CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in SALAJ

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in SALAJ ADMITERE LICEU. Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceuin 2018. Rezultatele vor fi afisate pe www.antena3.ro... ...continuare.

ADMITERE LICEU 2018 SALAJ. Repartizarea computerizata in liceele din SALAJ

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU 2018 SALAJ. Repartizarea computerizata in liceele din SALAJ ADMITERE LICEU SALAJ. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a va avea loc luni. ADMITERE LICEU SALAJ.Vor fi repartizati candidatii care nu implinesc 18... ...continuare.

ADMITERE LICEU edu.ro SALAJ. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 07:30:01 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro SALAJ. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU SALAJ edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni reali... ...continuare.

REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul SALAJ

publicat 2018-07-08 21:00:02 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul SALAJ SALAJ REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro.  Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceu in 2018. Rezultatele vor fi afisate pe... ...continuare.

Furtunile au facut prapad in tara. Doua persoane, luate de viitura in Salaj. Autoritatile sunt in cautarea lor VIDEO

publicat 2018-07-08 08:45:13 (Romania-TV)
In Covasna nu a mai plouat, iar localnicii au inceput sa isi repare locuintele afecatate de prapadul de acum o saptamana, informeaza Romania ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Salaj

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Salaj Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Salaj. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

REZULTATE Edu.ro BACALAUREAT 2018 SALAJ. Notele la BAC 2018, AFISATE pe www.edu.ro

publicat 2018-07-04 08:30:15 (Romania-TV)
REZULTATE Edu.ro BACALAUREAT 2018 SALAJ. Notele la BAC 2018, AFISATE pe www.edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2018, SALAJ. VEZI AICI primele rezultate publicate pe edu.ro.  REZULTATE BACALAUREAT 2018, SALAJ. Afisarea primelor rezultate la Bacalaureat 2018, pentru probele scrise, se va face pe 4 iulie (pana la ora 12:00). In aceeasi zi, candidatii nemultumiti de notele obtinute pot depune contestatii (orele 12:00 - 16:00). REZULTATE BACALAUREAT 2018, SALAJ. Intre 5 si 8 iulie vor fi solutionate contestatiile, in timp ce rezultatele finale la Bac 2018 este sunt anuntate pe 9... ...continuare.

EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 SALAJ. Notele la BAC, inainte de contestatii

publicat 2018-07-04 06:45:02 (Antena3)
EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 SALAJ. Notele la BAC, inainte de contestatii edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2018 SALAJ. In SALAJ rezultatele la prima sesiune a bacalaureatului din acest an vor fi publicate de catre site-ul www.antena3.ro, din momentul in care notele vor fi... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul SALAJ. Care este rata de promovabilitate in judetul SALAJ

publicat 2018-07-04 06:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul SALAJ. Care este rata de promovabilitate in judetul SALAJ REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul SALAJ. 1.705 de candidati s-au inscris la Bacalaureat 2018, potrivit Inspectoratului Scolar Judetean Salaj. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul SALAJ.... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 SALAJ - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 05:30:41 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 SALAJ - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO SALAJ BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din SALAJ sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro