Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Tara care "schimba" vremea: cel mai mare proiect de acest gen din lume. Sistemul de control care va creste nivelul de precipitatii intr-o regiune de trei ori suprafata Spaniei Tara care "schimba" vremea: cel mai mare proiect de acest gen din lume. Sistemul de control care va creste nivelul de precipitatii intr-o regiune de trei ori suprafata Spaniei ROMANII AU TALENT 25 MAI 2018 LIVE VIDEO ONLINE PRO TV: Nebunie in gala de vineri, cu dezvaluiri intime ale Mihaelei si scandal la vot ROMANII AU TALENT 25 MAI 2018 LIVE VIDEO ONLINE PRO TV: Nebunie in gala de vineri, cu dezvaluiri intime ale Mihaelei si scandal la vot Supa de castraveti este foarte sanatoasa! Iata cat de benefica este Supa de castraveti este foarte sanatoasa! Iata cat de benefica este Horoscop 26 mai 2018. Bani, decizii periculoase si o dragoste mai veche. Ce se intampla cu zodia ta Horoscop 26 mai 2018. Bani, decizii periculoase si o dragoste mai veche. Ce se intampla cu zodia ta BNR lanseaza o moneda de aur dedicata implinirii a 100 de ani de la incheierea Primului Razboi Mondial BNR lanseaza o moneda de aur dedicata implinirii a 100 de ani de la incheierea Primului Razboi Mondial Restrictii de circulatie in week-end, pe Autostrada Soarelui si Valea Oltului Restrictii de circulatie in week-end, pe Autostrada Soarelui si Valea Oltului O planta pe care lumea o da la porci vindeca diabetul si osteoporoza O planta pe care lumea o da la porci vindeca diabetul si osteoporoza Filmul INTERVENTIEI Politiei in cazul Ilie Nastase. Cum au procedat politistii pentru a-l opri pe fostul tenismen, care plecase de pe loc fara acceptul lor Filmul INTERVENTIEI Politiei in cazul Ilie Nastase. Cum au procedat politistii pentru a-l opri pe fostul tenismen, care plecase de pe loc fara acceptul lor Meteorogii au emis PROGNOZA pentru lunile de VARA: canicula, seceta si furtuni Meteorogii au emis PROGNOZA pentru lunile de VARA: canicula, seceta si furtuni Cand va fi inmormantata interpreta de muzica populara Ileana Constantinescu Cand va fi inmormantata interpreta de muzica populara Ileana Constantinescu Universitatea Bucuresti pune la dispozitie peste 7.400 de locuri bugetate la licenta, master si doctorat Universitatea Bucuresti pune la dispozitie peste 7.400 de locuri bugetate la licenta, master si doctorat Horoscop 26 mai 2018. O zi cu vacante anulate si nervi intinsi la maximum Horoscop 26 mai 2018. O zi cu vacante anulate si nervi intinsi la maximum ROMANII AU TALENT. Florin Calinescu, atac in direct la adresa Vioricai Dancila. "Cum ar zice o celebra inculta..." ROMANII AU TALENT. Florin Calinescu, atac in direct la adresa Vioricai Dancila. "Cum ar zice o celebra inculta..." Schimbi de replici in Comisia Iordache! Eugen Nicolicea, desfiintat de un deputat USR: 'Ți-ai luat diploma prin posta si ii spui unui magistrat ca nu intelege' Schimbi de replici in Comisia Iordache! Eugen Nicolicea, desfiintat de un deputat USR: 'Ți-ai luat diploma prin posta si ii spui unui magistrat ca nu intelege' HOROSCOP ZILNIC 26 MAI 2018: Luati o pauza, relaxati-va! HOROSCOP ZILNIC 26 MAI 2018: Luati o pauza, relaxati-va!

Stiri locale




REACȚIA lui Gigi Becali, dupa RUȘINEA echipei sale la Sibiu. ORDINUL dat de patronul FCSB

publicat 2018-03-01 18:00:04 (Evenimentul-Zilei)
REACȚIA lui Gigi Becali, dupa RUȘINEA echipei sale la Sibiu. ORDINUL dat de patronul FCSB FCSB a fost ingenuncheata, astazi, la Sibiu, de Hemannstadt, scor 0-3, in "sferturile" Cupei Romaniei. ...continuare.

Povestea crunta a unei mame bolnave, cu 3 copii nevazatori. De ce a pierdut pensia fiul ei

publicat 2018-03-01 17:45:31 (ProTV)
Problemele si necazurile par sa nu se mai sfârseasca pentru trei tineri nevazatori din Sibiu si mama lor, grav bolnava. ...continuare.

REACȚIA a lui Gigi Becali, dupa UMILINȚA echipei sale la Sibiu. ORDINUL dat de patronul FCSB

publicat 2018-03-01 17:45:07 (Evenimentul-Zilei)
REACȚIA a lui Gigi Becali, dupa UMILINȚA echipei sale la Sibiu. ORDINUL dat de patronul FCSB FCSB a fost ingenuncheata, astazi, la Sibiu, de Hemannstadt, scor 0-3, in "sferturile" Cupei Romaniei. ...continuare.

Reactia lui Gigi Becali dupa umilinta de la Sibiu: "Le-am zis sa faca act de prezenta". Toate declaratiile

publicat 2018-03-01 16:45:26 (Libertatea)
Reactia lui Gigi Becali dupa umilinta de la Sibiu: Le-am zis sa faca act de prezenta. Toate declaratiile Reactia lui Gigi Becali dupa umilinta de la Sibiu, unde FCSB a fost invinsa, scor 3-0, de FC Heramannstadt, si eliminata din sferturile Cupei Romaniei. Gigi Becali, finantator FCSB: "S-au prezentat cum l-am spus, cum le-a transmis antrenorul. Sa joace si sa nu se accidenteze. Noi nu jucam pe astfel de terenuri proaste. Mandria lor […] Post-ul Reactia lui Gigi Becali dupa umilinta de la Sibiu: "Le-am zis sa faca act de prezenta". Toate declaratiile apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Gigi Becali anunta non-combat la Cupa: "Le-am spus sa le dea mingea cu MANA celor de la Sibiu"

publicat 2018-03-01 16:30:31 (Romania-TV)
Gigi Becali anunta non-combat la Cupa: "Le-am spus sa le dea mingea cu MANA celor de la Sibiu" Formatia FCSB a fost eliminata, joi, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, fiind invinsa cu scorul de 3-0 de echipa de esalon secund Hermannstadt, intr-un meci disputat la Sibiu, joc care ar fi trebuit sa aiba loc miercuri, dar a fost amanat. ...continuare.

Lucrul de neinteles la FCSB

publicat 2018-03-01 16:30:29 (OnlineSport)
Lucrul de neinteles la FCSB Lasând la o parte înfrângerea rusinoasa si toate polemicile de dinainte de meciul de la Sibiu, este de neînteles un lucru din partea Stelei. ...continuare.

Teodor Birt, presedintele de la FC Hermannstadt, e seful pietelor din Sibiu. Eugen Hutu a fost primul

publicat 2018-03-01 10:45:26 (Libertatea)
Teodor Birt, presedintele de la FC Hermannstadt, e seful pietelor din Sibiu. Eugen Hutu a fost primul Teodor Birt, presedintele de la FC Hermannstadt, e seful pietelor din Sibiu. Eugen Hutu a fost primul. Presedintele gruparii FC Hermannstadt din Liga a 2-a a ajuns in fotbal direct din piata. Mai exact, Teodor Birt este seful pietelor din Sibiu. Pana a intra in fotbal, in 2015, Teodor Birt s-a ocupat de bunul mers […] Post-ul Teodor Birt, presedintele de la FC Hermannstadt, e seful pietelor din Sibiu. Eugen Hutu a fost primul apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

FOTO + VIDEO Reactia unui jucator important al FCSB-ului in timpul circului de la Sibiu! "WTF? Penibil" + Imagini din autocarul ros-albastrilor

publicat 2018-02-28 21:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO + VIDEO Reactia unui jucator important al FCSB-ului in timpul circului de la Sibiu! WTF? Penibil + Imagini din autocarul ros-albastrilor Partida dintre Hermannstadt si FCSB a fost amânata pentru mâine, ora 14:00, din cauza terenului impracticabil care de la Sibiu. Initial, arbitrul Catalin Popa a amânat jocul pentru o ora, timp în care mai multi angajati ai sibienilor încercau sa sparga gheata de pe gazon si sa îndeparteze zapada. Filipe Teixeira, neinclus în lot de Nicolae Dica, a postat o imagine de la TV si a tras o concluzie: "WTF? Penibil...". ... ...continuare.

FOTO + VIDEO Reactia unui jucator important al FCSB-ului in timpul circului de la Sibiu! "WTF! Penibil"

publicat 2018-02-28 21:00:09 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO + VIDEO Reactia unui jucator important al FCSB-ului in timpul circului de la Sibiu! WTF! Penibil Partida dintre Hermannstadt si FCSB a fost amânata pentru mâine, ora 14:00, din cauza terenului impracticabil care a fost la Sibiu. Initial, arbitrul Catalin Popa a amânat jocul pentru o ora, timp în care mai multe persoane încercau sa sparga gheata de pe gazon si sa îndeparteze zapada. Filipe Teixeira, neinclus în lot de Nicolae Dica, a postat o imagine de la TV si a tras o concluzie: "Penibil". ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro