Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Doi fosti detinuti au terorizat trei oameni din judetul Neamt. Una dintre victime: "A luat oala, a trantit-o, a tras focul din soba cu jar!"

publicat 2018-03-11 20:00:01 (Antena-1)
Un detinut si prietenul sau, si el recidivist, au terorizat o intreaga localitate din judetul Neamt. Cei doi au vrut sa se razbune pe viceprimarul comunei si pe o familie de batrani, pentru ca au contribuit la arestarea lor. ...continuare.

Viceprimarul unei comune din Neamt a fost batut de un puscarias. Agresorul si-a luat invoire ca sa se razbune

publicat 2018-03-11 17:15:28 (Libertatea)
Viceprimarul unei comune din Neamt a fost batut de un puscarias. Agresorul si-a luat invoire ca sa se razbune Viceprimarul unei comune din Neamt a fost batut de un puscarias de la Penitenciarul Vaslui. Vasile Judescu, viceprimarul localitatii Pancesti, a ajuns la spital cu trei coaste rupte si numeroase alte rani, dupa ce a fost snopit in bataie de un barbat condamnat pentru talharie. Ionut Tofan primise invoire 24 de ore, iar omul a […] Post-ul Viceprimarul unei comune din Neamt a fost batut de un puscarias. Agresorul si-a luat invoire ca sa se razbune apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

A legat caruta in fata farmaciei, ca sa ia medicamente, iar un trecator i-a furat-o

publicat 2018-03-10 14:15:29 (ProTV)
Furt neobisnuit în Piatra Neamt. ...continuare.

Tudor Buzatu si Remus Munteanu, fiii liderilor PSD Vaslui si PSD Neamt, numiti secretari de stat. Ce ii recomanda

publicat 2018-03-09 18:45:31 (Romania-TV)
Tudor Buzatu, fiul lui Dumitru Buzatu, a fost numit secretar de stat in aparatul de lucru al Anei Birchall, vicepremier responsabil de parteneriatele strategice. Ana Birchall a fost aleasa deputat de Vaslui, judet in care PSD este condus de tatal Dumitru Buzatu.  Remus Munteanu, fiul lui Ioan Munteanu, a fost numit secretar de stat in Ministerul Tineretului si Sportului. Remus Munteanu a fost portar la FC Ceahlalul si la o echipa din Paris, conform presei locale. Ioan Munteanu, liderul PSD... ...continuare.

Numiri surpriza in Guvernul Dancila inainte de congres

publicat 2018-03-09 11:30:26 (Realitatea-TV)
Numiri surpriza in Guvernul Dancila inainte de congres Premierul Viorica Dancila i-a numit secretari de stat pe fiul lui Dumitru Buzatu, seful PSD Vaslui si pe fiul lui Ioan Munteanu, seful PSD Neamt. ...continuare.

Producatorul inghetatei Amicii a intrat in faliment

publicat 2018-03-09 11:30:03 (Capital)
Producatorul inghetatei Amicii a intrat in faliment Una dintre cele mai mari companii producatoare de inghetata din Romania, Kubo Ice Cream, a intrat in faliment, potrivit deciziei Tribunalului Neamt. ...continuare.

Localnicii unui sat din Neamt, terorizati de un zimbru

publicat 2018-03-05 18:45:02 (Antena3)
Localnicii unui sat din Neamt, terorizati de un zimbru Localnicii din satul Varatec (comuna Agapia, judetul Neamt) au fost vizitati in ultimele zile de un zimbru aflat in cautarea hranei si cer ajutorul autoritatilor pentru a scapa de intrusul protejat de lege. I... ...continuare.

Masini ale ISU Neamt, impotmolite in nameti 

publicat 2018-03-04 13:00:03 (Cotidianul)
Masini ale ISU Neamt, impotmolite in nameti  Doua masini ale ISU Neamt au ramas impotmolite, duminica dimineata [...] The post Masini ale ISU Neamt, impotmolite in nameti  appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Ionel Arsene, presedintele Consiliului Judetean Neamt, dupa iesirea din arest: Sunt nevinovat. Am credinta ca voi fi drept judecat

publicat 2018-03-02 18:30:28 (Mediafax)
Ionel Arsene, presedintele Consiliului Judetean Neamt, dupa iesirea din arest: Sunt nevinovat. Am credinta ca voi fi drept judecat Presedintele Consiliului Judetean Neamt, Ionel Arsene, a transmis un mesaj dupa ce a iesit din arestul preventiv, aratand ca se considera nevinovat si are incredere ca va fi judecat corect. Arsene a scris pe pagina sa de socializare ca isi va relua atributiile in fruntea judetului. ...continuare.

Ion Tiriac, inca o lovitura de imagine: pe cine a adus in Romania

publicat 2018-03-02 14:30:30 (Realitatea-TV)
Ion Tiriac, inca o lovitura de imagine: pe cine a adus in Romania Boris Becker (50 de ani), de 6 ori campion in turneele de Grand Slam, a venit in Romania la invitatia lui Ion Tiriac (78 de ani), fost manager si antrenor al celebrului neamt. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro