CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Investitie la Arad in primul hotel ibis Styles din Romania

publicat 2018-04-26 01:15:17 (Capital)
Investitie la Arad in primul hotel ibis Styles din Romania Grupul hotelier Orbis a inaugurat la Arad primul sau hotel ibis Styles in Romania, impreuna cu partenerul si investitorul local, FAB Industry. ...continuare.

MM Stoica face un anunt surpriza! Jucatorul pe care i l-a propus azi lui Gigi Becali

publicat 2018-04-24 23:00:25 (Gazeta-Sporturilor)
MM Stoica face un anunt surpriza! Jucatorul pe care i l-a propus azi lui Gigi Becali Mihai Stoica a anuntat ca a urmarit meciul dintre UTA Arad si ASU Poli Timisoara si a fost impresionat de un fotbalist de la formatia banateana. Oficialul FCSB a anuntat ca i-a propus lui Gigi Becali acest jucator si poate exista chiar o oferta.  "Azi am vazut meciul întrerupt de la Arad si i-am zis ca îmi place un jucator de la ASU Poli. Nicolae si Valeriu Argaseala s-au dus la Clinceni si FC Arges. ... ...continuare.

VIDEO / UPDATE Tensiuni inainte de derby-ul UTA Arad - ASU Poli » 350 de timisoreni nu pot intra la meci: "Ne tin in tarc"

publicat 2018-04-24 16:45:12 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO / UPDATE Tensiuni inainte de derby-ul UTA Arad - ASU Poli » 350 de timisoreni nu pot intra la meci: Ne tin in tarc UTA Arad si ASU Poli Timisoara joaca azi, de la ora 17:00, într-un meci din etapa 31-a din Liga a 2-a. Partida se joaca în comuna Șiria si este liveSCORE pe GSP.RO si în direct pe TV Digi Sport. UPDATE 16:30 Aproximativ 100 de fani aradeni au venit la "tarcul" unde erau tinuti suporterii lui ASU Poli, dar au fost îndepartati de fortele de ordine. ... ...continuare.

VIDEO Tensiuni inainte de derby-ul UTA Arad - ASU Poli » 350 de timisoreni sunt la stadion: "Ne tin in tarc"

publicat 2018-04-24 16:30:16 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Tensiuni inainte de derby-ul UTA Arad - ASU Poli » 350 de timisoreni sunt la stadion: Ne tin in tarc UTA Arad si ASU Poli Timisoara joaca azi, de la ora 17:00, într-un meci din etapa 31-a din Liga a 2-a. Partida se joaca în comuna Șiria si este liveSCORE pe GSP.RO si în direct pe TV Digi Sport. 350 de timisoreni au venit la stadionul din Șiria, desi aveau doar 70 de bilete primite de la UTA, restul fiind cumparate de la casele de tichete. Fanii oaspetilor acuza acum, cu o ora înainte de meci, ca nu li se permite accesul pe stadion. ... ...continuare.

VIDEO Tensiuni inainte de derby-ul UTA Arad - ASU Poli » 350 de timisoreni au venit ACUM la stadion: "Suntem tinuti in tarc"

publicat 2018-04-24 16:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Tensiuni inainte de derby-ul UTA Arad - ASU Poli » 350 de timisoreni au venit ACUM la stadion: Suntem tinuti in tarc UTA Arad si ASU Poli Timisoara joaca azi, de la ora 17:00, într-un meci din etapa 31-a din Liga a 2-a. Partida se joaca în comuna Șiria si este liveSCORE pe GSP.RO si în direct pe TV Digi Sport. Timisorenii au venit în numar mare la stadionul din Șiria, desi aveau doar 70 de bilete primite de la UTA. Fanii lui ASU critica decizia celor de la UTA, iar cu o ora înainte de meci nu li se permite accesul pe stadion. "Nu vor sa ne lase sa intram. ... ...continuare.

VIDEO. Meciul UTA – ASU "Poli" Timisoara a inceput in gara Arad. Ce au facut suporterii timisoreni

publicat 2018-04-24 15:30:05 (CanCan)
Meciul dintre UTA si ASU "Poli" Timisoara, programat sa inceapa, marti, la ora 17, pe stadionul "Otto Greffner" din Șiria, se anunta unul foarte tensionat. „Derby-ul Vestului” a debutat in gara Arad, cu cateva ore inainte de partida oficiala. Suporterii timisoreni au aprins fumigene si au scandat minute in sir, iar unii dintre ei le-au aratat semne obscene  jandarmilor […] The post VIDEO. Meciul UTA – ASU "Poli" Timisoara a inceput in gara Arad. Ce au facut... ...continuare.

Dancila, despre proiectele pentru Centenar: Au fost evaluate peste 300 de proiecte, dintre care 99 sunt eligibile, inclusiv monumentele de la Alba-Iulia si Arad

publicat 2018-04-24 15:15:15 (Libertatea)
Dancila, despre proiectele pentru Centenar: Au fost evaluate peste 300 de proiecte, dintre care 99 sunt eligibile, inclusiv monumentele de la Alba-Iulia si Arad Premierul Viorica Dancila a afirmat, marti, ca lucrurile merg “intr-un ritm alert” in privinta Programului Centenar si se incearca recuperarea timpului pierdut. “Ieri a avut loc o noua sedinta a Comitetului pentru Centenar si vreau sa subliniez faptul ca lucrurile merg intr-un ritm alert si ca se incearca sa se recupereze timpul pierdut. Daca in […] Post-ul Dancila, despre proiectele pentru Centenar: Au fost evaluate peste 300 de proiecte, dintre care 99 sunt... ...continuare.

VIDEO. Zeci de copii din Arad au fost lasati sa se joace cu arme adevarate, apoi au fost bagati in dubele Jandarmeriei

publicat 2018-04-24 13:00:02 (CanCan)
Zeci de copii de la Centrul Educational Curcubeu, din Arad, au avut parte de o zi ca-n povesti, dupa ce o organizatie civica din oras le-a mijlocit o vizita la Muzeu. Cea mai mare surpriza a venit insa din partea jandarmilor Inspectoratului Judetean, care i-au transportat cu autospeciala la Muzeu, nu inainte insa de a […] The post VIDEO. Zeci de copii din Arad au fost lasati sa se joace cu arme adevarate, apoi au fost bagati in dubele Jandarmeriei appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Liga 2 2018, etapa a 31-a. Derby-ul UTA Arad – ASU Poli Timisoara deschide azi intermediara

publicat 2018-04-24 11:00:15 (Libertatea)
Liga 2 2018, etapa a 31-a. Derby-ul UTA Arad – ASU Poli Timisoara deschide azi intermediara Liga 2 2018, etapa a 31-a. Derby-ul UTA Arad – ASU Poli Timisoara deschide intermediara. Meciul etapei ce se disputa la Șiria. Liderul merge la Mioveni, iar FC Hermannstadt castiga la masa verde. Liga 2 2018, etapa a 31-a, programul etapei Marti, 24 aprilie, ora 17:00 FC Academica Clinceni – FC Arges UTA Arad – […] Post-ul Liga 2 2018, etapa a 31-a. Derby-ul UTA Arad – ASU Poli Timisoara deschide azi intermediara apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Detalii noi din ancheta. Cine este soferul care a provocat accidentul de Autostrada Timisoara - Arad

publicat 2018-04-22 14:45:15 (Romania-TV)
Detalii noi din ancheta. Cine este soferul care a provocat accidentul de Autostrada Timisoara - Arad Potrivit politistilor, soferul decedat in accidentul de pe autostrada Timisoara -Arad avea varsta de 18 ani. Din primele informatii se pare ca acesta se deplasa, in cadrul unui grup de autoturisme, spre Arad, unde este programat un concurs automobilistic. De asemenea, spun politistii, se pare ca din cauza vitezei excesive, masina a parasit partea carosabila, a rupt parapetul de protectie si s-a rasturnat in sant, potrivit news.ro. In urma accidentului, soferul de 18 ani a decedat, iar alti... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro