CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Pieton decapitat de o masina pe E85

publicat 2018-03-28 07:30:15 (Realitatea-TV)
Pieton decapitat de o masina pe E85 Tragedie marti seara pe drumul european E85. Un barbat care mergea pe marginea drumului si-a pierdut viata dupa ce a fost acrosat de o masina, in zona localitatii Potarnichesti, din Buzau. ...continuare.

Cine este soferul care ar fi provocat accidentul din Buzau in care au ars de vii doi invatatori / FOTO

publicat 2018-03-27 14:15:14 (Libertatea)
Cine este soferul care ar fi provocat accidentul din Buzau in care au ars de vii doi invatatori / FOTO Sebi Tudor, un tanar din localitatea Candesti, este soferul care ar fi provocat accidentul din Buzau in care au murit doi invatatori. Tanarul de 27 de ani, care conducea o masina cu volanul pe dreapta, a incercat sa faca o depasire riscanta si s-a ciocnit violent de un alt autoturism. Doi soti, invatatori, din localitatea buzoiana […] Post-ul Cine este soferul care ar fi provocat accidentul din Buzau in care au ars de vii doi invatatori / FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident cumplit in Buzau! Doi soti au ars de vii dupa ce masina lor a fost lovita in plin de un autoturism intrat pe contrasens

publicat 2018-03-27 08:00:03 (CanCan)
Moarte ingrozitoare pentru doi soti pe DN 10 Buzau-Brasov. Oamenii au murit nevinovati, intr-un accident rutier care a avut loc luni (26 martie). Masina lor a fost lovita frontal de un autoturism intrat pe contrasens, apoi a luat foc. Autoturismul care i-a lovit are volanul pe dreapta si era condusa de un tanar de 26 de […] The post Accident cumplit in Buzau! Doi soti au ars de vii dupa ce masina lor a fost lovita in plin de un autoturism intrat pe contrasens appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

SUV impotmolit in noroi in Buzau. Autoritatile se plang ca nu au fonduri pentru asfaltare

publicat 2018-03-26 20:00:12 (ProTV)
Dupa topirea zapezilor, drumurile sunt pline de gropi în toata tara. Pe drumul din comuna Mânzalesti, judetul Buzau, o tânara a ramas cu masina de teren în noroi în timp ce încerca sa ajunga luni dimineata în Capitala. ...continuare.

Accident de COȘMAR in Buzau. Doua persoane au murit CARBONIZATE

publicat 2018-03-26 18:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Accident de COȘMAR in Buzau. Doua persoane au murit CARBONIZATE Inca o tragedie s-a petrecut in judetul Buzau, doua persoane murind in urma unui accident dintre doua masini. ...continuare.

FOTO. Accident ingrozitor! Doua persoane, carbonizate, altele, in stare grava!

publicat 2018-03-26 18:45:06 (CanCan)
Doua persoane au murit, trupurile lor fiind gasite carbonizate, iar alte doua au fost grav ranite in urma unui accident produs pe DN 10 Buzau-Brasov, la iesirea din localitatea buzoiana Satuc spre Buzau. Traficul este blocat la aceasta ora. Potrivit purtatorului de cuvant al Politiei Judetene Buzau, agent sef adjunct Mihail Draghiciu, accidentul s-a produs […] The post FOTO. Accident ingrozitor! Doua persoane, carbonizate, altele, in stare grava! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Accident terifiant in Buzau: Doua persoane au ars de vii intr-o masina, in urma unui accident

publicat 2018-03-26 18:30:19 (Ziarul-Financiar)
Accident terifiant in Buzau: Doua persoane au ars de vii intr-o masina, in urma unui accident Doua persoane au murit si alte doua au fost ranite, luni, dupa ce doua masini s-au ciocnit frontal, luni, pe DN10, la iesirea din localitatea Satuc, judetul Buzau, iar un autoturism a luat foc, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accident grav in Buzau. Doua persoane au murit carbonizate si alte doua au fost ranite

publicat 2018-03-26 18:15:09 (ProTV)
Doua persoane au murit, trupurile lor fiind gasite carbonizate, iar alte doua au fost grav ranite în urma unui accident produs pe DN 10 Buzau Brasov, la iesirea din localitatea buzoiana Satuc spre Buzau. Traficul este blocat la aceasta ora. ...continuare.

Accident cumplit in judetul Buzau. Doua persoane au murit carbonizate, iar alte doua au fost ranite

publicat 2018-03-26 18:00:21 (Romania-TV)
Accident cumplit in judetul Buzau. Doua persoane au murit carbonizate, iar alte doua au fost ranite Potrivit purtatorului de cuvant al Politiei Judeaene Buzau, agent sef adjunct Mihail Draghiciu, accidentul s-a produs la iesirea din satul Satuc, fiind implicate doua autoturisme. Primele informatii arata ca un autoturism Cielo s-a ciocnit cu un Audi, iar in urma impactului extrem de violent autoturismul Cielo a luat foc. Doua persoane au ramas incarcerate si nu s-au mai putut salva. Trupurile carbonizate ale celor doi ocupanti ai masinii au fost gasite carbonizate de catre pompierii sositi... ...continuare.

Doi oameni au ars de vii intr-un accident grav pe DN10

publicat 2018-03-26 18:00:18 (Libertatea)
Doi oameni au ars de vii intr-un accident grav pe DN10 Accident groaznic pe DN 10, Buzau-Brasov, la iesirea din localitatea Satuc, spre Buzau. Doi oameni au ars de vii in masina in care se aflau dupa ce autoturismul s-a ciocnit cu un altul. Alte doua persoane au fost ranite. Accidentul a avut loc luni dupa amiaza, pe Drumul National 10, la iesirea din Satuc, judetul […] Post-ul Doi oameni au ars de vii intr-un accident grav pe DN10 apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro