Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Tara care "schimba" vremea: cel mai mare proiect de acest gen din lume. Sistemul de control care va creste nivelul de precipitatii intr-o regiune de trei ori suprafata Spaniei Tara care "schimba" vremea: cel mai mare proiect de acest gen din lume. Sistemul de control care va creste nivelul de precipitatii intr-o regiune de trei ori suprafata Spaniei ROMANII AU TALENT 25 MAI 2018 LIVE VIDEO ONLINE PRO TV: Nebunie in gala de vineri, cu dezvaluiri intime ale Mihaelei si scandal la vot ROMANII AU TALENT 25 MAI 2018 LIVE VIDEO ONLINE PRO TV: Nebunie in gala de vineri, cu dezvaluiri intime ale Mihaelei si scandal la vot Supa de castraveti este foarte sanatoasa! Iata cat de benefica este Supa de castraveti este foarte sanatoasa! Iata cat de benefica este Horoscop 26 mai 2018. Bani, decizii periculoase si o dragoste mai veche. Ce se intampla cu zodia ta Horoscop 26 mai 2018. Bani, decizii periculoase si o dragoste mai veche. Ce se intampla cu zodia ta BNR lanseaza o moneda de aur dedicata implinirii a 100 de ani de la incheierea Primului Razboi Mondial BNR lanseaza o moneda de aur dedicata implinirii a 100 de ani de la incheierea Primului Razboi Mondial Restrictii de circulatie in week-end, pe Autostrada Soarelui si Valea Oltului Restrictii de circulatie in week-end, pe Autostrada Soarelui si Valea Oltului O planta pe care lumea o da la porci vindeca diabetul si osteoporoza O planta pe care lumea o da la porci vindeca diabetul si osteoporoza Filmul INTERVENTIEI Politiei in cazul Ilie Nastase. Cum au procedat politistii pentru a-l opri pe fostul tenismen, care plecase de pe loc fara acceptul lor Filmul INTERVENTIEI Politiei in cazul Ilie Nastase. Cum au procedat politistii pentru a-l opri pe fostul tenismen, care plecase de pe loc fara acceptul lor Meteorogii au emis PROGNOZA pentru lunile de VARA: canicula, seceta si furtuni Meteorogii au emis PROGNOZA pentru lunile de VARA: canicula, seceta si furtuni Cand va fi inmormantata interpreta de muzica populara Ileana Constantinescu Cand va fi inmormantata interpreta de muzica populara Ileana Constantinescu Universitatea Bucuresti pune la dispozitie peste 7.400 de locuri bugetate la licenta, master si doctorat Universitatea Bucuresti pune la dispozitie peste 7.400 de locuri bugetate la licenta, master si doctorat Horoscop 26 mai 2018. O zi cu vacante anulate si nervi intinsi la maximum Horoscop 26 mai 2018. O zi cu vacante anulate si nervi intinsi la maximum ROMANII AU TALENT. Florin Calinescu, atac in direct la adresa Vioricai Dancila. "Cum ar zice o celebra inculta..." ROMANII AU TALENT. Florin Calinescu, atac in direct la adresa Vioricai Dancila. "Cum ar zice o celebra inculta..." Schimbi de replici in Comisia Iordache! Eugen Nicolicea, desfiintat de un deputat USR: 'Ți-ai luat diploma prin posta si ii spui unui magistrat ca nu intelege' Schimbi de replici in Comisia Iordache! Eugen Nicolicea, desfiintat de un deputat USR: 'Ți-ai luat diploma prin posta si ii spui unui magistrat ca nu intelege' HOROSCOP ZILNIC 26 MAI 2018: Luati o pauza, relaxati-va! HOROSCOP ZILNIC 26 MAI 2018: Luati o pauza, relaxati-va!

Stiri locale




El este Chef-ul care sculpteaza in... fructe si legume!

publicat 2018-03-11 00:00:02 (CanCan)
Marian Popovici, banateanul cu sange peruan, este unul dintre cei mai cautati bucatari din vestul tarii. S-a nascut la Rudaria, in Caras-Severin, dintr-o mama romanca si un tata peruan, care, insa, l-a parasit dupa cateva luni. A fost crescut de catre mama lui si de barbatul cu care s-a casatorit ea, dupa cativa ani. Chef […] The post El este Chef-ul care sculpteaza in... fructe si legume! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Iti cauti de munca? Poate fi sansa ta, nu rata ocazia asta unica! Peste 24.000 de locuri de munca vacante la nivel national!

publicat 2018-03-10 11:15:02 (Antena-1)
Iti cauti de munca? Poate fi sansa ta, nu rata ocazia asta unica! Peste 24.000 de locuri de munca vacante la nivel national! Peste 24.000 de locuri de munca sunt vacante la nivel national, cele mai multe fiind in Capitala si in judetele Prahova, Arad, Timis si Sibiu, in timp ce in Covasna, Botosani, Vrancea, Suceava, Bacau si Caras-Severin sunt cele mai putine locuri de munca libere, potrivit Agentiei Nationale pentru Ocuparea Fortei de Munca (ANOFM). ...continuare.

COD PORTOCALIU si cod galben de inundatii pana la ora 18.00. Care sunt judetele afectate

publicat 2018-03-09 08:15:37 (Romania-TV)
COD PORTOCALIU si cod galben de inundatii pana la ora 18.00. Care sunt judetele afectate Potrivit Institutului National de Hidrologie si Gospodarirea Apelor (INHGA), este cod portocaliu pe raurile din bazinele hidrografice: Neajlov (sector aval confluenta Dambovnic - S.H. Calugareni), Glavacioc (bazin mijlociu si inferior), Calnistea - judetele: Giurgiu si Teleorman. Totodata, a fost instituit cod galben pe raurile din bazinele hidrografice: Crasna - judetul Satu Mare, Crisul Negru - judetele Bihor si Arad, Crisul Alb - judetele Hunedoara si Arad, Bega Veche (judetul Timis),... ...continuare.

Gripa a ucis iar

publicat 2018-03-07 16:15:03 (Cotidianul)
Gripa a ucis iar Ultimele doua persoane decedate sunt doi barbati - unul de 46 de ani din judetul Caras-Severin si altul... [...] The post Gripa a ucis iar appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Inca doua persoane au murit din cauza gripei. Numarul deceselor a ajuns la 86!

publicat 2018-03-07 16:00:29 (Realitatea-TV)
Inca doua persoane au murit din cauza gripei. Numarul deceselor a ajuns la 86! Institutul National de Sanatate Publica (INSP) a anuntat, astazi, ca numarul deceselor cauzate de virusul gripal a ajuns la 86, fiind confirmate inca doua cazuri. Este vorba despre doi barbati, in varsta de 46 si respectiv 47 de ani, din judetele Caras Severin, respectiv Hunedoara. ...continuare.

Alte doua persoane au murit din cauza gripei. Numarul total de decese a ajuns la 86. Judetele unde activitatea gripala a evoluat cu intensitate mare

publicat 2018-03-07 15:30:28 (Mediafax)
Alte doua persoane au murit din cauza gripei. Numarul total de decese a ajuns la 86. Judetele unde activitatea gripala a evoluat cu intensitate mare Institutul National de Sanatate Publica (INSP) anunta, miercuri, ca numarul deceselor cauzate de virusul gripal a ajuns la 86, fiind confirmate inca doua cazuri. Este vorba despre doi barbati, in varsta de 46 si respectiv 47 de ani, din judetele Caras Severin, respectiv Hunedoara. ...continuare.

Inca doua decese confirmate din cauza gripei. Numarul mortilor de gripa a ajuns la 86

publicat 2018-03-07 14:30:24 (Libertatea)
Inca doua decese confirmate din cauza gripei. Numarul mortilor de gripa a ajuns la 86 Inca doua persoane au murit din cauza gripei, astfel ca numarul deceselor provocate de virusul gripal a ajuns la 86.Ultimele doua cazuri de deces au fost confirmate la barbati din judetele Caras-Severin si Hunedoara. Potrivit reprezentantilor Centrului National de Supraveghere si Control al Bolilor Transmisibile, miercuri, au fost confirmate doua noi decese din cauza gripei. […] Post-ul Inca doua decese confirmate din cauza gripei. Numarul mortilor de gripa a ajuns la 86 apare prima... ...continuare.

O femeie si o fetita din Irak, duse la spital in stare de hipotermie dupa ce au incercat sa treaca ilegal granita in Caras-Severin

publicat 2018-03-07 13:45:31 (Romania-TV)
O femeie si o fetita din Irak, duse la spital in stare de hipotermie dupa ce au incercat sa treaca ilegal granita in Caras-Severin O femeie din Irak, in varsta de 33 de ani, si fetita ei de opt ani, care incercau sa treaca ilegal granita din Serbia, in Romania, au fost duse la spital in stare de hipotermie. ...continuare.

Atentionare de ultima ora a meteorologilor: Vantul atinge viteze halucinante de 125 km/h! Care sunt zonele vizate

publicat 2018-03-06 09:15:03 (Click)
Atentionare de ultima ora a meteorologilor: Vantul atinge viteze halucinante de 125 km/h! Care sunt zonele vizate Meteorologii au emis marti dimineata o atentionare cod galben de vant puternic pentru judetele Caras-Severin, Sibiu, Arges si Dambovita.Atentionarea cod galben transmisa de Administratia Nationala de Meteorologie pentru judetul Caras-Severin este in vigoare pana la ora 14. Citeste mai departe... ...continuare.

Cod galben de vant puternic pentru cinci judete

publicat 2018-03-06 08:30:27 (Libertatea)
Cod galben de vant puternic pentru cinci judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis, in aceasta dimineata, atentionari nowcasting cod galben de vant puternic pentru zona de munte a judetelor Arges, Dambovita, Sibiu, Caras-Severin si Hunedoara. Avertizarile sunt valabile in orele urmatoare. Astfel, pana la ora 10.00, in zona de munte a judetelor Arges si Dambovita, la peste 1.800 de metri, se vor […] Post-ul Cod galben de vant puternic pentru cinci judete apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro