CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un tanar din Constanta si-a violat matusa de 71 de ani pentru ca nu a gasit prostituate

publicat 2018-07-17 19:45:03 (CanCan)
Scene incredibile petrecute la Constanta. Un tanar de 27 de ani si-a violat propria matusa, care il crescuse de la varsta de 4 ani. Violul s-a produs pe fondul betiei, acesta ajungand acasa, conform informatiilor, beat si suparat ca nu a gasit la munca prostituatele din zona Aurel Vlaicu. Prin urmare, a tabarat pe matusa […] The post Un tanar din Constanta si-a violat matusa de 71 de ani pentru ca nu a gasit prostituate appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Individ din Constanta, arestat dupa ce si-a violat matusa de 71 de ani. Nu gasise prostituate in oras

publicat 2018-07-17 18:45:21 (Libertatea)
Individ din Constanta, arestat dupa ce si-a violat matusa de 71 de ani. Nu gasise prostituate in oras Un individ de 27 de ani din Constanta si-a violat propria matusa, care il crescuse de la varsta de 4 ani. Omul a venit beat acasa, si era suparat ca nu a gasit la munca prostituatele din zona Aurel Vlaicu. A tabarat pe matusa lui, o femeie de 71 de ani, si a siluit-o. Femeia […] Post-ul Individ din Constanta, arestat dupa ce si-a violat matusa de 71 de ani. Nu gasise prostituate in oras apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Primaria Constanta, ancheta in cazul scenei rupte la Festivalul Mamaia Copiilor

publicat 2018-07-17 15:00:09 (Libertatea)
Primaria Constanta, ancheta in cazul scenei rupte la Festivalul Mamaia Copiilor Primaria Municipiului Constanta va deschide o ancheta, in cazul scenei rupte la Festivalul Mamaia Copiilor. Festivalul National de Creatie si Interpretare Mamaia Copiilor 2018 s-a desfasurat intre 10 si 14 iulie, in Piateta Cazino din statiunea Mamaia, unde copii cu varste cuprinse intre 4 si 17 ani au putut sa-si arate talentul muzical. Toate bune […] Post-ul Primaria Constanta, ancheta in cazul scenei rupte la Festivalul Mamaia Copiilor apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Politia Locala Constanta, acuzata ca foloseste pe autospeciale insemne ilegale! Reactia comisarului-sef dupa ce imaginea a devenit virala

publicat 2018-07-17 11:15:04 (CanCan)
Politia Locala Constanta este acuzata ca foloseste pe autospeciale insemne si echipamente specifice exclusiv masinilor de  politie, cu intentia vadita de a crea confuzie in randul cetatenilor. Totul a plecat de la o postare pe pagina de Facebook "Politistii au umor", in care apare o fotografie cu o masina de politie avand girofar cu lumini […] The post Politia Locala Constanta, acuzata ca foloseste pe autospeciale insemne ilegale! Reactia comisarului-sef dupa ce imaginea a devenit... ...continuare.

SSC Farul si-a pus patron! Ultimele detalii de la echipa proaspat promovata in Liga a 2-a

publicat 2018-07-16 18:30:08 (Gazeta-Sporturilor)
SSC Farul si-a pus patron! Ultimele detalii de la echipa proaspat promovata in Liga a 2-a SSC Farul Constanta a avut mari probleme în aceasta vara, echipa fiind la un moment dat în pragul desfiintarii dupa ce suporterii n-au ajuns la un consens cu Ciprian Marica, cumparatorul brandului "Farul". Totusi, lucrurile s-au mai îndreptat si fanii s-au înteles cu Ema Gavrila, care a preluat echipa. Fosta iubita a lui Alexandru Mazare, fratele lui Radu Mazare este un personaj bine cunoscut în Constanta si nu numai. ... ...continuare.

Accident cu sase masini pe Podul Agigea. Circulatie ingreunata pe drumul dintre Constanta si Mangalia

publicat 2018-07-16 16:15:14 (Romania-TV)
Accident cu sase masini pe Podul Agigea. Circulatie ingreunata pe drumul dintre Constanta si Mangalia Pe DN39 (E87) Mangalia - Constanta, in zona localitatii Agigea (in judetul Constanta), circulatia rutiera se desfasoara ingreunat (pe o singura banda dintre cele patru), dupa ce aici a avut loc un eveniment rutier in care au fost implicate sase vehicule, potrivit Centrului INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane. Potrivit sursei citate, o singura persoana a suferit leziuni usoare. ...continuare.

Un barbat din Constanta a castigat la pariuri dupa ce a ghicit scorul finalei Cupei Mondiale. Suma este fabuloasa

publicat 2018-07-16 16:15:02 (Antena3)
Un barbat din Constanta a castigat la pariuri dupa ce a ghicit scorul finalei Cupei Mondiale. Suma este fabuloasa Un barbat din Constanta este in culmea fericirii dupa ce acesta a ghicit scorul final la meciului dintre Franta si Croatia de la Campionatul Mondial 2018, incheiat cu 4 la doi pentru "Les... ...continuare.

Accident rutier pe litoral! Sase masini au fost implicate pe DN 39, in Agigea

publicat 2018-07-16 15:30:02 (CanCan)
Șase masini au fost implicate, luni, intr-un accident rutier pe DN39, in zona localitatii Agigea, judetul Constanta, o persoana fiind ranita. Traficul se desfasoara cu dificultate, potrivit Centrului Infotrafic. Potrivit Centrului Infotrafic, accidentul s-a produs pe DN39 (E87) Mangalia – Constanta, in zona localitatii Agigea, in judetul Constanta, sase masini fiind implicate. Primele date arata […] The post Accident rutier pe litoral! Sase masini au fost implicate pe DN 39, in... ...continuare.

Un sofer de 84 de ani a a omorat un copil aflat intr-o parcare. Accident groaznic in Constanta

publicat 2018-07-16 12:30:11 (Libertatea)
Un sofer de 84 de ani a a omorat un copil aflat intr-o parcare. Accident groaznic in Constanta Un sofer de 84 de ani a a omorat un copil aflat intr-o parcare, pe marginea drumului, langa autoturismul parintilor sai. Batranul se afla la volanul unui Matiz pe care l-a scapat de sub control si a intrat pe contrasens. Șoferul de 84 de ani care a omorat un copil a facut accidentul luni dimineata, […] Post-ul Un sofer de 84 de ani a a omorat un copil aflat intr-o parcare. Accident groaznic in Constanta apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un adolescent de 16 ani care statea langa o masina parcata in Constanta, omorat de un sofer de 84 de ani care a pierdut controlul volanului

publicat 2018-07-16 12:30:02 (CanCan)
Tragedie la Constanta!  Un adolescent in varsta de 16 ani a murit, luni, intr-un accident provocat de un barbat de 84 de ani, care a pierdut controlul volanului si a intrat intr-un refugiu de pe DN 2, la iesirea din Harsova, judetul Constanta, lovind o masina oprita. Langa autoturismul parcat se aflau un tata si […] The post Un adolescent de 16 ani care statea langa o masina parcata in Constanta, omorat de un sofer de 84 de ani care a pierdut controlul volanului appeared first on... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro