CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Explozie la o sonda din Harghita. Un muncitor a fost ranit

publicat 2018-07-20 13:00:12 (Libertatea)
Explozie la o sonda din Harghita. Un muncitor a fost ranit O explozie la o sonda din Harghita apartinand Romgaz s-a produs vineri dupa amiaza. Un muncitor a fost ranit iar pompierii au intervenit de urgenta. Din fericire, explozia nu a fost urmata de un incendiu, astfel ca pagubele au fost limitate. Explozia la sonda s-a produs in localitatea Cechesti, judetul Harghita La fata locului s-au […] Post-ul Explozie la o sonda din Harghita. Un muncitor a fost ranit apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Explozie puternica la o sonda de extractie a gazelor naturale din Harghita. Un angajat, ranit grav

publicat 2018-07-20 12:45:02 (Antena3)
Explozie puternica la o sonda de extractie a gazelor naturale din Harghita. Un angajat, ranit grav Un barbata fost ranit la cap, vineri, intr-o explozie, care a avut loc la o sonda de extractie a gazelor naturale, in localitatea Cechesti, a informat ISU Harghita. Potrivit maiorului Simona Croitor,... ...continuare.

Furtuna in Harghita. 2000 de familii au ramas fara energie electrica din cauza unei avarii

publicat 2018-07-19 23:45:14 (Realitatea-TV)
Furtuna in Harghita. 2000 de familii au ramas fara energie electrica din cauza unei avarii Aproape 2.000 de familii din judetul Harghita au ramas, joi seara, fara energie electrica, din cauza unei avarii produse de furtuna, transmite MEDIAFAX. Potrivit Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU)Harghita, 1.903 gospodarii din localitatile Capalnita, Homorod si Satu Mare, au ramas, joi seara, fara energie electrica.O retea de medie tensiune si 13 posturi de transformare au fost afectate in urma unei furtuni.Mai multe echipe ale distribuitorului de energie electrica sunt, la ora... ...continuare.

Furtuna a facut ravagii in Harghita. Aproape 2.000 de familii au ramas fara energie electrica

publicat 2018-07-19 23:15:02 (Antena3)
Furtuna a facut ravagii in Harghita. Aproape 2.000 de familii au ramas fara energie electrica Aproape 2.000 de familii din judetul Harghita au ramas, joi seara, fara energie electrica, din cauza unei avarii produse de furtuna. Potrivit Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU)Harghita, 1.903... ...continuare.

Furtuna in Harghita! Aproape 2.000 de familii au ramas fara energie electrica din cauza unei avarii

publicat 2018-07-19 23:15:02 (CanCan)
Aproape 2.000 de familii din judetul Harghita au ramas, joi seara, fara energie electrica, din cauza unei avarii produse de furtuna! (Promotiile zilei la monitoare) Potrivit Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU)Harghita, 1.903 gospodarii din localitatile Capalnita, Homorod si Satu Mare, au ramas, joi seara, fara energie electrica. O retea de medie tensiune si 13 […] The post Furtuna in Harghita! Aproape 2.000 de familii au ramas fara energie electrica din cauza unei avarii... ...continuare.

Furtuna in Harghita: Aproape 2.000 de familii au ramas fara energie electrica din cauza unei avarii

publicat 2018-07-19 23:00:13 (Mediafax)
Aproape 2.000 de familii din judetul Harghita au ramas, joi seara, fara energie electrica, din cauza unei avarii produse de furtuna, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

S-a castigat marele premiul la Loto 6/49, in valoare de peste doua milioane de euro. Unde a fost dat biletul castigator

publicat 2018-07-19 22:15:14 (Ziarul-Financiar)
Loteria Romana anunta, joi seara, ca a fost castigat marele premiu la Loto 6/49, in valoare de peste doua milioane de euro, biletul norocos fiind jucat la o agentie din Toplita, judetul Harghita. "La tragerea Loto 6/49 de astazi (joi-n.r.), 19 iulie, s-a castigat premiul de categoria I la Loto 6/49, in valoare de 9.720.865,12 lei (peste 2 milioane de euro). Acesta este, pana la aceasta data, cel mai mare premiu castigat in acest an la acest joc", anunta Loteria Romana.Biletul norocos a fost... ...continuare.

Cod galben de furtuna pentru opt judete

publicat 2018-07-14 14:45:02 (Antena3)
Cod galben de furtuna pentru opt judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis sambata dupa-amiaza atentionari nowcasting Cod galben de averse si intensificari ale vantului pentru localitati din judetele Alba, Harghita, Sibiu, Mures, Cl... ...continuare.

VEȘTI PROASTE! A fost instituit un nou COD GALBEN in mai multe judete! Care sunt zonele afectate

publicat 2018-07-12 23:00:05 (Evenimentul-Zilei)
VEȘTI PROASTE! A fost instituit un nou COD GALBEN in mai multe judete! Care sunt zonele afectate Un nou COD GALBEN a fost instituit in Romania, in judetele Sibiu, Brasov si Harghita, care va fi valabil joi noaptea, pana la ora 24:00. ...continuare.

Noi avertizari emise de hidrologi! Cod galben de inundatii pe rauri din mai multe judete

publicat 2018-07-12 22:30:02 (Antena3)
Noi avertizari emise de hidrologi! Cod galben de inundatii pe rauri din mai multe judete Hidrologii au instituit Cod galben de inundatii pe rauri mici din judetele Sibiu, Brasov si Harghita, valabil joi noaptea pana la ora 24:00. Potrivit Institutului National de Hidrologie si Gospodarire a... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro