CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Avertisment de la meteo: Vine POTOPUL!

publicat 2018-07-10 14:45:12 (Realitatea-TV)
Avertisment de la meteo: Vine POTOPUL! Administratia Nationala de Meteorologie a emis mai multe averizari nowcasting de furtuni, descarcari electrice, vant si grindina. Iata care sunt judetele afectate! COD : GALBEN Valabil de la : 10-07-2018 ora 14:35 pana la : 10-07-2018 ora 15:30In zona : Judetul Satu Mare: Negresti-Oas, Bixad, Mediesu Aurit, Certeze, Calinesti-Oas, Orasu Nou, Vama, Tarsolt, Racsa, Camarzana;Se vor semnala : averse care vor cumula local 25 ... 30 l/mp, frecvente descarcari electrice, intensificari de scurta... ...continuare.

Anuntul de ULTIMA ORA facut de METEOROLOGI! Judetele in care e COD PORTOCALIU de ploi

publicat 2018-07-10 11:30:02 (Antena-1)
Anuntul de ULTIMA ORA facut de METEOROLOGI! Judetele in care e COD PORTOCALIU de ploi Meteorologii au actualizat, marti, avertizarile cod galben si cod portocaliu de ploi torentiale si instabilitate atmosferica, numarul judetelor afectate fiind restrans. Astfel, scapa de vremea rea judetele Timis, Arad, Bihor, Satu Mare, Salaj si partial Caras-Severin. 12 judete vor fi sub cod portocaliu pana la ora 18.00, iar restul tarii se afla sub cod galben. ...continuare.

Telenovela romaneasca in cazul celui mai sadic criminal roman. S-a certat ca la usa cortului cu fosta amanta in sala de judecata ...

publicat 2018-07-09 18:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Telenovela romaneasca in cazul celui mai sadic criminal roman. S-a certat ca la usa cortului cu fosta amanta in sala de judecata ... La Tribunalul Satu Mare, in cursul zilei de luni a avut loc un nou termen de judecata in cazul criminalului sadic, care si-a ucis, tata, mama si bunica. In instanta, presupusul criminal a izbucnit in momentul in care a auzit de la fosta amanta ca a tocmit asasini platiti. ...continuare.

REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2018 SATU MARE - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-09 10:45:05 (Antena3)
REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2018 SATU MARE - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO SATU MARE BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din SATU MARE sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Virusul pestei porcine prezent in patru judete. Crescatorii de animale, in alerta. Riscam sa ramanem fara efectivele de porci

publicat 2018-07-09 10:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Virusul pestei porcine prezent in patru judete. Crescatorii de animale, in alerta. Riscam sa ramanem fara efectivele de porci Pana la aceasta ora virusul pestei porcine africane a fost depistat in patru judete, respectiv Satu Mare, Tulcea, Braila si Constanta, anunta Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor. ...continuare.

SATU MARE REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:02 (Antena3)
SATU MARE REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat SATU MARE REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din SATU MARE REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 SATU MARE. Rezultatele finale dupa afisarea contestatilor

publicat 2018-07-09 10:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 SATU MARE. Rezultatele finale dupa afisarea contestatilor REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul SATU MARE. Aproximativ 2088 de candidati din Satu Mare s-au inscris la aceasta sesiune de Bacalaureat. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul SATU MARE. Rezultatele... ...continuare.

ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in SATU MARE

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in SATU MARE ADMITERE LICEU. Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceuin 2018. Rezultatele vor fi afisate pe www.antena3.ro... ...continuare.

ADMITERE LICEU 2018 SATU MARE. Repartizarea computerizata in liceele din SATU MARE

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU 2018 SATU MARE. Repartizarea computerizata in liceele din SATU MARE ADMITERE LICEU SATU MARE. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a va avea loc luni. ADMITERE LICEU SATU MARE.Vor fi repartizati candidatii care nu... ...continuare.

ADMITERE LICEU edu.ro SATU MARE. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 07:30:01 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro SATU MARE. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU SATU MARE edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro