EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




O femeie din Vaslui a fost batuta pe strada chiar de fratele ei. Sotul a fugit de frica

publicat 2018-07-21 14:45:10 (Libertatea)
O femeie din Vaslui a fost batuta pe strada chiar de fratele ei. Sotul a fugit de frica O femeie din Vaslui a fost batuta pe strada chiar de fratele ei, cu care era in conflict. Sotul victimei a fugit de frica sa nu foie si el agresat, lasand-o in mainile fratelui violent. Plina de vanatai, femeia s-a dus la postul de politie, iar oamenii legii au chemat ambulanta. Fratele bataus este cercetat […] Post-ul O femeie din Vaslui a fost batuta pe strada chiar de fratele ei. Sotul a fugit de frica apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

VASLUI. Cotonogita de frate si abandonata de sot

publicat 2018-07-21 07:30:04 (Evenimentul-Zilei)
VASLUI. Cotonogita de frate si abandonata de sot Cand au dat nas in nas pe stradã un barbat si o femeie, frate si sora, s-au luat la ceartã si a iesit un scandal monstru. Desi femeia in varstã de 58 de ani era insotitã de sotul sãu, acesta a dat bir cu fugitii, lãsand-o in mainile fratelui care a snopit-o ...continuare.

O Dacia 1300 pe care scrie "Militia" a facut furori pe strazi! Proprietarul este din Vaslui

publicat 2018-07-19 15:15:03 (CanCan)
O Dacia 1300 pe care scrie "Militia" a facut furori zilele acestea in Iasi! Oamenii s-au amuzat si au postat fotografii pe retelele de socializare, oriunde au intalnit autoturismul. Nostalgica masina de "Militie", care aduce aminte de vremurile dictaturii lui Nicolae Ceausescu, este fabricata in anii ’70, dar a fost conservata impecabil de proprietar. Dacia […] The post O Dacia 1300 pe care scrie "Militia" a facut furori pe strazi! Proprietarul este din Vaslui appeared first on... ...continuare.

Dezastru in Vaslui. Viiturile au transformat drumurile in mlastini

publicat 2018-07-19 08:00:16 (ProTV)
Dezasru pe Drumul European 581, între Vaslui si Bârlad. O rupere de nori a paralizat traficul în zona, dupa ce puhoaiele care s-au scurs de pe versanti au adus pe asfalt nisip si pietris de la o moara din zona. ...continuare.

DEFINITIVAT 2018: Aproape o treime din profesorii din Vaslui inscrisi la definitivat au absentat ori s-au retras din examen

publicat 2018-07-18 20:15:11 (Libertatea)
DEFINITIVAT 2018: Aproape o treime din profesorii din Vaslui inscrisi la definitivat au absentat ori s-au retras din examen Aproape o treime din cei 180 de profesori din judetul Vaslui inscrisi la examenul de definitivat din acest an au absentat ori s-au retras din examenul sustinut, miercuri, atunci cand a avut loc proba scrisa. Cei mai multi au preferet sa se retraga dupa prima ora de la publicarea subiectelor, asa cum prevede metodologia, pentru […] Post-ul DEFINITIVAT 2018: Aproape o treime din profesorii din Vaslui inscrisi la definitivat au absentat ori s-au retras din examen apare prima data in... ...continuare.

Un barbat din Vaslui a ademenit o copila de sase ani cu o inghetata. Pe drum, a vrut sa o dezbrace si sa o agreseze sexual

publicat 2018-07-18 16:45:09 (Libertatea)
Un barbat din Vaslui a ademenit o copila de sase ani cu o inghetata. Pe drum, a vrut sa o dezbrace si sa o agreseze sexual Un barbat din Vaslui a ademenit o copila de sase ani cu o inghetata, iar apoi a vrut sa o dezbrace si a incercat sa o agreseze sexual. Vasluianul a fost retinut si ulterior arestat preventiv. Incidentul s-a petrecut duminica, in satul Armasoaia, din judetul Vaslui, cand Costel Sosu, in varsta de 45 de ani, […] Post-ul Un barbat din Vaslui a ademenit o copila de sase ani cu o inghetata. Pe drum, a vrut sa o dezbrace si sa o agreseze sexual apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un jurnalist a fost batut si o femeie a fost fugarita de un fost politist din Vaslui

publicat 2018-07-18 10:15:14 (Romania-TV)
Un jurnalist a fost batut si o femeie a fost fugarita de un fost politist din Vaslui La locul incidentului a venit si jurnalistul Andrei Hurbea care, spune el, din senin, a fost agresat fizic de invidividul care i-a luat ulterior si telefonul. Jurnalistul iesean spune totodata, ca din cauza bataii primite a fost nevoit sa-si petreaca toata noaptea la Unitatea de Primire Urgente, iar acum are fata tumefiata si nu poate iesi din casa. Din spusele martorilor, agresorul este taximetrist, iar in trecut a fost politist la Vaslui. Firma de taximetrie la care activa a anuntat inca de... ...continuare.

Femeia care va avea grija de acest batran din Vaslui va primi toata averea lui! Care sunt criteriile de selectie

publicat 2018-07-18 09:00:02 (CanCan)
Un bãtran de 85 de ani din Vaslui e dispus sa-si lase toata averea pe care a agonist-o o viata intreaga unei femei care sa-l ingrijeasca. Exista insa si cateva criterii de selectie!  Aurel Pricop are aproape 85 ani si o gospodarie ca la carte, de care nu mai poate avea grija, ca sa nu […] The post Femeia care va avea grija de acest batran din Vaslui va primi toata averea lui! Care sunt criteriile de selectie appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Un batran din Vaslui isi doneaza averea, daca e ingrijit pana la moarte. „Facem acte la notar”

publicat 2018-07-18 08:30:11 (Libertatea)
Un batran din Vaslui isi doneaza averea, daca e ingrijit pana la moarte. „Facem acte la notar” Un batran din Vaslui isi doneaza averea, daca e ingrijit pana moare. Aurel Pricop, in varsta de 85 ani, are o gospodarie frumoasa, dar de care nu mai poate avea grijã, asa cum o fãcea candva, din cauza problemelor de sanatate. EXCLUSIV/ Prizonieri in Iad. Am petrecut o zi la Spitalul de Psihiatrie Palazu Mare, […] Post-ul Un batran din Vaslui isi doneaza averea, daca e ingrijit pana la moarte. „Facem acte la notar” apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Anunt la matrimoniale dat de un batran de 85 de ani din Vaslui. Averea pe care o va primi viitoarea partenera

publicat 2018-07-17 23:45:01 (Antena3)
Anunt la matrimoniale dat de un batran de 85 de ani din Vaslui. Averea pe care o va primi viitoarea partenera Un bãtran din Vaslui, in varsta de 85 de ani, este dispus sa ofere toata averea femeii care este dispusa sa aiba grija de el pana la sfarsitul zilelor. Aurel P. cauta o femeie care sa il ajute.... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com