CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul OLT. Care este rata de promovabilitate in judetul OLT

publicat 2018-07-04 06:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul OLT. Care este rata de promovabilitate in judetul OLT REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul OLT. In judetul Olt examenul s-a sustinut in 10 centre, cinci in Slatina, cate doua in Caracal si Corabia si un centru in orasul Bals. REZULTATE BACALAUREAT... ...continuare.

Cod galben de vant puternic. Vezi zonele vizate de meteorologi

publicat 2018-06-23 08:45:14 (Romania-TV)
Cod galben de vant puternic. Vezi zonele vizate de meteorologi COD GALBEN, valabil de la ora 8:40 pana la ora 11:00 In zona: Judetul Olt: Caracal, Corabia, Draganesti-Olt, Brastavatu, Osica de Sus, Izbiceni, Farcasele, Rusanesti, Ianca, Tia Mare, Radomiresti, Maruntei, Falcoiu, Izvoarele, Vadastrita, Daneasa, Dobrosloveni, Cilieni, Traian, Stoicanesti, Grojdibodu, Visina, Redea, Rotunda, Gostavatu, Obarsia, Deveselu, Scarisoara, Sprancenata, Studina, Draghiceni, Giuvarasti, Orlea, Garcov, Babiciu, Bucinisu, Stoenesti, Voineasa, Cezieni, Ștefan cel Mare,... ...continuare.

GALERIE FOTO » Puscasii marini au luat la tinta cosul de baschet la Caracal Streetball

publicat 2018-06-21 14:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO » Puscasii marini au luat la tinta cosul de baschet la Caracal Streetball Circuitul national de baschet 3x3 Sport Arena Streetball a oprit pentru prima oara în istorie la Caracal iar la spectaculoasele dueluri din Piata Victoriei au luat parte si soldatii americani cantonati în baza militara de la Deveselu. La eveniment s-au înscris peste 150 de jucatori, iar pe lânga echipa bazei militare de la Deveselu, au mai fost prezenti sârbii de la Dzakovi 3x3, campionii circuitului Sport Arena Streetball din 2017. ... ...continuare.

Puscasii marini de la Deveselu au luat la tinta cosul de baschet. CSO Voluntari a bifat prima victorie din circuit la Open Feminin

publicat 2018-06-19 11:30:14 (Libertatea)
Puscasii marini de la Deveselu au luat la tinta cosul de baschet. CSO Voluntari a bifat prima victorie din circuit la Open Feminin Puscasii marini de la Deveselu au luat la tinta cosul de baschet. CSO Voluntari a bifat prima victorie din circuit la Open Feminin. Circuitul national de baschet 3×3 Sport Arena Streetball a oprit pentru prima oara in istorie la Caracal, iar la spectaculoasele dueluri din Piata Victoriei au luat parte si soldatii americani cantonati in […] Post-ul Puscasii marini de la Deveselu au luat la tinta cosul de baschet. CSO Voluntari a bifat prima victorie din circuit la Open Feminin apare... ...continuare.

Un oltean din MAGLAVIT a distrus un peco de pe strada CARACAL

publicat 2018-06-18 07:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Un oltean din MAGLAVIT a distrus un peco de pe strada CARACAL Un doljean de 46 de ani a fost ranit usor dupa ce a intrat cu un Nissan direct intr-o statie peco amplasata la intersectia strazilor Caracal si Ana Ipatescu din municipiul Craiova ...continuare.

Baschet 3x3 cu US Army » Superbet Caracal Streetball, turneu-premiera in orasul din judetul Olt

publicat 2018-06-14 10:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
Baschet 3x3 cu US Army » Superbet Caracal Streetball, turneu-premiera in orasul din judetul Olt Municipiul Caracal gazduieste în premiera un eveniment dedicat celui mai popular sport urban de echipa, baschetul 3x3, care începând de la Tokyo 2020 se va afla în programul Jocurilor Olimpice. Turneul Superbet Caracal Streetball, etapa din circuitul national Sport Arena Streetball Tour 2018, se va desfasura în Piata Victoriei, în 16 si 17 iunie, zilnic între orele 10.00 si 20.00.Înscrierile pentru turneu s-a facut online pe 3la3. ... ...continuare.

Trei persoane au ajuns la spital, dupa ce masina lor a fost lovita de tren, la Caracal

publicat 2018-06-11 20:00:12 (ProTV)
Trei persoane au fost ranite, luni, dupa ce masina în care se aflau a fost lovita de un tren care circula pe ruta Corabia-Caracal. Autoturismul a ramas prins în tampoanele trenului. ...continuare.

ACCIDENT FEROVIAR in Olt. Un TREN a IZBIT in plin o masina. Mai multi RANIȚI, dupa ce autoturismul a ramas PRINS

publicat 2018-06-11 19:30:04 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT FEROVIAR in Olt. Un TREN a IZBIT in plin o masina. Mai multi RANIȚI, dupa ce autoturismul a ramas PRINS Accident grav in judetul Olt. Trei persoane au fost ranite, luni, dupa ce autoturismul cu care se deplasau a fost lovit, in localitatea Brastavatu, de trenul interregio care circula pe ruta Corabia-Caracal iar masina a ramas prinsa in tampoanele trenului. ...continuare.

Masina lovita de tren in Olt. Trei persoane au ajuns la spital

publicat 2018-06-11 18:15:21 (Romania-TV)
Masina lovita de tren in Olt. Trei persoane au ajuns la spital Un barbatul in varsta de 40 de ani si doua femei, in varsta de 40 si 46 de ani, au ajuns la Spitalul Caracal dupa ce masina cu are circulau a fost lovita de tren. "La data de 11 iunie, in jurul orei 15.55, un barbat in varsta de 40 de ani din orasul Corabia, in timp ce conducea un autoturism pe DJ 544, pe raza localitatii Brastavatu, sat Crusov, nu s-a asigurat la trecerea la nivel cu calea ferata fara bariere, fiind colizionat de un automor si tarat aproximativ 50 metri. In autoturism se mai... ...continuare.

Ceva mai amuzant nu exista! Un "Dorel" din Caracal descrie cum a cazut victima unui accident de munca

publicat 2018-06-05 20:15:01 (Antena3)
Ceva mai amuzant nu exista! Un Dorel din Caracal descrie cum a cazut victima unui accident de munca Un zidar de la noi a avut nesansa de a avea un accident de munca destul de serios, care l-a bagat in spital pentru mai multe zile, dupa ce a cazut de pe o schela, a fost lovit de un butoi plin de caramizi, ce cantarea ap... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro