Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident grav in Vaslui. O persoana a murit, iar alte doua au ramas incarcerate

publicat 2018-03-02 14:15:01 (Antena3)
Accident grav in Vaslui. O persoana a murit, iar alte doua au ramas incarcerate O persoana a decedat si alte doua sunt incarcerate in urma unui accident rutier petrecut joi pe DE 581, au informat reprezentantii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Vaslui. Potrivit sursei... ...continuare.

Un mort si doua persoane incarcerate intr-un accident in Vaslui in care a fost implicat un microbuz cu 10 calatori/FOTO

publicat 2018-03-02 13:30:25 (Libertatea)
Un mort si doua persoane incarcerate intr-un accident in Vaslui in care a fost implicat un microbuz cu 10 calatori/FOTO O persoana a murit si alte doua au fost grav ranite, ramanand incarcerate, in urma unui accident petrecut, vineri dupa-amiaza, in localitatea vasluiana Tirzii, de pe drumul european E 581. In accident a fost implicat si un microbuz cu 10 calatori, inmatriculat in Republica Moldova. Potrivit primelor informatii, un microbuz de transport persoane si un […] Post-ul Un mort si doua persoane incarcerate intr-un accident in Vaslui in care a fost implicat un microbuz cu 10 calatori/FOTO apare... ...continuare.

Tanar din Vaslui mort intr-un accident, in timp ce impartea invitatiile la nunta

publicat 2018-03-01 21:30:27 (ProTV)
Un tânar de 31 de ani, din Vaslui, a murit în urma unui accident grav petrecut într-o benzinarie, în cursul zilei de miercuri. ...continuare.

Un barbat din Vaslui si-a riscat viata ca sa hraneasca un stol de lebede de pe un baraj inghetat. El s-a tarat cativa metri pe gheata

publicat 2018-03-01 20:30:26 (Libertatea)
Un barbat din Vaslui si-a riscat viata ca sa hraneasca un stol de lebede de pe un baraj inghetat. El s-a tarat cativa metri pe gheata Un barbat si-a riscat viata pentru a hrani un stol de lebede care salasluieste in aceasta iarna pe un baraj din apropierea municipiului Vaslui. Pe o gheata care nu prezenta siguranta, vasluianul s-a tarat pe burta pana aproape de pasarile care stateau pe firul de apa dezghetat care strabate lacul de la un capat la […] Post-ul Un barbat din Vaslui si-a riscat viata ca sa hraneasca un stol de lebede de pe un baraj inghetat. El s-a tarat cativa metri pe gheata apare prima data in... ...continuare.

O copila din Vaslui, obligata de propria mama sa cerseasca pe strada la -10 grade

publicat 2018-03-01 17:00:01 (Antena3)
O copila din Vaslui, obligata de propria mama sa cerseasca pe strada la -10 grade O fetita din Vaslui este nevoita sa stea pe strada si sa suporte temperaturile de -10 grade Celsius pentru ca mama ei o pune sa cerseasca. Copila sta pe bordura cu mana intina asteptand mila... ...continuare.

Inmormantare in loc de nunta! Povestea tanarului de 31 de ani, caruia i s-a facut rau la volan si a facut accident: "Era vanat la fata. Iubita lui plangea in hohote!"

publicat 2018-03-01 16:30:02 (Antena-1)
Inmormantare in loc de nunta! Povestea tanarului de 31 de ani, caruia i s-a facut rau la volan si a facut accident: Era vanat la fata. Iubita lui plangea in hohote! Un tanar din Vaslui si-a gãsit sfarsitul la doar 31 de ani si cu cateva luni inaintea cãsãtoriei, intr-un tragic accident de circulatie petrecut, ieri dimineatã, intr-o statie de benzinã situatã la iesirea din municipiul Vaslui cãtre Barlad, informeaza publicatia locala vremeanoua.ro. Tanãrul urma sã facã nuntã chiar pe 5 mai si doar cu o zi inainte de sfarsitul tragic acesta a semnat, impreunã cu viitoarea sa sotie, contractul cu banca pentru a-si achizitiona o locuintã prin... ...continuare.

O fetita din Vaslui, obligata de mama sa cerseasca la -10 grade

publicat 2018-03-01 12:30:02 (CanCan)
O fetita de nici 10 ani a fost obligata de mama ei sa cerseasca, la -10 grade, in fata unui magazin din Vaslui, pentru a-i induiosa pe clientii care isi faceau cumparaturile. Un elev a observat-o si i-a facut o poza. Pentru ca i-a fost mila de ea, adolescentul a sunat la politie si a […] The post O fetita din Vaslui, obligata de mama sa cerseasca la -10 grade appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau

publicat 2018-03-01 00:00:02 (Antena3)
Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit... ...continuare.

SCANDAL fara precedent la Vaslui! Mai multi politisti INDIGNAȚI de DECIZIA unui PROCUROR. "Am fost tratati ca niste gunoaie!"

publicat 2018-02-28 21:30:03 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL fara precedent la Vaslui! Mai multi politisti INDIGNAȚI de DECIZIA unui PROCUROR. Am fost tratati ca niste gunoaie! Un tanar de 30 de ani din Vaslui, care, acum cateva zile, a condus beat si a intrat in plin intr-o masina a politiei - in timp ce era urmarit pentru ca nu oprise la un filtru - punand in pericol vietile a doi agenti, a fost plasat sub control judiciar, masura ce a starnit indignarea a numerosi politisti din judet. ...continuare.

ACCIDENTE grave in tara: Trei masini s-au ciocnit la Vaslui, dupa ce un sofer a facut infarct. Carambol in Arges

publicat 2018-02-28 11:00:23 (Romania-TV)
Trei autovehicule s-au ciocnit, miercuri dimineata, pe o strada din Vaslui, dupa ce soferul unei masini a facut infarct. Acesta a murit, iar alte doua persoane au fost ranite. Un alt accident grav s-a produs in ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro