CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Rezultate contestatii bacalaureat 2018. Peste 1.350 de elevi din judetul Dolj au obtinut note mai mari dupa contestatii

publicat 2018-07-09 13:45:10 (Libertatea)
Rezultate contestatii bacalaureat 2018. Peste 1.350 de elevi din judetul Dolj au obtinut note mai mari dupa contestatii Rezultate contestatii bacalaureat 2018. Peste 1.350 de contestatii din cele aproximativ 2.000 depuse de catre elevii de clasa a XII-a din judetul Dolj care au sustinut prima sesiune a examenului au fost admise, lucrarile fiind notate cu punctaj mai mare decat cel initial. La nivelul judetului Dolj, doua eleve au obtinut media 10, rata de promovare […] Post-ul Rezultate contestatii bacalaureat 2018. Peste 1.350 de elevi din judetul Dolj au obtinut note mai mari dupa contestatii apare... ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2018 Dolj: Aproximativ 1.400 de note au crescut dupa rezolvarea contestatiilor

publicat 2018-07-09 12:45:14 (Romania-TV)
Rezultate Bacalaureat 2018 Dolj: Aproximativ 1.400 de note au crescut dupa rezolvarea contestatiilor Rezultate Bacalaureat 2018 Dolj. La nivelul judetului Dolj s-au inregistrat 1.983 de contestatii dintre care 1.359 au fost admise in plus, 533 admise in minus si 91 de medii au ramas nemodificate. De asemenea, au fost obtinute doua medii de zece, fiind vorba de Maria Iulia Rosu de la Colegiul National "Elena Cuza" Craiova si de Madalina Georgiana Putere de la Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova. In urma contestatiilor, la trei unitati rata de promovare este de 100%, fiind vorba de... ...continuare.

EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele FINALE obtinute de elevi la BACALAUREAT in DOLJ au fost publicate

publicat 2018-07-09 11:00:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele FINALE obtinute de elevi la BACALAUREAT in DOLJ au fost publicate REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. 9 iulie 2018 ora 10:00: Rezultatele (dupa contestatii) pentru prima sesiune, au fost publicate.   REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din DOLJ la BACALAUREAT.  4 iulie... ...continuare.

REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2018 DOLJ - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-09 10:45:05 (Antena3)
REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2018 DOLJ - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO DOLJ BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din DOLJ sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

DOLJ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:01 (Antena3)
DOLJ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat DOLJ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din DOLJ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

ADMITERE LICEU 2018 DOLJ. Repartizarea computerizata in liceele din DOLJ

publicat 2018-07-09 09:15:01 (Antena3)
ADMITERE LICEU 2018 DOLJ. Repartizarea computerizata in liceele din DOLJ ADMITERE LICEU DOLJ. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a va avea loc luni. ADMITERE LICEU DOLJ. Vor fi repartizati candidatii care nu implinesc 18 ani... ...continuare.

ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in DOLJ

publicat 2018-07-09 09:15:01 (Antena3)
ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in DOLJ ADMITERE LICEU. Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceuin 2018. Rezultatele vor fi afisate pe www.antena3.ro... ...continuare.

REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro anunta liceul la care ai fost REPARTIZAT in judetul DOLJ

publicat 2018-07-09 08:45:02 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro anunta liceul la care ai fost REPARTIZAT in judetul DOLJ DOLJ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a are loc azi si lista unde ai fost... ...continuare.

ADMITERE LICEU edu.ro DOLJ. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 06:45:01 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro DOLJ. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU DOLJ edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni... ...continuare.

REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul DOLJ

publicat 2018-07-08 22:30:01 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul DOLJ DOLJ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro.  Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceu in 2018. Rezultatele vor fi afisate pe... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro