CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Viata dupa moarte. Povestirile unei asistente medicale

publicat 2018-04-28 20:30:15 (Romania-TV)
Viata dupa moarte. Povestirile unei asistente medicale Iata care sunt experientele ei: Leonora era pe moarte. Avea 54 de ani si suferea de cancer, inoperabil. Statea in pat inconjurata de perne si de flori parfumate. Eram singure in camera. "Doamna asistenta...", imi zise la un moment dat, aratand spre coltul camerei. "... vedeti ingerul asta, care vine spre patul meu zambind. Mereu imi zambeste. Doamna asistenta... cand vad ingerul asta, credeti ca-l vad cu adevarat?". Privirea ei era fixa si indreptata spre locul unde ar fi trebuit sa vad... ...continuare.

Premierul, "tras de urechi" de scolari: Ii solicitam doamnei prim-ministru sa ceara scuze elevilor

publicat 2018-04-28 19:45:14 (Realitatea-TV)
Premierul, "tras de urechi" de scolari: Ii solicitam doamnei prim-ministru sa ceara scuze elevilor Premierul, "tras de urechi" public de scolari! CITEZ "Ii solicitam doamnei prim-ministru Viorica Dancila sa le ceara scuze elevilor din Romania!" o spun reprezentantii Asociatiei Elevilor din Constanta, revoltati de declaratiile lui Dancila referitoare la absenta de la Cotroceni. Reactia elevilor vine dupa ce Dancila a afirmat aseara ca presedintele Klaus Iohannis trebuie sa anunte daca vrea sa vina la sedinta de guvern, iar pe ordinea de zi, sa fie un subiect care necesita prezenta sefului... ...continuare.

Aspirina, din Las Fierbinti, mesaj DUR catre POLITICIENI: "Va strangem de gat, va alergam cu furcile si topoarele ca la 1907"

publicat 2018-04-28 18:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Aspirina, din Las Fierbinti, mesaj DUR catre POLITICIENI: "Va strangem de gat, va alergam cu furcile si topoarele ca la 1907" In ultimul episod din Las Fierbinti, Aspirina, plina de furie deoarece Vasile o constrange sa-si vanda terenurile unui politician care doreste sa dezvolte o afacere in localitate, isi varsa oful reactionand foarte dur la adresa politicienilor punandu-l la zid si pe primarul satului Las Fierbinti. ...continuare.

GALERIE FOTO Castigatoarea Big Brother a facut senzatie in parc » Imagini de neratat cu cea mai in voga blonda

publicat 2018-04-28 17:45:12 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO Castigatoarea Big Brother a facut senzatie in parc » Imagini de neratat cu cea mai in voga blonda Câstigatoarea Big Brother din Marea Britanie, Isabelle Warburton, a facut o demonstratie de zile mari într-un parc.  Aceasta a iesit cu rolele, însa tinuta nu prea era potrivita pentru o astfel de plimbare, ci mai degraba pentru un pictorial sexy. Blonda a purtat doar o pereche de colanti albi, foarte mulati, si o bustiera scurta si decoltata. ... ...continuare.

liveTEXT de la 20:45 » U Craiova - Viitorul » Duelul fratilor Baluta pentru locul 3 in play-off

publicat 2018-04-28 17:15:13 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 20:45 » U Craiova - Viitorul » Duelul fratilor Baluta pentru locul 3 in play-off U Craiova si Viitorul se întâlnesc în etapa a 7-a din play-off, de la ora 20:45. Partida e în direct la TV Telekom Sport, TV Digi Sport si liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT! Oltenii se lupta cu formatia lui Gica Hagi pentru locul 3 în play-off. Craiova se afla pe pozitia a treia cu 34 de puncte, în timp ce Viitorul e la patru lungimi în spate. ... ...continuare.

HOCHEI. Romania a evitat retrogradarea din grupa B a Diviziei I a Campionatului Mondial

publicat 2018-04-28 15:30:18 (Romania-TV)
HOCHEI. Romania a evitat retrogradarea din grupa B a Diviziei I a Campionatului Mondial Tricolorii erau obligati sa castige pentru a evita retrogradarea in al patrulea esalon mondial al hocheiului pe gheata, dupa esecuri cu Ucraina (0-3), Lituania (3-8), Estonia (0-1) si Japonia (2-3, dupa prelungiri), informeaza AGERPRES. Pentru echipa Romaniei au marcat Zsombor Molnar (05:25), Daniel Tranca (11:31), Csanad Fodor (27:39), Roberto Gliga (33:07), Gergo Biro (42:21) Zsolt Peter (43:36) si Tamas Reszegh (52:41), in timp ce pentru croati au inscris Domen Vedlin (37:21) si David... ...continuare.

Primele rosii romanesti ajung zilele acestea in piete. Cat va costa un kilogram. Enorm!

publicat 2018-04-28 14:45:14 (Realitatea-TV)
Primele rosii romanesti ajung zilele acestea in piete. Cat va costa un kilogram. Enorm! Familia Baciu are trei solarii. Oamenii sunt printre primii legumicultori din Izbiceni care au reusit sa recolteze rosiile. Ei mizeaza pe o productie de 12 tone: "Am mizat pe organic, pe natural, cat se poate. Ingrasamant natural, fara pesticide". Oamenii spun ca au muncit mult ca sa scoata rosiile pe piata mai devreme. Mai ales ca in martie credeau ca gerul le va injumatati productia. Oamenii vand legumele engros cu 13 lei kilogramul, insa la piata pretul poate fi si dublu, spun ei.  "A... ...continuare.

Profesoara de 53 de ani, prinsa ca a facut sex salbatic cu un elev de 16 ani: "Mi-a ordonat sa ii spun curva in pat!"

publicat 2018-04-28 14:30:02 (CanCan)
Deborah Lowe, o profesoara de 53 de ani, este acuzata ca facut sex cu un elev de 16 ani. Adolescentul are acum 18 ani si sustine ca femeia i-a distrus viata si ca i-a fost foarte greu sa scape de ea. Profesoara a dezvoltat o adevarata obsesie fata de baiat si ii trimitea scrisori in […] The post Profesoara de 53 de ani, prinsa ca a facut sex salbatic cu un elev de 16 ani: "Mi-a ordonat sa ii spun curva in pat!" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Actiune FARA PRECEDENT in Romania: Se vrea condamnarea PE VIATA a unui ucigas - mii de oameni au semnat petitia / VIDEO

publicat 2018-04-28 14:15:02 (Click)
Actiune FARA PRECEDENT in Romania: Se vrea condamnarea PE VIATA a unui ucigas  - mii de oameni au semnat petitia / VIDEO Actiune fara precedent in Romania. Mii de oameni cer condamnarea la inchisoare pe viata a ucigasului care a speriat Botosaniul. Oamenii sunt revoltati de gestul criminalului de la Botosani si cer pentru acesta o pedeapsextrem de dura. Citeste mai departe... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro