EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Copilul din Vaslui ajuns la spital cu gatul taiat a spus politistilor ca s-ar fi taiat la roata de la fantana

publicat 2018-07-05 17:45:12 (Libertatea)
Copilul din Vaslui ajuns la spital cu gatul taiat a spus politistilor ca s-ar fi taiat la roata de la fantana Copilul de noua ani din judetul Vaslui care a ajuns la spital, joi, cu gatul taiat si-a schimbat declaratia in fata politistilor. El le-a spus acestora ca, de fapt, s-ar fi ranit accidental, la roata de la o fantana, desi cadrelor medicale le-a spus, cand a ajuns la spital, ca l-ar fi agresat un copil […] Post-ul Copilul din Vaslui ajuns la spital cu gatul taiat a spus politistilor ca s-ar fi taiat la roata de la fantana apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

INCIDENT ȘOCANT in Vaslui. Copil ajuns in stare EXTREM DE GRAVA la spital. MOTIVUL este CUTREMURATOR

publicat 2018-07-05 17:45:03 (Evenimentul-Zilei)
INCIDENT ȘOCANT in Vaslui. Copil ajuns in stare EXTREM DE GRAVA la spital. MOTIVUL este CUTREMURATOR Un copil din judetul Vaslui, in varsta de 8 ani, a ajuns, joi, in stare grava la spital cu o plaga taiata la gat, pe care o suferise cu o zi in urma. ...continuare.

FOTOREPORTAJ: De la garla din fundul curtii la piscina cu tobogane. 600 de copiii din Vaslui vad prima oara un oras

publicat 2018-07-05 15:15:11 (Libertatea)
FOTOREPORTAJ: De la garla din fundul curtii la piscina cu tobogane. 600 de copiii din Vaslui vad prima oara un oras 600 de copii din Vaslui vad prima data orasul vara aceasta. Este vorba despre elevi proveniti din familii sarace, dar care au rezultate bune la invatatura. Ei se pot bucura acum de o vacanta gratuita, oferita de autoritati. Multi dintre copii, ies acum pentru prima oara din satul lor si invata sa foloseasca o toaleta […] Post-ul FOTOREPORTAJ: De la garla din fundul curtii la piscina cu tobogane. 600 de copiii din Vaslui vad prima oara un oras apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Copil de opt ani din Vaslui, dus in stare grava la spital dupa ce un alt baiat i-a taiat gatul cu cutitul

publicat 2018-07-05 13:15:15 (Libertatea)
Copil de opt ani din Vaslui, dus in stare grava la spital dupa ce un alt baiat i-a taiat gatul cu cutitul Un copil in varsta de opt ani, din judetul Vaslui, a ajuns in stare grava la spital, joi, cu o plaga taiata la gat, pe care o suferise cu o zi in urma. Baiatul a spus abia cand a ajuns la Unitatea de Primiri Urgente a Spitalului Judetean Vaslui ca un alt copil de seama […] Post-ul Copil de opt ani din Vaslui, dus in stare grava la spital dupa ce un alt baiat i-a taiat gatul cu cutitul apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Copil de opt ani din Vaslui, dus in stare grava la spital dupa ce un alt baiat i-a taiat gatul cu cutitul

publicat 2018-07-05 13:15:02 (Antena3)
Copil de opt ani din Vaslui, dus in stare grava la spital dupa ce un alt baiat i-a taiat gatul cu cutitul Un copil in varsta de opt ani, din judetul Vaslui, a ajuns in stare grava la spital, joi, cu o plaga taiata la gat, pe care o suferise cu o zi in urma. Baiatul a spus abia cand a ajuns la Unitatea de... ...continuare.

Batausii din Vaslui si-au gasit nasul! Ce solutie au gasit medicii ca sa-i mai domoleasca pe localnici

publicat 2018-07-04 16:30:02 (Antena-1)
Batausii din Vaslui si-au gasit nasul! Ce solutie au gasit medicii ca sa-i mai domoleasca pe localnici Se anunta schimbari majore in Vaslui! Nu mai este nicio surpriza faptul ca aici exista numeroase cazuri de violenta, asa ca medicii din zona au gasit solutia perfecta ca sa-i mai domoleasca pe localnici! ...continuare.

Un barbat din Vaslui, gasit spanzurat! Trupul neinsufletit a fost descoperit de fiul lui de 10 ani

publicat 2018-07-04 14:00:03 (Antena3)
Un barbat din Vaslui, gasit spanzurat! Trupul neinsufletit a fost descoperit de fiul lui de 10 ani Un barbat un varsta de 40 de ani din Vaslui si-a pus capat zilelor. Barbatul a fost gasit atarnand de streang chiar de propriul lui copil in varsta de 10 ani. Speriat, micutul si-a strigat mama, iar femeia a sunat la... ...continuare.

Barbat spanzurat in Vaslui, gasit de copilul sau de 10 ani atarnand in streang

publicat 2018-07-04 10:00:25 (Libertatea)
Barbat spanzurat in Vaslui, gasit de copilul sau de 10 ani atarnand in streang Un barbat de 40 de ani din Vaslui s-a spanzurat si a fost gasit atarnand in streang de catre fiul sau. Baietelul in varsta de 10 ani s-a speriat ingrozitor si si-a strigat mama care a venit intr-un suflet vazand grozavia. Medicii ajunsi de urgenta la fata locului nu au putut decat sa constate decesul. […] Post-ul Barbat spanzurat in Vaslui, gasit de copilul sau de 10 ani atarnand in streang apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Barbatul din Vaslui declarat mort a reusit sa demonstreze ca e viu

publicat 2018-07-04 10:00:02 (Antena3)
Barbatul din Vaslui declarat mort a reusit sa demonstreze ca e viu Barbatul din Vaslui declarat mort de judecatori a obtinut o sentinta prin care instanta a admis faptul ca este de fapt in viata. Constantin Reliu, in varsta de 63 de ani, a plecat la munca in... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Vaslui

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Vaslui Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Vaslui. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com