CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Șocant: Profesor universitar omorat de fiu

publicat 2018-07-10 13:30:04 (Cotidianul)
Șocant: Profesor universitar omorat de fiu Purtatorul de cuvant al IPJ Maramures, Florina Metes, a declarat, marti, corespondentului Mediafax ca ancheta este coordonata de un procuror al... [...] The post Șocant: Profesor universitar omorat de fiu appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Un profesor universitar a fost gasit mort in casa. Exista indicii ca ar fi vorba despre o crima

publicat 2018-07-10 12:15:12 (Romania-TV)
Un profesor universitar a fost gasit mort in casa. Exista indicii ca ar fi vorba despre o crima Liviu Gavrilescu era profesor la Universitatea de Nord, fost consilier al prefectului si consilier IT la Prefectura Maramures. "A fost sesizata politia in aceasta dimineata cu privire la decesul unei persoane. S-a costituit o echipa complexa de cercetare si se desfasoara veificari pentru stabilirea imprejurarilor in care a avut loc fapta. Cercetarile se desfasoara sub coordonarea procurorilor de la Parchetul de pe langa Tribunalul Maramures", a declarat pentru axanews.ro Florina Metes,... ...continuare.

Profesor universitar si fost consilier al prefectului din Maramures, gasit mort in casa. Ar fi fost omorat de propriul fiu

publicat 2018-07-10 11:45:12 (Libertatea)
Profesor universitar si fost consilier al prefectului din Maramures, gasit mort in casa. Ar fi fost omorat de propriul fiu Profesor universitar si fost consilier al prefectului din Maramures, gasit mort in casa. Cel mai probabil barbatul a fost omorat accidental de catre fiul sau, insa informatia nu a fost confirmata oficial. "A fost sesizata politia in aceasta dimineata cu privire la decesul unei persoane. S-a costituit o echipa complexa de cercetare si se desfasoara […] Post-ul Profesor universitar si fost consilier al prefectului din Maramures, gasit mort in casa. Ar fi fost omorat de propriul fiu apare... ...continuare.

Cod portocaliu de inundatii pe rauri din Maramures si Salaj. Avertizarea e valabila pana la miezul noptii

publicat 2018-07-09 19:45:09 (Libertatea)
Cod portocaliu de inundatii pe rauri din Maramures si Salaj. Avertizarea e valabila pana la miezul noptii Cod portocaliu de inundatii pe rauri din Maramures si Salaj. Institutul National de Hidrologie si Gospodarirea Apelor a emis, luni seara, la ora 18.00, un cod portocaliu pentru bazinele hidrografice Somes si Lapus, valabil pana la ora 24.00. Hidrologii avertizeaza ca in intervalul mentionat se vor inregistra scurgeri importante pe versanti, torenti, paraie si viituri […] Post-ul Cod portocaliu de inundatii pe rauri din Maramures si Salaj. Avertizarea e valabila pana la miezul noptii... ...continuare.

Hidrologii avertizeaza! Cod portocaliu de inundatii pe mai multe rauri din tara

publicat 2018-07-09 19:30:02 (Antena3)
Hidrologii avertizeaza! Cod portocaliu de inundatii pe mai multe rauri din tara Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis, luni seara, un Cod portocaliu de inundatii valabil pana la ora 24:00 pe rauri din judetele Maramures si Salaj. "Ca urmare a... ...continuare.

Accident teribil in Maramures. Impact intre un camion si o autoutilitara! Un ranit grav dupa ce masinile au luat foc

publicat 2018-07-09 10:15:02 (CanCan)
Doua persoane au fost ranite, una fiind in stare grava, dupa impactul dintre un camion si o autoutilitara, luni dimineata, in localitatea Coltirea, judetul Maramures. In urma coliziunii, cele doua vehicule au luat foc. Potrivit ISU Maramures, soferii celor doua vehicule au fost raniti in urma impactului, iar pentru scoaterea barbatului care conducea autoutilitara a […] The post Accident teribil in Maramures. Impact intre un camion si o autoutilitara! Un ranit grav dupa ce masinile au... ...continuare.

Grav accident luni dimineata, in Maramures. Un TIR a facut zob un microbuz, care a luat foc. Soferul a ars in masina

publicat 2018-07-09 09:45:08 (Libertatea)
Grav accident luni dimineata, in Maramures. Un TIR a facut zob un microbuz, care a luat foc. Soferul a ars in masina Grav accident luni dimineata, in Maramures. Un TIR a facut zob un microbuz, care a luat foc. Din pacate, soferul a ramas incarcerat si a ars in masina. Au intervenit forte de la Garda 2 Farcasa si o autospeciala de descarcerare, plus ambulanta de terapie intensiva SMURD. Accident groaznic la Coltirea, in Maramures. Un TIR […] Post-ul Grav accident luni dimineata, in Maramures. Un TIR a facut zob un microbuz, care a luat foc. Soferul a ars in masina apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Vreme extrema in Maramures. Mai multe gospodarii au fost distruse de ape

publicat 2018-07-07 08:30:03 (Antena3)
Vreme extrema in Maramures. Mai multe gospodarii au fost distruse de ape Rupere de nori in judetul Maramures. Zece gospodarii si anexe au fost grav afectate in urma unei furtuni extrem de puternice. Apa a inundat si drumul national 18, unde au intervenit... ...continuare.

Gospodarii si un drum national inundate in Maramures dupa o ploaie torentiala de 2 ore

publicat 2018-07-07 07:15:10 (ProTV)
O ploaie torentiala, care a durat doua ore, a adus o multime de probleme în Maramures. Mai multe pâraie s-au umflat, au iesit din matca si au inundat 10 gospodarii, dar si un drum national ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro