CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Scandal cu focuri de arma la Clejani

publicat 2018-04-02 12:30:28 (Realitatea-TV)
Scandal cu focuri de arma la Clejani Rafuiala cu focuri de arme intre doua clanuri de romi din Clejani, judetul Giurgiu. ...continuare.

Alimentarea cu ENERGIE ELECTRICA, OPRITA temporar in BUCUREȘTI

publicat 2018-04-02 07:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Alimentarea cu ENERGIE ELECTRICA, OPRITA temporar in BUCUREȘTI E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, luni, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Bucuresti si din judetele Ilfov si Giurgiu. ...continuare.

Viitorul invinge Astra si consolideaza locul patru in clasament

publicat 2018-04-01 20:15:14 (OnlineSport)
Viitorul invinge Astra si consolideaza locul patru in clasament Campioana Viitorul Constanta s-a impus, cu 2-0, duminica seara, in deplasare cu Astra Giurgiu, intr-o partida din etapa a 3-a din playoff. ...continuare.

ASTRA - VIITORUL LIVE VIDEO 2018: DIGI SPORT ONLINE STREAMING, TELEKOM SPORT LIVE

publicat 2018-04-01 12:15:14 (Romania-TV)
ASTRA - VIITORUL LIVE VIDEO 2018: DIGI SPORT ONLINE STREAMING, TELEKOM SPORT LIVE ASTRA - VIITORUL LIVE VIDEO 2018: DIGI SPORT ONLINE STREAMING. Un duel foarte interesant din play-off va fi si cel dintre ultimele doua campioane, Astra si Viitorul. Asta Giurgiu - Viitorul LIVE VIDEO. Daca in urma cu doua, respectiv un sezon, Astra si Viitorul duceau lupte crancene cu FCSB pentru titlu in Liga 1, in prezent, cele doua echipe ocupa cea de-a doua jumatate a clasamentului din play-off. Calificate in-extremis, cele doua nu pot sa spere decat la un loc 4. ASTRA - VIITORUL LIVE... ...continuare.

VIDEO Imagini tari din Ghencea » Ultrasii Stelei din Liga a 4-a, alaturi de o echipa din prima liga : "SUD-ul este mereu cu tine!"

publicat 2018-03-31 22:30:10 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Imagini tari din Ghencea » Ultrasii Stelei din Liga a 4-a, alaturi de o echipa din prima liga : SUD-ul este mereu cu tine! Viitorul Constanta a efectuat astazi, pe un teren din complexul Ghencea, ultimul antrenament înaintea meciului de la Giurgiu, contra Astrei, iar fanii stelisti din Peluza Sud i-au facut o primire speciala lui Gica Hagi.  Astra Giurgiu - Viitorul se joaca duminica, de la 18:00, si e liveTEXT pe GSP.ro si în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport si Look TV. ... ...continuare.

VIDEO Ultrasii Stelei din Liga a 4-a sustin o formatie din prima liga : "SUD-ul este mereu cu tine!"

publicat 2018-03-31 22:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Ultrasii Stelei din Liga a 4-a sustin o formatie din prima liga : SUD-ul este mereu cu tine! Viitorul Constanta a efectuat astazi, în Ghencea, ultimul antrenament înaintea meciului de la Giurgiu, contra Astrei, iar fanii stelisti din Peluza Sud i-au facut o primire speciala lui Gica Hagi. Astra Giurgiu - Viitorul se joaca duminica, de la 18:00, si e liveTEXT pe GSP.ro si în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport si Look TV. ... ...continuare.

Hagi anticipeaza un meci spectaculos cu Astra: "Se vor marca goluri"

publicat 2018-03-30 15:30:15 (OnlineSport)
Hagi anticipeaza un meci spectaculos cu Astra: Se vor marca goluri Gheorghe Hagi a vorbit, vineri, intr-o conferinta de presa despre meciul cu Astra Giurgiu de la finalul saptamanii, o partida din playoff pentru care nu concepe decat obtinerea celor trei puncte. ...continuare.

BUCUREȘTI, lasat fara CURENT. Ce zone vor fi AFECTATE

publicat 2018-03-30 07:30:05 (Evenimentul-Zilei)
BUCUREȘTI, lasat fara CURENT. Ce zone vor fi AFECTATE E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, vineri, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Bucuresti si din judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. ...continuare.

Cod portocaliu de inundatii in Teleorman, Olt si Giurgiu, pana pe 31 martie

publicat 2018-03-29 20:00:12 (Libertatea)
Cod portocaliu de inundatii in Teleorman, Olt si Giurgiu, pana pe 31 martie INHGA a emis o avertizare cod portocaliu de inundatii in Teleorman, Olt si Giurgiu, pana pe 31 martie. De asemenea, hidrologii au emis si o avertizare cod galben de inundatii in aproape 20 de judete.  Potrivit hidrologilor, incepand de joi pana vineri la ora 24.00, este cod portocaliu de inundatii pe raurile din bazinele hidrografice Calmatui […] Post-ul Cod portocaliu de inundatii in Teleorman, Olt si Giurgiu, pana pe 31 martie apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

JYSK deschide magazin la Giurgiu si ajunge la retea de 56 de unitati

publicat 2018-03-28 17:45:10 (Ziarul-Financiar)
JYSK deschide magazin la Giurgiu si ajunge la retea de 56 de unitati JYSK Romania, unul dintre cei mai mari retaileri de mobila, decoratiuni si textile, parte a grupului scandinav JYSK Nordic, va inaugura joi cel de-al 56-lea magazin din tara la Giugiu, cu o suprafata totala de 1.220 de metri patrati.''Suntem bucurosi ca ajungem in Giurgiu si speram ca locuitorii de aici vor gasi in magazinul nostru o selectie larga de mobilier si decoratiuni in stil scandinav. Suntem increzatori ca sortimentul nostru va fi pe placul clientilor din Giurgiu. De exemplu, in... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro