CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Descoperire horror in Gorj

publicat 2018-07-17 18:45:10 (Cotidianul)
Descoperire horror in Gorj Un sicriu cu oseminte umane a fost descoperit, marti, pe marginea Drumului National 67, in comuna Lelesti, din Gorj, de... [...] The post Descoperire horror in Gorj appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Un sicriu cu un cadavru in el a fost abandonat pe marginea unui drum national din Gorj

publicat 2018-07-17 17:30:03 (CanCan)
Un sicriu cu oseminte umane a fost descoperit, marti, pe marginea Drumului National 67, in comuna Lelesti, din Gorj, de drumarii care strangeau gunoaie, in cadrul unei actiuni de ecologizare. Politistii au deschis o ancheta.  Politia Gorj a fost anuntata, marti, ca drumarii au descoperit oseminte intr-un sicriu, pe DN 67, in localitatea Lelesti. "Pe […] The post Un sicriu cu un cadavru in el a fost abandonat pe marginea unui drum national din Gorj appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

FOTO/ Au scos sicriul din groapa si l-au lasat la marginea drumului. Descoperire "macabra" in judetul Gorj

publicat 2018-07-17 17:00:13 (Libertatea)
FOTO/ Au scos sicriul din groapa si l-au lasat la marginea drumului. Descoperire macabra in judetul Gorj Un sicriu cu oseminte umane gasit la marginea unui drum, in Gorj. Descoperirea a fost facuta de mai multi muncitori care se ocupau de ecologizarea soselei. Sicriul cu osemintele umane a fost descoperit pe marginea DN 67 Lelesti. Potrivit anchetatorilor, cel mai probabil sicriul a fost scos din groapa si abandonat la marginea drumului. "Pe marginea […] Post-ul FOTO/ Au scos sicriul din groapa si l-au lasat la marginea drumului. Descoperire "macabra" in judetul Gorj apare prima data in... ...continuare.

Sicriu cu ramasite umane descoperit la marginea unui drum, in Gorj. Suspiciunea anchetatorilor

publicat 2018-07-17 16:30:29 (ProTV)
Descoperire sinistra facuta marti, în judetul Gorj, unde un sicriu vechi a fost gasit la marginea unui drum public. Politistii au început o ancheta pentru elucidarea cazului bizar. ...continuare.

Liceul din comuna din Gorj, in care nici primarul nu are diploma de Bac devine scoala profesionala

publicat 2018-07-16 17:45:16 (Mediafax)
Liceul din Turburea, comuna din judetul Gorj, in care nici primarul nu are diploma de bacalaureat, se transforma in scoala profesionala, decizia fiind luata deoarece niciun elev nu a promovat examenul maturitatii, pentru al doilea an consecutiv, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Un piroman umbla liber pe strazile din Targu-Jiu. Cum se fereste de camerele de supraveghere

publicat 2018-07-15 22:30:15 (Mediafax)
Un barbat este cautat de politisti dupa ce, in noaptea de sambata spre duminica, a provocat intentionat un incendiu la intrarea intr-un bloc de garsoniere din Targu-Jiu, judetul Gorj. Camerele de supraveghere video au redat momentul, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Pacient lasat sa moara vizazi de spitalul din Rovinari, Gorj. Medicul a refuzat sa traverseze strada

publicat 2018-07-13 09:00:11 (Libertatea)
Pacient lasat sa moara vizazi de spitalul din Rovinari, Gorj. Medicul a refuzat sa traverseze strada Scandal urias in cazul unui pacient lasat sa moara vizavi de spitalul din Rovinari, judetul Gorj. Un medic este acuzat ca ar fi lasat un pacient sa moara pe strada, peste drum de unitatea medicala. A refuzat sa traverseze pe motiv ca nu are voie sa faca acest lucru. Politistii fac acum verificari pentru a […] Post-ul Pacient lasat sa moara vizazi de spitalul din Rovinari, Gorj. Medicul a refuzat sa traverseze strada apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Dosar penal pentru distrugere dupa ce un turist si-a scris numele pe Coloana Infinitului

publicat 2018-07-11 20:00:02 (CanCan)
Coloana Infinitului a fost vandalizata de un turist care si-a scris numele pe opera lui Constantin Brancusi. Politistii din Gorj au intocmit un dosar penal in rem pentru distrugere si il cauta pe autor. Potrivit reprezentantilor Politiei Gorj, o persoana care a vizitat parcul care gazduieste Coloana fara sfarsit a scrijelit pe Coloana Infinitului prenumele […] The post Dosar penal pentru distrugere dupa ce un turist si-a scris numele pe Coloana Infinitului appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Accident grav in Gorj. O masina a intrat intr-un stalp si a luat foc. La volan se afla un tanar de doar 19 ani

publicat 2018-07-11 13:15:01 (Antena3)
Accident grav in Gorj. O masina a intrat intr-un stalp si a luat foc. La volan se afla un tanar de doar 19 ani O masina a fost implicata intr-un grav accident rutier miercuri dimineata, care a avut loc in comuna Crasna, Gorj.  Masina, la volanul careia se afla un tanar de 19 ani, s-a lovit de un stalp de electr... ...continuare.

Copilul batut de tata pana i-a rup mana pentru ca a mancat doua felii de salam! Anchetatorii au ramas fara cuvinte

publicat 2018-07-10 23:00:01 (Antena3)
Copilul batut de tata pana i-a rup mana pentru ca a mancat doua felii de salam! Anchetatorii au ramas fara cuvinte Un baiat in varsta de 15 ani din comuna Silviesti, judetul Gorj, a ajuns la spital dupa o altercatie care s-a transformat repede in agresiune fizica. Primarul localitatii, Sorin Bucurescu, a spus ca a aflat chiar de la... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro