EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in VASLUI au fost publicate

publicat 2018-08-31 22:00:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in VASLUI au fost publicate REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din VASLUI la BACALAUREAT. (update 31 august 2018 ora 19:30) Rezultatele (inainte de contestatii) pentru a doua sesiune, au fost publicate.  --- REZULTATE BAC 2018 EDU.RO.... ...continuare.

Șoferul microbuzului lovit de tren in Gara Rosiesti din Vaslui s-a ghidat dupa GPS. Opt oameni, la un pas de moarte

publicat 2018-08-31 13:00:09 (Libertatea)
Șoferul microbuzului lovit de tren in Gara Rosiesti din Vaslui s-a ghidat dupa GPS. Opt oameni, la un pas de moarte Șoferul microbuzului lovit de tren in Gara Rosiesti din Vaslui s-a ghidat dupa GPS pentru a ajunge in Vama Albita, pe un drum mai scurt cu doar cativa kilometri. Barbatul din Republica Moldova, care este sofer profesionist, spune ca nu a mers pe drumul european, ci a urmat traseul indicat de GPS, care includea si […] Post-ul Șoferul microbuzului lovit de tren in Gara Rosiesti din Vaslui s-a ghidat dupa GPS. Opt oameni, la un pas de moarte apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Microbuz lovit de tren, in judetul Vaslui

publicat 2018-08-30 09:45:02 (Antena3)
Microbuz lovit de tren, in judetul Vaslui Un microbuz in care se aflau opt persoane a fost lovit de tren, joi dimineata, in gara Rosiesti, doua dintre victime fiind transportate la spital pentru ingrijiri medicale.  Potrivit ISU Vaslui, un... ...continuare.

Microbuz cu 8 pasageri, lovit de tren in Vaslui. Greseala facuta de sofer

publicat 2018-08-30 08:00:19 (ProTV)
Opt cetateni din Republica Moldova au trecut pe lânga moarte, în noaptea de miercuri spre joi, dupa ce microbuzul în care se aflau a fost lovit de locomotiva unui tren, în judetul Vaslui. ...continuare.

Un microbuz a fost lovit de tren in comuna Gara Rosiesti din Vaslui. Opt oameni, la un pas de moarte

publicat 2018-08-30 07:45:07 (Libertatea)
Un microbuz a fost lovit de tren in comuna Gara Rosiesti din Vaslui. Opt oameni, la un pas de moarte Un microbuz a fost lovit de tren in comuna Gara Rosiesti din Vaslui, in noaptea de miercuri spre joi, dupa ce soferul ar fi adormit la volan. Victimele, care sunt din Republica Moldova, au fost ranite si transportate de urgenta la spital. Alerta s-a dat in localitatea vasluiana Gara Rosiesti. Mai multe echipaje de la […] Post-ul Un microbuz a fost lovit de tren in comuna Gara Rosiesti din Vaslui. Opt oameni, la un pas de moarte apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O fata de 13 ani din Vaslui a spus familiei ca a fost violata de iubitul de 26 de ani. Ce au descoperit anchetatorii

publicat 2018-08-29 14:00:09 (Libertatea)
O fata de 13 ani din Vaslui a spus familiei ca a fost violata de iubitul de 26 de ani. Ce au descoperit anchetatorii O fata de 13 ani din Vaslui a spus familiei ca a fost violata si sechestrata de un tanar de 26 de ani. Tanara l-a cunoscut pe facebook si a lipsit de acasa timp de doua zile. Cand s-a intors, a mintit ca a fost rapita de pe strada si obligata sa-si petreaca weekendul cu […] Post-ul O fata de 13 ani din Vaslui a spus familiei ca a fost violata de iubitul de 26 de ani. Ce au descoperit anchetatorii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Gardul metalic construit de un primar din Vaslui, furat cand edilul era la nunta iar politistul liber

publicat 2018-08-29 13:15:08 (Libertatea)
Gardul metalic construit de un primar din Vaslui pentru izolarea bazinului de alimentare cu apa a fost furat in noaptea in care edilul se afla la o nunta, iar politistul era liber. Hotii au taiat mai bine de 100 de metri de gard metalic, cu flexul, intr-un timp record. Primarul din Ghermanesti e negru de […] Post-ul Gardul metalic construit de un primar din Vaslui, furat cand edilul era la nunta iar politistul liber apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Telenovela cu iz penal! A facut amor cu iubita de 13 ani si a ajuns dupa gratii

publicat 2018-08-29 12:15:03 (CanCan)
Telenovela cu iz penal! A facut amor cu iubita de 13 ani si a ajuns dupa gratii Un tanar de 26 de ani din Vaslui a fost retinut dupa ce a intretinut relatii sexuale cu o minora de 13 ani. Apropiatii fetei sustin ca dupa ce au incheiat relatia de o luna, barbatul ar fi sechestrat-o si violat-o.  Cazul a avut loc in comuna Rebricea din Vaslui, acolo unde un tanar de […] The post Telenovela cu iz penal! A facut amor cu iubita de 13 ani si a ajuns dupa gratii appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Motivul pentru care un vasluian s-a incendiat in WC-ul din gradina

publicat 2018-08-28 12:30:15 (ProTV)
Un barbat din Vaslui s-a incendiat în timp ce se afla în WC-ul din curte, dupa ce s-a încuiat înauntru si s-a stropit cu benzina. Individul a fost gasit carbonizat chiar de fratele sau. ...continuare.

Primar din Vaslui, atac dur la adresa lui Dragnea, Iohannis si Dancila: Va asteptam la fel cum ii astepta Ștefan cel Mare pe turci! Ati distrus tot ce se putea distruge in tara asta!

publicat 2018-08-28 11:15:02 (Capital)
Primar din Vaslui, atac dur la adresa lui Dragnea, Iohannis si Dancila: Va asteptam la fel cum ii astepta Ștefan cel Mare pe turci! Ati distrus tot ce se putea distruge in tara asta! Primarul comunei Șuletea, din judetul Vaslui, Ciprian Robert Tamas, a postat un mesaj pe pagina sa personala de Facebook prin care ii acuza pe presedintele Iohannis, pe Liviu Dragnea si pe Viorica Dancila ca fac jocul marilor puteri in privinta pestei porcine. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com