CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Avertizare de ULTIMA ORA! Este POTOP in sapte judete din tara!

publicat 2018-07-05 09:30:02 (Antena-1)
Avertizare de ULTIMA ORA! Este POTOP in sapte judete din tara! Administratia Nationala de Meteorologie a emis, joi, o atentionare nowcasting Cod galben de ploi valabila in urmatoarea jumatate de ora in localitati din judetele Ialomita, Giurgiu, Prahova, Buzau, Ilfov, Calarasi si Braila. ...continuare.

Retea uriasa de contrabanda cu tigari, descoperita in Calarasi

publicat 2018-07-05 09:15:11 (ProTV)
Peste 250 de politistii din Calarasi, cu suportul de specialitate al Directiei Operatiuni Speciale din cadrul Politiei Române, efectueaza 53 de perchezitii domiciliare în judetele Calarasi, Ilfov, Giurgiu si în Bucuresti. ...continuare.

Zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric

publicat 2018-07-05 08:45:04 (Cotidianul)
Zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, joi, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Capitala si din judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. [...] The post Zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Zone din BUCUREȘTI si din judetele ILFOV si GIURGIU raman JOI fara curent electric

publicat 2018-07-05 07:30:15 (Puterea)
Zone din BUCUREȘTI si din judetele ILFOV si GIURGIU raman JOI fara curent electric E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, joi, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Capitala si din judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. In Bucuresti, alimentarea cu energie va fi oprita in intervalul orar 09:00 - 17:00, pe strazile Mihail Kogalniceanu (numerele fara sot intre Piata M. Kogalniceanu si Vasile Parvan), dar si pe Alexandru Deparateanu, Ion Bianu, Miron Costin, Petru Rares, iar intre orele 09:30 - 16:00... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU. Notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 11:15:14 (Romania-TV)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU. Notele la BAC publicate de EDU.RO REZULTATE BAC edu.ro GIURGIU. Prima sesiune a examenului de bacalaureat s-a incheiat.REZULTATE BAC edu.ro. Afisarea primelor rezultate, care se va face in centrele de examen si pe site-ul bacalaureat.edu.ro, este prevazuta pentru data de 4 iulie, pana la ora 12.00.  Consulta listele cu rezultatele la Bacalaureat 2018 in Giurgiu pe bacalaureat.edu.ro.  In aceeasi zi, vor putea fi depuse contestatiile, in intervalul orar 12.00 - 16.00.  REZULTATE BAC edu.ro GIURGIU. Rezultatele finale vor... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Giurgiu

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Giurgiu Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Giurgiu. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU. Notele la BAC, inainte de contestatii

publicat 2018-07-04 06:30:02 (Antena3)
EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU. Notele la BAC, inainte de contestatii edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU. In GIURGIU rezultatele la prima sesiune a bacalaureatului din acest an vor fi publicate de catre site-ul www.antena3.ro, din momentul in care notele vor fi... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul GIURGIU. Care este rata de promovabilitate in judetul GIURGIU

publicat 2018-07-04 06:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul GIURGIU. Care este rata de promovabilitate in judetul GIURGIU REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul GIURGIU. 1700 de candidati s-au inscris in acest an, in judetul Giurgiu, la Bacalaureat. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul GIURGIU. Rezultatele vor fi... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 05:30:41 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO GIURGIU BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din GIURGIU sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Giurgiu. Notele primite de elevii din judetul Giurgiu la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 04:45:11 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 Giurgiu. Notele primite de elevii din judetul Giurgiu la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Giurgiu - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Giurgiu vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro