CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 ... 18 19 20 21 Pag. urm. »

Opriri de curent in Bucuresti, Ilfov si Giurgiu. Zonele afectate

publicat 2018-04-20 07:45:10 (Libertatea)
Opriri de curent in Bucuresti, Ilfov si Giurgiu. Zonele afectate Opriri de curent in Bucuresti, Ilfov si Giurgiu, vineri, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, vineri, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Bucuresti si din judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. In Bucuresti, curentul electric va fi oprit […] Post-ul Opriri de curent in Bucuresti, Ilfov si Giurgiu. Zonele afectate apare prima data in... ...continuare.

Romica Parpalea, "mortul lui Dragnea", audiat la Politia Giurgiu intr-un dosar de inselaciune

publicat 2018-04-19 17:30:14 (Puterea)
Romica Parpalea, mortul lui Dragnea, audiat la Politia Giurgiu intr-un dosar de inselaciune Joi, pe la amiaza, Romica Parpalea, cunoscut denuntator in serie, zis si "mortul lui Dragnea", dadea cu subsemnatul la Politia din Giurgiu, fiind, din sursele noastre, banuit de implicare intr-un dosar de inselaciune. Parpalea a devenit celebru dupa ce a fost principalul denuntator impotriva liderului PSD, Liviu Dragnea, in dosarul "Referendumul". Culmea, el a fost vicepresedinte al PSD Teleorman in perioada 2009 - 2012, pe vremea cand Dragnea era baronul judetului. De-a lungul ultimilor ani,... ...continuare.

Politia a oprit circulatia in centrul Giurgiului pentru Paul Stanescu si Carmen Dan

publicat 2018-04-19 15:30:17 (Puterea)
Politia a oprit circulatia in centrul Giurgiului pentru Paul Stanescu si Carmen Dan Joi, in jurul orelor 15.30, la sediul Consiliului Judetan Giurgiu are loc o intalnire a vicepremierului Paul Stanescu si a ministrului de Interne, Carmen Dan, cu primarii din judet dar si cu reprezentantii autoritatilor locale. In acest sens, la ora actuala este o mobilizare incredibila a politistilor giurgiuveni, fapt pentru care circulatia in centrul municipiului Giurgiu a fost oprita si masinile redirectionate pe strazile laterale, spre disperarea soferilor. "Nici pe timpul lui Ceausescu... ...continuare.

Realitatea TV filmeaza infrastructura CFR din Giurgiu si deranjeaza Politia: "Actele la control!"

publicat 2018-04-19 09:45:16 (Realitatea-TV)
Realitatea TV filmeaza infrastructura CFR din Giurgiu si deranjeaza Politia: Actele la control! O echipa Realitatea TV a intrat in atentia politiei din Giurgiu, in ce filma un reportaj despre starea infrastructurii feroviare. Nu a lipsit mult ca echipa sa fie trimisa cu duba la sectie. Din pacate insa, nimeni din statul roman nu investigheaza starea precara a "drumurilor de fier". In timp ce echipa Realitatea TV filma infrastructura feroviara din gara Giurgiu Nord, si-a facut aparitia politia. Motivele invocate s-au tot schimbat, pentru ca discutia nu mergea in sensul dorit de... ...continuare.

Trenul, pe ultimul drum. Un reportaj marca Realitatea TV despre situatia infrastructurii feroviare

publicat 2018-04-18 18:45:14 (Realitatea-TV)
Trenul, pe ultimul drum. Un reportaj marca Realitatea TV despre situatia infrastructurii feroviare O echipa Realitatea TV a intrat in atentia politiei din Giurgiu, in ce filma un reportaj despre starea infrastructurii feroviare. Nu a lipsit mult ca echipa sa fie trimisa cu duba la sectie. Din pacate, insa, nimeni din statul roman nu investigheaza starea precara a "drumurilor de fier". In timp ce echipa Realitatea TV filma infrastructura feroviara din gara Giurgiu Nord, si-a facut aparitia politia. Motivele invocate s-au tot schimbat, pentru ca discutia nu mergea in sensul dorit de... ...continuare.

Un barbat din Bucuresti, retinut dupa ce a primit bani de la o persoana careia i-a promis ca o poate angaja intr-o institutie publica

publicat 2018-04-18 13:15:15 (Romania-TV)
Un barbat din Bucuresti, retinut dupa ce a primit bani de la o persoana careia i-a promis ca o poate angaja intr-o institutie publica DGA a anuntat, miercuri, ca un barbat de 51 ani din Bucuresti a fost prins in flagrant dupa ce a primit suma de 2.500 de lei de la o persoana pentru a interveni pe langa anumiti functionari, in vederea angajarii fiului acesteia, pe o functie de conducator auto in cadrul unei institutii publice din municipiul Giurgiu. Barbatul a fost retinut pentru 24 de ore, fiind cercetat pentru trafic de influenta. "Din cercetarile efectuate a rezultat ca, luna iunie 2017, persoana denuntatoare l-a cunoscut... ...continuare.

Mai multe zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric miercuri

publicat 2018-04-18 08:00:10 (Libertatea)
Mai multe zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric miercuri Mai multe zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric miercuri dupa ce E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar alimentarea cu energie in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. In Capitala, lucrarile vor fi realizate astfel: intre orele 08:00 – 13:00 in Prelungirea Ghencea, strazile Valea Larga, Valea Furcii si Valea Cricovului, […] Post-ul Mai multe zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric miercuri apare... ...continuare.

Canabis "spaniol" pentru toxicomanii din Giurgiu. Traficantii aduceau drogul cu masinile lor

publicat 2018-04-17 15:45:19 (Libertatea)
Canabis spaniol pentru toxicomanii din Giurgiu. Traficantii aduceau drogul cu masinile lor Canabis "spaniol" pentru toxicomanii din Giurgiu. La acest caz au lucrat timp de patru luni politistii giurgiuveni de la Crima Organizata pentru a-i demasca pe cei care, cu propriile autoturisme, aduceau drogul din Peninsula Iberica. In interiorul retelei a fost infiltrat un ofiter sub acoperire care a ajutat la realizarea flagrantului. Povestea drogurilor aduse din […] Post-ul Canabis "spaniol" pentru toxicomanii din Giurgiu. Traficantii aduceau drogul cu masinile lor apare prima data... ...continuare.

Dica explica inlocuirea lui Budescu, absenta lui Alibec si aparitia lui Larie pe foaie

publicat 2018-04-17 00:00:15 (OnlineSport)
Dica explica inlocuirea lui Budescu, absenta lui Alibec si aparitia lui Larie pe foaie Nicolae Dica a avut de oferit mai multe explicatii la finalul meciului castigat in deplasare cu Astra Giurgiu. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 ... 18 19 20 21 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro