Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Fost politist de la Arad, arestat pentru ultraj dupa ce a agresat doi politisti din Brasov

publicat 2018-03-12 14:00:25 (Libertatea)
Fost politist de la Arad, arestat pentru ultraj dupa ce a agresat doi politisti din Brasov Un barbat in varsta de 39 de ani, fost ofiter la IPJ Arad, a fost arestat preventiv dupa ce a facut scandal intr-un bar din incinta Garii Brasov. La interventia fortelor de ordine, el a amenintat politisti care au intervenit sa il calmeze. Incidentul s-a petrecut in acest weekend, sambata seara, cand sectia de Politie […] Post-ul Fost politist de la Arad, arestat pentru ultraj dupa ce a agresat doi politisti din Brasov apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

VIDEO ȘOCANT. Vanzatoare injunghiata si jefuita intr-un magazin din Arad. Atacatorul, eliberat recent din inchisoare, a fost prins cand voia sa fuga din tara

publicat 2018-03-12 13:00:08 (CanCan)
Incident extrem de grav intr-un magazin alimentar din Arad, unde o vanzatoare a fost atacata cu cutitul, cu o brutalitate iesita din comun, de catre un individ care, dupa ce a lovit-o de mai multe ori cu arma alba, a furat banii din casa si a fugit. Talharia a avut loc duminica dimineata, iar individul […] The post VIDEO ȘOCANT. Vanzatoare injunghiata si jefuita intr-un magazin din Arad. Atacatorul, eliberat recent din inchisoare, a fost prins cand voia sa fuga din tara appeared first... ...continuare.

Vanzatoare injunghiata in Arad. Agresorul, retinut in apropierea Vamii Nadlac

publicat 2018-03-12 11:15:28 (Romania-TV)
Vanzatoare injunghiata in Arad. Agresorul, retinut in apropierea Vamii Nadlac Incidentul a avut loc, duminica, intr-un magazin alimentar aflat in zona garii din orasul Arad. Barbatul a intrat cu un cutit in magazin in momentul in care vanzatoarea era singura si i-a cerut sa-i dea toti banii din casa de marcat. Femeia a incercat sa-l impiedice pe barbat sa ia banii, iar acesta a taiat-o cu cutitul si apoi a fugit cu 940 de lei, scrie Mediafax. Vanzatoarea a fost transportata la spital, cu rani usoare, care nu-i pun viata in pericol. Intre timp, politistii aradeni l-au... ...continuare.

Barbatul care a injunghiat o vanzatoare in Arad a fost retinut. Agresorul este recidivist si voia sa fuga din tara

publicat 2018-03-12 09:00:31 (Libertatea)
Barbatul care a injunghiat o vanzatoare in Arad a fost retinut. Agresorul este recidivist si voia sa fuga din tara Barbatul care a injunghiat o vanzatoare in Arad a fost retinut de politisti in Nadlac. Suspectul se numeste Gheorghe Petru Baras, un tanar de 33 de ani din Iasi, care tocmai fusese eliberat din inchisoare. Recidivistul este acuzat ca a ranit cu un cutit o femeie de 58 de ani si ca a furat suma […] Post-ul Barbatul care a injunghiat o vanzatoare in Arad a fost retinut. Agresorul este recidivist si voia sa fuga din tara apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cea mai usoara bicicleta de lemn din lume cantareste sub 3 kilograme si e realizata in Arad (Curiozitati)

publicat 2018-03-12 08:15:11 (Go4IT)
Cea mai usoara bicicleta de lemn din lume a fost realizata de Dan Sobol, un inginer mecanic din judetul Arad. Vehiculul pe doua roti cantareste 2.924 de grame si este functional, fiind realizat din peste 1.500 de bucati din lemn, transmite corespondentul Mediafax. Dan Sobol a lucrat la cea mai usoara bicicleta de lemn din lume timp de aproximativ noua luni, dupa ce ani intregi a realizat diverse modele, dar mult mai grele. Bicicleta cantareste cu aproape 200 de grame mai mult decat cel mai... ...continuare.

FOTO / O vanzatoare a fost injunghiata de un om al strazii! Este in stare critica!

publicat 2018-03-11 18:30:02 (CanCan)
O vanzatoare a fost injunghiata si a ajuns la spital. Un magazin din Arad a fost jefuit de un om al strazii, iar vanzatoarea care se afla pe tura este in stare critica. Autorul teribilei crime din Arad este un om al strazii, barbat care a lasat-o intr-o balta de sange pe vanzatoare. Conform presei […] The post FOTO / O vanzatoare a fost injunghiata de un om al strazii! Este in stare critica! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cea mai usoara bicicleta de lemn din lume cantareste sub trei kilograme si e realizata in Arad | GALERIE FOTO

publicat 2018-03-11 17:45:28 (Mediafax)
Cea mai usoara bicicleta de lemn din lume cantareste sub trei kilograme si e realizata in Arad | GALERIE FOTO Cea mai usoara bicicleta de lemn din lume a fost realizata de Dan Sobol, un inginer mecanic din judetul Arad. Vehiculul pe doua roti cantareste 2.924 de grame si este functional, fiind realizat din peste 1.500 de bucati din lemn, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Soarece filmat intr-un supermarket din Arad. Se plimba pe raftul cu lactate VIDEO

publicat 2018-03-10 23:15:25 (Romania-TV)
Soarece filmat intr-un supermarket din Arad. Se plimba pe raftul cu lactate VIDEO Soarecele a fost surprins in imagini de un client al magazinului care a publicat imaginile pe retelele de socializare. Incidentul a avut loc, cel mai probabil, sambata dupa-masa, la un supermarket de pe Calea Aurel Vlaicu din Arad, scrie aradon.ro. Șoarecele a fost filmat in timp ce se plimba pe un raft cu produse inscriptionate cu mesajul "Vreau in Romania". Imagini revoltatoare intr-un hipermarket din Arges. Un soarece a fost filmat printre bucatile de carne VIDEO Compania Kaufland, de... ...continuare.

Un soarece a fost filmat intr-un supermarket din Arad. Misuna printre cutiile cu iaurt / VIDEO

publicat 2018-03-10 23:00:23 (Libertatea)
Un soarece a fost filmat intr-un supermarket din Arad. Misuna printre cutiile cu iaurt / VIDEO Un soarece a fost filmat intr-un supermarket din Arad, in timp ce se plimba pe raftul cu produse lactate. Rozatoarea a fost surprinsa in imagini de un client al magazinului care a publicat imaginile pe retelele de socializare. Grozavia a avut loc, cel mai probabil, sambata dupa-masa, la un supermarket de pe Calea Aurel Vlaicu […] Post-ul Un soarece a fost filmat intr-un supermarket din Arad. Misuna printre cutiile cu iaurt / VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

VIDEO / A dat de un soricel printre produsele dintr-un hipermarket din Arad! Reactia Directiei Sanitar Veterinara

publicat 2018-03-10 20:00:02 (CanCan)
Un soricel nevinovat se plimba printre produsele unui hipermarket din Arad! Nu stia ca o sa ajunga o "vedeta" cat de curand! Un client a dat de el, dar nu s-a speriat! A scos telefonul si a filmat rozatoarea in timp ce cauta, disperata, alimentul preferat. Ca doar e intr-un hipermarket! Persoana care l-a descoperit […] The post VIDEO / A dat de un soricel printre produsele dintr-un hipermarket din Arad! Reactia Directiei Sanitar Veterinara appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro