CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un adolescent de 17 ani, retinut in cazul crimei din padure la Botosani

publicat 2018-04-26 10:45:30 (Romania-TV)
Un adolescent de 17 ani, retinut in cazul crimei din padure la Botosani Tanarul ar fi ucis cu mai multe lovituri de cutit o eleva de 18 ani, cu care iesise in padurea de la marginea Botosaniului, pentru a face fotografii, potrivit purtatorului de cuvant al Parchetului de pe langa Tribunalul Botosani, procurorul Valeriu Chihaia. Adolescentul si-a recunoscut fapta in fata anchetatorilor. "Cadavrul fetei a fost identificat, fiind vorba despre o tanara de 18 ani. De asemenea, a fost identificat si retinut si agresorul, fiind vorba despre un tanar de 16 ani", a... ...continuare.

Ea este adolescenta gasita moarta, pe jumatate dezbracata, intr-o padure din Botosani. Criminalul are 16 ani

publicat 2018-04-26 10:00:05 (CanCan)
Anchetatorii care se ocupa de crima infioratoare din Botosani au facut public numele fetei de 18 ani, care a fost descoperita moarta intr-o padure din apropierea unui cimitir din orasul Botosani. Presa locala a titrat ca tanara a fost ucisa cu 13 lovituri de cutit si gasita aproape dezbracata. Politistii l-au incatusat pe autorul crimei, care […] The post Ea este adolescenta gasita moarta, pe jumatate dezbracata, intr-o padure din Botosani. Criminalul are 16 ani appeared first on... ...continuare.

Crima socanta la Botosani. O tanara a fost injunghiata si aruncata langa un cimitir

publicat 2018-04-26 10:00:02 (Antena3)
Crima socanta la Botosani. O tanara a fost injunghiata si aruncata langa un cimitir Cadavrul unei adolescente a fost gasit intr-o padure din Botosani, miercuri dupa-amiaza. Descoperirea a fost facuta de cativa tineri, la marginea cimitirului "Pacea". Tanara fusese injunghiata de 13... ...continuare.

FOTO/ Cine este adolescenta gasita moarta la marginea unei paduri din Botosani. Petronela Mihalachi avea 18 ani

publicat 2018-04-26 08:45:12 (Libertatea)
FOTO/ Cine este adolescenta gasita moarta la marginea unei paduri din Botosani. Petronela Mihalachi avea 18 ani Petronela Mihalachi este adolescenta gasita moarta la marginea unei paduri din Botosani. Tanara avea 18 ani si a fost ucisa de un tanar in varsta de 16 ani.  Cadavrul unei tinere a fost descoperit la marginea municipiului Botosani. Tanara de 18 ani a fost ucisa cu mai multe lovituri de cutit, iar autorul crimei este un […] Post-ul FOTO/ Cine este adolescenta gasita moarta la marginea unei paduri din Botosani. Petronela Mihalachi avea 18 ani apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cadavrul unei tinere care a fost injunghiata de mai multe ori a fost gasit aproape de Botosani

publicat 2018-04-25 21:45:20 (Mediafax)
Cadavrul unei tinere care a fost injunghiata de mai multe ori a fost gasit aproape de Botosani Cadavrul unei tinere in varsta de aproximativ 25 de ani a fost descoperit, miercuri seara, pe un camp din apropierea municipiului Botosani. Fata a fost injunghiata de mai multe ori. Politistii efectueaza cercetari la fata locului, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Mergeau prin padure si au facut o descoperire socanta. Au sunat imediat la 112!

publicat 2018-04-25 21:30:14 (Realitatea-TV)
Mergeau prin padure si au facut o descoperire socanta. Au sunat imediat la 112! O tanara, a carei identitate nu a fost inca stabilita a fost gasita moarta, miercuri dupa-amiaza, intr-o padure de la marginea municipiului Botosani. Potrivit cadrelor medicale care au ajuns la fata locului, tanara ar fi fost ucisa cu un cutit, ea avand plagi intepate in zona pieptului si a toracelui.Zona in care a fost gasit corpul neinsufletit al femeii este intens frecventata de botosaneni, fiind un cunoscut spatiu de agrement din municipiul Botosani.Politia a deschis o ancheta pentru... ...continuare.

Cadavrul unei tinere, gasit intr-o zona de agrement din Botosani cu urme de injunghiere

publicat 2018-04-25 21:15:14 (ProTV)
Descoperire macabra într-o padure de la marginea orasului Botosani. ...continuare.

O fata de 15 ani din Botosani a fost gasita injunghiata de 13 ori si abandonata intr-o padure

publicat 2018-04-25 21:15:03 (CanCan)
Potrivit primelor informatii date de catre politistii botosaneni, fata ar fi fost gasita injunghiata in zona gatului, a fetei si a mainilor.  Descoperirea terifianta a fost facuta intr-o padure din Botosani. O adolescenta de 15 ani a fost gasita moarta la marginea orasului, prezentand multiple plagi. Potrivit primelor informatii, victima a fost injunghiata de cel putin […] The post O fata de 15 ani din Botosani a fost gasita injunghiata de 13 ori si abandonata intr-o padure appeared... ...continuare.

Descoperire socanta in Botosani. O tanara ucisa cu mai multe lovituri de cutit, a fost gasita la marginea unei paduri

publicat 2018-04-25 21:15:02 (Antena3)
Descoperire socanta in Botosani. O tanara ucisa cu mai multe lovituri de cutit, a fost gasita la marginea unei paduri O tanara, a carei identitate nu a fost inca stabilita a fost gasita moarta, miercuri dupa-amiaza, intr-o padure de la marginea municipiului Botosani.  Potrivit cadrelor medicale care au ajuns la fa... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro