CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Zilele Elefant.ro. Reduceri de peste 50% la carti

publicat 2018-06-15 09:45:10 (Realitatea-TV)
Zilele Elefant.ro. Reduceri de peste 50% la carti Unul dintre cele mai importante magazine online din Romania, Elefant.ro, anunta reduceri importante la mai multe carti cu ocazia Zilele Elefant.ro. Intreaga oferta de carti de la Elefant.ro o gasiti LA ACEST LINK.Dupa ce te-am pierdut. Jojo Moyes. Cum de a ajuns sa lucreze intr-un bar din aeroport si sa-si petreaca timpul urmarindu-i cu privirea pe cei care pleaca spre alte locuri? Sau de ce nu se simte inca acasa in apartamentul pe care il are deja de un an? Oare familia ei o va putea ierta... ...continuare.

Zilele Elefant.ro. Reduceri de peste 80% la ceasuri de firma

publicat 2018-06-15 09:30:17 (Realitatea-TV)
Zilele Elefant.ro. Reduceri de peste 80% la ceasuri de firma Zilele Elefant.ro. Astazi e ziua perfecta pentru cei care vor sa-si cumpere un ceas. Iata cateva dintre cele mai tari redueri ceasuri Elefant.ro pe care nu trebuie sa le ratezi. Zilele Elefant.ro. Intreaga lista de reduceri ceasuri Elefant.ro o gasiti LA ACEST LINK.FOSSILCeas de dama, cu mecanism quartz si display analog;Carcasa rotunda din otel inoxidabil;Bratara din otel inoxidabil si acetat;Se inchide cu clips;Geam: mineral;Diametru carcasa (mm): 36;Grosime carcasa (mm): 9;Lungime bratara... ...continuare.

Zilele Elefant.ro. TOP 10 modele de ochelari de soare pe care sa nu le ratezi azi

publicat 2018-06-15 09:30:17 (Realitatea-TV)
Zilele Elefant.ro. TOP 10 modele de ochelari de soare pe care sa nu le ratezi azi Zilele Elefant.ro. Daca sunteti in cautare de ochelari de soare, in aceasta perioada gasiti oferte atragatoare la unul dintre cele mai importante magazine online din Romania, Elefant.ro. Zilele Elefant.ro. Intreaga lista de reduceri ochelari de soare de la Elefant.ro o gasiti LA ACEST LINK. Ochelari de soare Polaroid. Ochelari de soare cu rama din metal si lentile din plastic; Lentile polarizate, cu filtru UV 100%. Polaroid este singura companie care foloseste tehnologia de polarizare... ...continuare.

Zilele Elefant. Reduceri de peste 70% la parfumuri

publicat 2018-06-15 09:15:19 (Realitatea-TV)
Zilele Elefant. Reduceri de peste 70% la parfumuri Zilele Elefant cu reduceri la parfumuri. Elefant.ro, unul dintre cele mai mari magazine online din Romania, are oferte in aceasta perioada la mai multe categorii de produse. In acest articol va prezentam cateva reduceri pe care sa nu le ratati astazi. Intreaga lista de reduceri parfumuri de Zilele Elefant o gasiti LA ACEST LINK. Calvin Klein IN2U Men Eau de Toilette este un parfum creat de celebra casa Calvin Klein. Desi aceasta casa este renumita pentru moda si produse cosmetice unisex, a... ...continuare.

Limonada perfecta pentru zilele extrem de calduroase. Reteta bauturii magice

publicat 2018-06-12 09:00:13 (Realitatea-TV)
Limonada perfecta pentru zilele extrem de calduroase. Reteta bauturii magice Limonada. Cum sa faci o limonada care sa fie perfecta de fiecare data?Iata metoda perfecta de a face o bautura racoritoare perfecta pentru zilele caniculare ale verii.Cele mai importante sunt proportiile: o cana de zahar, o cana de apa si o cana de suc de lamaie. Prin aceasta metoda se face o limonada destul de dulce. Daca reducem cantitatea de zahar, automat si gustul va fi mai putin dulce.   Secretul unei limonade perfecte este sa se faca, mai intai, siropul din zahar. Se dizolva zaharul... ...continuare.

Temperaturi in prag de canicula zilele urmatoare, in mai multe zone din tara

publicat 2018-06-12 08:15:10 (Libertatea)
Temperaturi in prag de canicula zilele urmatoare, in mai multe zone din tara Temperaturi in prag de canicula zilele urmatoare, in mai multe zone din tara.  Temperaturile maxime se vor incadra in general intre 25 si 34 de grade. In Capitala, vremea va fi calduroasa, cu temperaturi in usoara crestere si disconfort termic in accentuare. Temperatura maxima va fi de 33…34 de grade. La noapte, vremea va fi […] Post-ul Temperaturi in prag de canicula zilele urmatoare, in mai multe zone din tara apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Prajitura perfecta pentru zilele de vara. Racoroasa si delicioasa. Reteta din caietul bunicii

publicat 2018-06-11 10:45:13 (Realitatea-TV)
Prajitura perfecta pentru zilele de vara. Racoroasa si delicioasa. Reteta din caietul bunicii A venit vara si toata lumea isi doreste sa se racoreasca, nu numai limonada, apa rece si sucul fiind bune de racorit ci si prajiturile. Iata o reteta de prajitura perfecta pentru zilele deosebit de calduroase, o prajitura care te va face sa o pregaesti iar si iar!Ingrediente: 100 g unt moale 175 g zahar 1 lingura zahar vanilat 4 oua 250 g faina 1 pachetel praf de budinca cu vanilie 1 pachetel praf de copt 125 ml lapte 1 pachetel branza proaspata de vaci (=250 g) unsoare si pesmet pentru... ...continuare.

Silvana Riciu trece la dieta. “Zilele acestea incep si eu”

publicat 2018-06-10 18:30:10 (Libertatea)
Silvana Riciu trece la dieta. “Zilele acestea incep si eu” Cantareata de muzica populara Silvana Riciu vrea sa inceapa o dieta personalizata. Interpreta de muzica populara Silvana Riciu vrea sa slabeasca. De-a lungul vremii, artista a incercat sa slabeasca ba cu dieta cu proteine, ba cu dieta cu cartofi. De data acesta, Silvana Riciu vrea sa incerce altceva. Este vorba despre un program de nutritie […] Post-ul Silvana Riciu trece la dieta. “Zilele acestea incep si eu” apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Se maresc zilele! In cat timp va ajunge ziua sa aiba 25 de ore

publicat 2018-06-09 12:15:02 (CanCan)
In urma cu 1,4 miliarde de ani, zilele de pe Terra nu erau mai lungi de 18 ore. Asta pentru ca Luna era mult mai aproape de Pamant, potrivit cercetatorilir de la Universitatea Wisconsin-Madison. Satelitul natural al Terrei a inceput sa se indeparteze de planeta noastra, modificandu-si axa de rotatie. Zilele de pe Pamant devin […] The post Se maresc zilele! In cat timp va ajunge ziua sa aiba 25 de ore appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro