Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tanara de 19 ani din Galati, moarta in urma unui accident provocat de iubitul ei

publicat 2018-03-04 14:15:31 (ProTV)
O tânara de 19 ani din judetul Galati a murit sâmbata seara în urma unui accident rutier petrecut pe DJ 253, în afara localitatii Viile, si provocat de un sofer baut. ...continuare.

Vulcanizare din Galati, distrusa de un incendiu. Paznicul a suferit arsuri incercand sa salveze obiecte

publicat 2018-03-04 07:30:28 (ProTV)
Flacari imense au distrus sâmbata noapte o vulcanizare din Galati. Incendiul a avut o asemenea amploare încât a ajuns si la un service auto si la un depozit de carti. ...continuare.

Administratia Porturilor Dunarii Maritime Galati si-a planificat investitii de 10,5 milioane lei

publicat 2018-03-04 00:15:02 (Bursa)
Administratia Porturilor Dunarii Maritime Galati si-a planificat investitii de 10,5 milioane lei Compania Nationala 'Administratia Porturilor Dunarii Maritime' Galati estimeaza pentru acest an venituri totale de 17,8 milioane lei si si-a planificat investitii in suma de 10,5 milioane lei, conform proiectului privind bugetul de venituri si cheltuieli publicat de actionarul majoritar, Ministerul Transporturilor. ...continuare.

INTERVIU Medicul care te invata cum sa mananci corect: "Greutatea normala este cel mai puternic atu al sanatatii noastre"

publicat 2018-03-03 19:15:01 (Adevarul)
INTERVIU Medicul care te invata cum sa mananci corect: Greutatea normala este cel mai puternic atu al sanatatii noastre Magdalena Morosanu a infiintat sectia de diabet de la Spitalul de Urgenta din Galati, fiind in prezent conferentiar universitar la Facultatea de Medicina din Galati, si conduce o clinica de de nutritie si de diagnosticare a diabetului. "Greutatea normala este cel mai puternic atu al sanatatii noastre", subliniaza medicul in interviul acordat "Weekend Adevarul". ...continuare.

Cinci caini batrani din adapostul Asociatiei Help Labus din Galati au murit. Animalele nu au facut fata gerului/FOTO

publicat 2018-03-02 14:15:25 (Libertatea)
Cinci caini batrani din adapostul Asociatiei Help Labus din Galati au murit. Animalele nu au facut fata gerului/FOTO Temperaturile extrem de scazute din ultima perioada au afectat si animalele. Cinci caini din adapostul Asociatiei Help Labus din Galati au murit din cauza frigului, ei fiind foarte batrani. Reprezentantii Asociatiei au facut un apel catre cetateni sa sprijine adapostul cu hrana uscata pentru caini, lemne de foc sau mancare pentru capre si ponei. Cinci […] Post-ul Cinci caini batrani din adapostul Asociatiei Help Labus din Galati au murit. Animalele nu au facut fata gerului/FOTO apare... ...continuare.

Barbatul din Galati suspectat ca si-a ucis fosta amanta a fost retinut. In trecut, femeia facuse mai multe plangeri impotriva lui

publicat 2018-03-02 12:00:26 (Libertatea)
Barbatul din Galati suspectat ca si-a ucis fosta amanta a fost retinut. In trecut, femeia facuse mai multe plangeri impotriva lui Barbatul din comuna galateana Pechea suspectat ca si-a ucis fosta iubita cu mai multe lovituri de cutit in gat a fost retinut si va fi prezentat instantei cu propunere de arestare preventiva. Potrivit anchetatorilor, barbatul ar fi urmarit-o joi dimineata pe femeie in timp ce aceasta se ducea la lucru. Suparat ca femeia nu voia […] Post-ul Barbatul din Galati suspectat ca si-a ucis fosta amanta a fost retinut. In trecut, femeia facuse mai multe plangeri impotriva lui apare prima data in... ...continuare.

Crima socanta in Galati, de Martisor! A fost ucisa de amant cu peste 15 lovituri de cutit

publicat 2018-03-01 16:00:02 (CanCan)
O crima oribila a socat intreaga tara, de 1 Martie. O femeie de 33 de ani a fost ucisa in plina strada, in Galati. Amantul ei a injunghiat-o de mai mult de 15 ori. Violeta Mirica era in drum spre serviciu cand a fost atacata de barbatul de care se despartise.  Tragedia a avut loc […] The post Crima socanta in Galati, de Martisor! A fost ucisa de amant cu peste 15 lovituri de cutit appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Tanara ucisa in strada de fostul iubit, peste 15 lovituri de cutit in zona gatului

publicat 2018-03-01 14:30:29 (Romania-TV)
Tanara ucisa in strada de fostul iubit, peste 15 lovituri de cutit in zona gatului Crima ingrozitoare de Martisor. S-a intamplat in comuna Pechea din Galati, unde o femeie de 33 de ani a fost ucisa in plina strada de amantul sau. ...continuare.

Crima socanta in Galati! O tanara a fost ucisa in plina strada de amant, cu mai multe lovituri de cutit

publicat 2018-03-01 13:15:02 (Antena3)
Crima socanta in Galati! O tanara a fost ucisa in plina strada de amant, cu mai multe lovituri de cutit O tanara in varsta de 33 de ani a fost ucisa de amant, in plina strada, cu mai multe lovituri de cutit. Cazul socant a avut loc in Galati, cand femeia era in drum spre serviciu. La un moment dat,... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro