CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Salesianer Miettex investeste in judetul Brasov

publicat 2018-05-07 10:30:03 (Bursa)
Salesianer Miettex investeste in judetul Brasov La 10 ani de la lansarea pe piata din Romania, Salesianer Miettex, companie austriaca lider de piata pe segmentul spalatoriilor comerciale din Europa Centrala si de Est, achizitioneaza compania S.C. Promar Textil din Brasov si brandul acesteia, Kromatic, conform comunicatului de presa remis catre Redactie. ...continuare.

Inspectori OPC Brasov, AGRESATI cand controlau un restaurant renumit unde era pregatit un botez. Au gasit produse EXPIRATE

publicat 2018-05-05 20:00:21 (Romania-TV)
Inspectori OPC Brasov, AGRESATI cand controlau un restaurant renumit unde era pregatit un botez. Au gasit produse EXPIRATE Potrivit sefului Comisariatului Regional pentru Protectia Consumatorilor (CRPC) Brasov, Sorin Susanu, incidentul a avut loc sambata, in timpul unui control efectuat la un restaurant din Brasov, unde era pregatit un botez, aici fiind gasite, de echipa de inspectori din care facea parte, produse expirate. "Sunt aici, la restaurant, unde lucrurile au degenerat foarte mult. Este un restaurant foarte vechi si renumit, cu traditie. Ei tipa ca au peste 20 de ani de experienta, lucru care nu s-a... ...continuare.

Detalii cutremuratoare despre Florin Buliga, criminalul din Brasov! Cum a incercat sa se sinucida in arest. Procurorii au fost socati cand l-au audiat din nou

publicat 2018-05-05 18:45:03 (CanCan)
Detalii cutremuratoare despre Florin Buliga, criminalul din Brasov! Barbatul, care si-a ucis sotia si cei doi copii, a incercat sa se sinucida in arest, acolo unde se afla de 40 de zile. Florin Mircea Buliga si-a facut o gaura in antebratul stang, in timp ce colegii de celula dormeau, si a incercat sa isi smulga […] The post Detalii cutremuratoare despre Florin Buliga, criminalul din Brasov! Cum a incercat sa se sinucida in arest. Procurorii au fost socati cand l-au audiat din nou... ...continuare.

Inspectori OPC, agresati in timpul unui control la un restaurant din Brasov. In bucatarie au fost gasite produse expirate

publicat 2018-05-05 18:30:13 (Libertatea)
Inspectori OPC, agresati in timpul unui control la un restaurant din Brasov. In bucatarie au fost gasite produse expirate Inspectori OPC, agresati in timpul unui control la un restaurant din Brasov. O echipa de la Protectia Consumatorului a reclamat ca a fost agresata de patronul unui local, dupa ce in bucatarie au fost descoperite produse expirate. Șeful OPC Brasov a anuntat Politia. Incidentul a avut loc sambata la un restaurant unde era pregatit un […] Post-ul Inspectori OPC, agresati in timpul unui control la un restaurant din Brasov. In bucatarie au fost gasite produse expirate apare prima data in... ...continuare.

Inspectori OPC Brasov, agresati cand controlau un restaurant unde era pregatit un botez si in bucataria caruia au gasit produse expirate. Renumitul local, inchis temporar

publicat 2018-05-05 17:00:28 (Mediafax)
Inspectori OPC Brasov, agresati cand controlau un restaurant unde era pregatit un botez si in bucataria caruia au gasit produse expirate. Renumitul local, inchis temporar O echipa de inspectori de la Protectia Consumatorilor din Brasov reclama ca a fost agresata, sambata, de patronul unui restaurant in timpul unui control, dupa ce in bucatarie au fost gasite produse expirate. Seful OPC a reclamant incidentul la Politie, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

"Romania 100 de ani de business". Cei mai puternici zece antreprenori din Brasov au afaceri de 2 miliarde de lei

publicat 2018-05-05 00:15:33 (Ziarul-Financiar)
Romania 100 de ani de business. Cei mai puternici zece antreprenori din Brasov au afaceri de 2 miliarde de lei Vezi galeria foto Citeste si: Cele mai puternice cinci branduri de consum construite de antreprenori locali au afaceri ce merg spre 15 mld. lei Peste 1.200 de antreprenori au primit finantari in cadrul programului Start Up Nation Conferinta ZF IMM '18. Ministrul IMM-urilor: Antreprenori, veniti si luati banii de la Start-Up Nation. Aproximativ 1.500 de proiecte din programul Start-Up Nation au primit deja finantare, iar restul antreprenorilor sunt asteptati sa depuna cerererile pentru a primi... ...continuare.

Turista poloneza, calcata de autobuz in statie, la Brasov! Scandal la RATBV

publicat 2018-05-04 20:30:02 (CanCan)
Turista poloneza in varsta de 76 de ani a fost calcata chiar in statia de autobus. Ea facea parte dintr-un grup de 10 turisti care venisera in Poiana Brasov. In timp ce reprezentantii RATBV sustin ca femeia s-a razgandit dupa ce a coborat si a vrut sa urce din nou, martorii au o alta varianta: […] The post Turista poloneza, calcata de autobuz in statie, la Brasov! Scandal la RATBV appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Florin Buliga, criminalul din Brasov, care si-a macelarit familia, a incercat sa se sinucida in arest!

publicat 2018-05-04 13:15:02 (CanCan)
Florin Buliga, criminalul din Brasov, care si-a macelarit familia, sotia si cei doi copii, a incercat sa se sinucida in arest. Potrivit newsbv.ro, barbatul ar fi avut o tentativa de a-si curma zilele. Aflat la audieri, le-a aratat procurorilor o cicatrice pe antebratul stang si a marturisit ca a vrut sa isi taie venele cu […] The post Florin Buliga, criminalul din Brasov, care si-a macelarit familia, a incercat sa se sinucida in arest! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Tragedie in judetul Brasov. O fetita de doi ani a murit dupa ce s-a electrocutat in curtea casei

publicat 2018-05-03 14:15:16 (Romania-TV)
Tragedie in judetul Brasov. O fetita de doi ani a murit dupa ce s-a electrocutat in curtea casei Fetita se juca in curtea casei, cand s-a electrocutat. "Politistii s-au deplasat la fata locului, unde au constatat faptul ca, in timp ce se juca in curtea locuintei, o minora in varsta de 2 ani s-a curentat de la un fir neizolat care atarna pe langa peretele casei, fiind in stare de inconstienta. Cadrele medicale sosite la fata locului au efectuat manevre de resuscitare, insa fara rezultat, constatand decesul minorei", a precizat reprezentantul Inspectoratului Judetean de Politie Brasov,... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro