CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Hidrologii avertizeaza! Cod portocoliu de inundatii in mai multe zone din tara

publicat 2018-07-11 08:45:02 (Antena3)
Hidrologii avertizeaza! Cod portocoliu de inundatii in mai multe zone din tara Institutul National de Hidrologie si Gopodarire a Apelor (INHGA) a emis o atentionare cod portocaliu de inundatii pentru rauri din judetele Arges, Olt si Teleorman, atentionarea fiind valabila pana... ...continuare.

Cod portocaliu de inundatii pe rauri din judetele Arges, Olt si Teleorman

publicat 2018-07-11 08:30:12 (Libertatea)
Hidrologii au emis un cod portocaliu de inundatii pe rauri din judetele Arges, Olt si Teleorman. Avertizarea este valabila pana la ora 12:00.  Hidrologii avertizeaza ca, drept urmare a propagarii viiturilor formate in amonte, se vor produce in continuare cresteri de debite si niveluri cu depasiri ale cotelor de inundatie pe raurile din bazinele hidrografice […] Post-ul Cod portocaliu de inundatii pe rauri din judetele Arges, Olt si Teleorman apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

COD PORTOCALIU de inundatii pe rauri din judetele Arges, Olt si Teleorman/ Trafic oprit pe trei drumuri nationale, circulatia fiind ingreunata pe alte doua

publicat 2018-07-11 08:00:09 (Mediafax)
Institutul National de Hidrologie si Gopodarire a Apelor (INHGA) a emis o atentionare cod portocaliu de inundatii pentru rauri din judetele Arges, Olt si Teleorman, atentionarea fiind valabila pana miercuri, la ora 12.00. ...continuare.

COD PORTOCALIU de inundatii pe rauri din judetele Arges, Olt si Teleorman.

publicat 2018-07-11 07:45:11 (Mediafax)
Institutul National de Hidrologie si Gopodarire a Apelor (INHGA) a emis o atentionare cod portocaliu de inundatii pentru rauri din judetele Arges, Olt si Teleorman, atentionarea fiind valabila pana miercuri, la ora 12.00. ...continuare.

Inundatii in judetul Teleorman, dupa ploile torentiale de luni seara. Oamenii afectati de viitura au cerut ajutorul pompierilor

publicat 2018-07-09 22:00:10 (Libertatea)
Inundatii in judetul Teleorman, dupa ploile torentiale de luni seara. Oamenii afectati de viitura au cerut ajutorul pompierilor Inundatii in judetul Teleorman, dupa ploile torentiale de luni seara. Zeci de gospodarii au fost invadate de apa, spre disperarea localnicilor care au vazut neputinciosi dezastrul provocat de furia naturii.  Viiturile au intrat iar in case, curti si gradini in judetul Teleorman. De data aceasta sunt afectate de inundatii localitatile Țiganesti, Saelele si Plosca, unde […] Post-ul Inundatii in judetul Teleorman, dupa ploile torentiale de luni seara. Oamenii afectati de viitura au cerut... ...continuare.

REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2018 TELEORMAN - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-09 10:45:05 (Antena3)
REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2018 TELEORMAN - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO TELEORMAN BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din TELEORMAN sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

TELEORMAN REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:02 (Antena3)
TELEORMAN REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat TELEORMAN REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din TELEORMAN REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

TIMIȘ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:02 (Antena3)
TIMIȘ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat TELEORMAN REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din TELEORMAN REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

ADMITERE LICEU 2018 TELEORMAN. Repartizarea computerizata in liceele din TELEORMAN

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU 2018 TELEORMAN. Repartizarea computerizata in liceele din TELEORMAN ADMITERE LICEU TELEORMAN. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a va avea loc luni. ADMITERE LICEU TELEORMAN.Vor fi repartizati candidatii care nu... ...continuare.

ADMITERE LICEU edu.ro TELEORMAN. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 07:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro TELEORMAN. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU TELEORMAN edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro