CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA ALBA. Notele la Evaluarea nationala din judetul ALBA pe EDU.RO

publicat 2018-06-19 06:30:02 (Antena3)
REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA ALBA. Notele la Evaluarea nationala din judetul ALBA pe EDU.RO REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA ALBA. Rezultatele la Evaluarea Nationala vor fi facute publice marti, pana la ora 12,00.  Acestea vor fi afisate la centrele de examen si pe edu.ro. REZULTATE... ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA 2018. Notele obtinute de elevi la EVALUARE in ALBA, pe EDU.RO

publicat 2018-06-19 05:45:02 (Antena3)
REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA 2018. Notele obtinute de elevi la EVALUARE in ALBA, pe EDU.RO EVALUARE NAȚIONALA 2018 - edu.ro. Rezultatele obtinute de elevii din JUDEȚUL ALBA, la examenul de EVALUARE NAȚIONALA din 2018, sustinute in ȘCOLILE din ROMANIA vor fi afisate pe evaluare.edu.ro. Pe... ...continuare.

24IT. Controverse pe legea care a schimbat Internetul

publicat 2018-06-18 16:00:02 (Antena3)
24IT. Controverse pe legea care a schimbat Internetul Iulia Nagy a prezentat un material in cadrul emisiunii 24it, despre politicile de confidentialitate aplicate printr-o lege europeana care a schimbat modul la care ne raportam la online. Aplicarea legii a starnit... ...continuare.

Revine isteria rapirii copiilor pentru recoltarea organelor. O duba alba, suspectata de localnici

publicat 2018-06-18 11:00:16 (Romania-TV)
Revine isteria rapirii copiilor pentru recoltarea organelor. O duba alba, suspectata de localnici Isteria rapirii copiilor pentru recoltarea organelor a aparut si in judetul Bacau, unde reprezentantii unei asociatii umanitare au fost aproape sa fie batuti de localnici. Voluntarii aveau o duba alba despre care oamenii din Moinesti spuneau ca este folosita pentru recoltare organelor. Povestea, desprinsa din legenda urbana "ambulanta neagra" a determinat Politia sa-i ia la sectie pe voluntari pentru verificari. Concluzia a fost, fara dubiu, ca membrii asociatiei nu desfasoara activitati... ...continuare.

VIDEO/Actrita Iulia Lumanare: "Daca ma trezesti dimineata, e mai bine sa te feresti din calea mea"

publicat 2018-06-18 07:15:12 (Libertatea)
VIDEO/Actrita Iulia Lumanare: Daca ma trezesti dimineata, e mai bine sa te feresti din calea mea Actrita Iulia Lumanare face dezvaluiri surprinzatoare despre sine. Cunoscuta pentru rolurile in filme precum "Caravana cinematografica", "Pororoca", "Ana, mon amour" sau din serialul "La urgenta", ea a raspuns provocarii de a discuta despre dimineti, dupa o noapte… aproape alba. Foarte fresh, in ciuda putinelor ore dormite, actrita de 34 de ani a recunoscut ca nu […] Post-ul VIDEO/Actrita Iulia Lumanare: "Daca ma trezesti dimineata, e mai bine sa te feresti din calea mea" apare... ...continuare.

Rezultatele din judetul Alba la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a

publicat 2018-06-18 01:00:11 (Libertatea)
Rezultatele din judetul Alba la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a Rezultatele din judetul Alba la Evaluarea Nationala 2018 vor fi afisate marti, 19 iunie. In aceeasi zi, elevii nemultumiti de note pot depune contestatii, iar o a doua comisie de corectare le va evalua dinou lucrarile.  Toate informatiile despre EVALUAREA NATIONALA 2018, AICI Zi cu emotii pentru elevii care au sustinut saptamana trecuta Evaluarea Nationala 2018. Marti, […] Post-ul Rezultatele din judetul Alba la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a apare prima data in... ...continuare.

Iulia Albu, pusa "LA COLT" de castigatoare de la "Bravo, ai stil! All Stars". Scandal intre cele doua "fashioniste"

publicat 2018-06-17 20:00:07 (Evenimentul-Zilei)
Iulia Albu, pusa LA COLT de castigatoare de la Bravo, ai stil! All Stars. Scandal intre cele doua fashioniste Pe parcursul sezonului patru de la "Bravo, ai stil! All Stars" s-a vazut cu ochiul liber ca Iulia Albu ar avea ceva personal cu Silvia - si invers - aruncandu-si sageti pe tot parcursul show-ului. ...continuare.

Scandal intre Iulia Albu si castigatoarea de la "Bravo, ai stil! All Stars". Silvia a facut un gest care a umilit-o pe jurata!

publicat 2018-06-17 10:45:03 (CanCan)
Silvia Popescu a fost votata aseara cea mai stilata femeie din Romania si a primit un premiu de 100.000 de lei. La finalul emisiunii, ea a multumit juriului care a dus-o in finala, mai putin Iuliei Albu, pe care a "sarit-o" intentionat, pesemne ca cele doua nu se scalda in aceeasi apa.  Marea finala „Bravo, […] The post Scandal intre Iulia Albu si castigatoarea de la "Bravo, ai stil! All Stars". Silvia a facut un gest care a umilit-o pe jurata! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Primul transfer anuntat de Volei Alba Blaj! » Finalista Ligii Campionilor a obtinut semnatura MVP-ului Ligii Europene

publicat 2018-06-16 21:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Primul transfer anuntat de Volei Alba Blaj! » Finalista Ligii Campionilor a obtinut semnatura MVP-ului Ligii Europene Volei Alba Blaj începe sa-si faca echipa pentru sezonul viitor. Vicecampioana României a anuntat ieri primul transfer! Este vorba de o bulgaroaica de echipa nationala: Maria Karakaseva. Vineri seara, la Budapesta, Karakaseva si echipa Bulgariei au câstigat Liga Europeana de Volei dupa 3-0 în finala cu Ungaria. Noua jucatoare a clubului ardelean a fost desemnata MVP-ul competitiei la care au mai participat Finlanda si Cehia. ... ...continuare.

Patru raniti, printre care un adolescent de 16 ani inconstient, dupa ce doua masini s-au ciocnit in municipiul Sibiu

publicat 2018-06-16 12:00:13 (Romania-TV)
Patru raniti, printre care un adolescent de 16 ani inconstient, dupa ce doua masini s-au ciocnit in municipiul Sibiu Purtatorul de cuvant al Politiei Judetene Sibiu, Elena Welter, a declarat, sambata, pentru News.ro, ca pe Soseaua Alba Iulia din municipiul Sibiu, doua autoturisme s-au ciocnit. "Soferul unui turism condus spre aeroport a patruns pe contrasens in coliziune cu un autoturism condus regulamentar. Patru victime, cei doi soferi si doi pasageri", a declarat Elena Welter. Potrivit acesteia, soferul vinovat are 22 de ani, este din Copsa MIca si are o alcoolemie de 0,38 mg/l alcool pur in aerul... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro