CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Bratu face revolutie in primul "11" al lui Dinamo » 6 schimbari la Botosani dupa umilinta cu Juventus Bucuresti

publicat 2018-04-03 17:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
Bratu face revolutie in primul 11 al lui Dinamo » 6 schimbari la Botosani dupa umilinta cu Juventus Bucuresti Dinamo joaca în aceasta dupa-amiaza cel mai tare meci din play-out, "câinii" evoluând pe terenul lui FC Botosani. Partida poate fi urmarita în format liveTEXT pe GSP.ro si în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport si Look TV.  Înfrângerea si jocul slab din esecul cu Juventus de vinerea trecuta l-a determinat pe Florin Bratu sa efectueze numeroase schimbari în primul "11" al dinamovistilor. ... ...continuare.

Angajatii unei institutii publice numara pisici

publicat 2018-04-03 17:15:01 (Antena3)
Angajatii unei institutii publice numara pisici Agentia pentru Protectia Mediului Botosani anunta publicul interesat ca, in perioada aprilie-mai 2018, va avea loc actiunea anuala de evaluare a efectivelor de pisica salbatica (Felis silvestris), specie... ...continuare.

Bratu planuieste schimbari in primul "11" » 4 nume noi pot aparea in echipa de start pregatita pentru meciul cu FC Botosani

publicat 2018-04-03 11:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
Bratu planuieste schimbari in primul 11 » 4 nume noi pot aparea in echipa de start pregatita pentru meciul cu FC Botosani Dinamo va juca azi, de la ora 18:00, pe terenul celor de la FC Botosani, într-un meci restantaa din etapa a doua din play-out. Meciul este liveTEXT pe GSP.RO si în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport si LookTV. Pentru partida din aceasta seara, antrenorul Florin Bratu nu va conta pe Branescu si Liviu Gheorghe, care sunt accidentati. În plus, Gabi Torje si Antun Palici au fost lasati în afara lotului. ... ...continuare.

LIVE Botosani - Dinamo (18:00)

publicat 2018-04-03 11:00:15 (OnlineSport)
De la 18:00 transmitem live text in aceasta seara restanta dintre FC Botosani si Dinamo, meci din etapa a 2-a playout-ului amanat din cauza caderilor de zapada. ...continuare.

Liga 1, etapa a 2-a din play-out (restanta). FC Botosani – Dinamo (ora 18.00, Digi, Dolce, Look). Din a doua incercare

publicat 2018-04-03 08:30:13 (Libertatea)
Liga 1, etapa a 2-a din play-out (restanta). FC Botosani – Dinamo (ora 18.00, Digi, Dolce, Look). Din a doua incercare Liga 1, etapa a 2-a din play-out (restanta). FC Botosani – Dinamo (ora 18.00, Digi, Dolce, Look). Din a doua incercare. Meciul nu s-a putut disputa in momentul programarii initiale, din pricina zapezii cazute in Moldova. LIGA 1 FC BOTOȘANI – DINAMO 0-0 / LIVE (ora 18.00) Cele doua echipe se lupta pentru a castiga acest […] Post-ul Liga 1, etapa a 2-a din play-out (restanta). FC Botosani – Dinamo (ora 18.00, Digi, Dolce, Look). Din a doua incercare apare prima data in... ...continuare.

Cainii unei familii din Botosani au fost impuscati in timpul unei partide de vanatoare

publicat 2018-04-02 21:45:11 (Libertatea)
Cainii unei familii din Botosani au fost impuscati in timpul unei partide de vanatoare Cainii unei familii din Botosani au fost impuscati in timpul unei partide de vanatoare, imaginile starnind un val de reactii negative la adresa vanatorilor. O familie din judetul Botosani a avut parte, duminica, de o intamplare traumatizanta. Cainii acesteia au fost impuscati de mai multi vanatori aflati la o partida de vanatoare pe raza comunei […] Post-ul Cainii unei familii din Botosani au fost impuscati in timpul unei partide de vanatoare apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

FC BOTOSANI - DINAMO LIVE VIDEO ONLINE 2018 DIGI SPORT: Restanta fara zapada si fara Torje. TELEKOM STREAMING

publicat 2018-04-02 15:45:13 (Romania-TV)
FC BOTOSANI - DINAMO LIVE VIDEO ONLINE 2018 DIGI SPORT: Restanta fara zapada si fara Torje. TELEKOM STREAMING FC BOTOSANI - DINAMO LIVE VIDEO ONLINE 2018 DIGI SPORT: Amanata din cauza caderilor masive de zapada, partida dintre primele clasate din play-out se va disputa in aceasta saptamana. Locul 2 din play-out, FC Botosani, primeste vizita celor de Dinamo, intr-un meci care poate fi urmarit live video online pe siteurile DigiSport (daca esti abonat Digisport) sau Telekom Sport (daca esti abonat Telekom Sport). FC Botosai - Dinamo va fi live video online, marti, 3 aprilie, la ora 18:00.... ...continuare.

Gabi Torje n-a fost luat la Botosani! Florin Bratu nu i-a mai suportat fitele si l-a lasat acasa

publicat 2018-04-02 15:30:11 (Libertatea)
Gabi Torje n-a fost luat la Botosani! Florin Bratu nu i-a mai suportat fitele si l-a lasat acasa Gabi Torje n-a fost luat la Botosani! Florin Bratu nu i-a mai suportat fitele si l-a lasat acasa. Gabi Torje e pe lista neagra la Dinamo, chiar daca abia a venit si mai are contract doar pana la finalul sezonului. Jucatorul in varsta de 28 de ani n-a jucat nimic in ultimul meci, Dinamo – […] Post-ul Gabi Torje n-a fost luat la Botosani! Florin Bratu nu i-a mai suportat fitele si l-a lasat acasa apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident dramatic in Botosani. A intrat cu intr-un stalp si apoi s-a rasturnat cu masina

publicat 2018-04-02 12:00:04 (Antena3)
Accident dramatic in Botosani. A intrat cu intr-un stalp si apoi s-a rasturnat cu masina Un accident deosebit de grav a avut loc la Botosani, in zona localitatii Rachiti. O soferita de 28 de ani a pierdut controlul volanului si a iesit de pe partea carosabila. Mai intai a intrat intr-un... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro