coma la spital dupa un accident, in Gorj. A fost lovit pe trecerea de pietoni

publicat 2018-07-06 13:30:07 (Libertatea)
Un copil de 14 ani a ajuns in coma la spital dupa un accident, in Gorj. A fost lovit pe trecerea de pietoni Un copil de 14 ani a ajuns in coma la spital dupa un accident de circulatie, in Gorj. Baiatul a fost lovit pe o trecere de pietoni din Bumbesti-Jiu iar starea lui este foarte grava, astfel ca a fost transportat la spitalul din Craiova. Copilul de 40 de ani a fost lovit pe trecerea de […] Post-ul Un copil de 14 ani a ajuns in coma la spital dupa un accident, in Gorj. A fost lovit pe trecerea de pietoni apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Copil de 14 ani, in coma, dupa ce a fost lovit pe trecerea de pietoni

publicat 2018-07-06 09:30:17 (Realitatea-TV)
Copil de 14 ani, in coma, dupa ce a fost lovit pe trecerea de pietoni Un adolescent de 14 ani a ajuns, in noaptea de joi spre vineri, in stare grava la spital, dupa ce a fost lovit de o masina pe o trecere de pietoni din localitatea Bumbesti-Jiu, judetul Gorj. Baiatul a fost dus in coma la spital. Purtatorul de cuvant al Politiei Gorj, Miruna Prejbeanu, a declarat, pentru MEDIAFAX, ca accidentul s-a produs in noaptea de joi spre vineri, pe DN 66, in localitatea Bumbesti-Jiu. Aici, copilul de 14 ani a fost lovit pe trecerea de pietoni de un autoturism condus de... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro