CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




FCSB se prabuseste la Giurgiu

publicat 2018-07-21 23:15:12 (OnlineSport)
FCSB se prabuseste la Giurgiu In derby-ul primei runde a noului sezon de Liga 1 Betano, Astra Giurgiu a invins-o pe FCSB, cu 1-0, printr-un gol marcat dupa o faza fixa. Asa am trait Astra Giurgiu - FCSB 1-0. ...continuare.

Cod portocaliu de furtuni in mai multe judete din tara. Anuntul facut de meteorologi

publicat 2018-07-21 19:00:02 (Antena3)
Cod portocaliu de furtuni in mai multe judete din tara. Anuntul facut de meteorologi Mai multe localitati din judetele Giurgiu, Ilfov si Calarasi se afla sub avertizare nowcasting Cod portocaliu de furtuni sambata seara. Potrivit Administratiei Nationale de Meteorologie, pana la ora... ...continuare.

Avertizare nowcasting de cod portocaliu pentru judetele Giurgiu, Ilfov si Calarasi

publicat 2018-07-21 18:45:11 (Libertatea)
Avertizare nowcasting de cod portocaliu pentru judetele Giurgiu, Ilfov si Calarasi Mai multe localitati din judetele Giurgiu, Ilfov si Calarasi se afla sub avertizare nowcasting cod portocaliu de furtuni sambata seara. Potrivit Administratiei Nationale de Meteorologie, pana la ora 19:00, in judetul Giurgiu (Colibasi, Singureni, Valea Dragului, Gostinari, Mihai Bravu, Iepuresti, Herasti, Isvoarele, Stoenesti, in judetul Ilfov (Jilava, Magurele, Vidra, Bragadiru, Domnesti, 1 Decembrie, Clinceni, Cornetu, […] Post-ul Avertizare nowcasting de cod portocaliu pentru... ...continuare.

Oras sub ape: mai multe strazi din Giurgiu inundate

publicat 2018-07-21 18:30:13 (Realitatea-TV)
Oras sub ape: mai multe strazi din Giurgiu inundate O ploaie torentiala a provocat inundatii in mai multe zone din Giurgiu, astfel ca mai multe strazi au fost acoperite de ape. Ploaia abundenta a facut ca sistemul de canalizare sa nu poata prelua intreaga cantitate de apa. Traficul este ingreunat iar cele mai afectate sunt bulevardul Bucuresti, strada Garii, bd. Mihai Viteazu, dar si alte zone au fost inundate de ploaia torentiala care a durat circa o jumatate de ora.Despre situatia din Giurgiu, pe realitateadegiurgiu.net ...continuare.

GALERIE FOTO Rupere de nori! Partida dintre Astra si FCSB, IN PERICOL?! Imagini INCREDIBILE de pe strazile din Giurgiu

publicat 2018-07-21 18:15:07 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO Rupere de nori! Partida dintre Astra si FCSB, IN PERICOL?! Imagini INCREDIBILE de pe strazile din Giurgiu Astra Giurgiu si FCSB se întâlnesc astazi în derby-ul etapei de debut din noul sezon de Liga 1. Ploaia ar putea însa da peste cap calculele organizatorilor.   O ploaie torentiala s-a abatut asupra Giurgiului cu câteva ore înainte de startul meciului dintre Astra si FCSB. Strazile municipiului au fost inundate, imaginile surprinse de cei de la Meteoplus fiind graitoare. ... ...continuare.

ASTRA - FCSB. liveTEXT de la 21:00 » Nicolae Dica incepe sezonul cu un nou sistem » Echipele probabile

publicat 2018-07-21 17:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
ASTRA - FCSB. liveTEXT de la 21:00 » Nicolae Dica incepe sezonul cu un nou sistem » Echipele probabile Astra Giurgiu si FCSB se înfrunta în derby-ul primei etape din Liga 1. Partida este liveTEXT cu video si foto pe GSP.ro si în direct pe TV Telekom Sport 1, TV Digi Sport si Look TV live de la 21:00 Astra Giurgiu - FCSB Urmareste AICI partida liveTEXT Echipele probabile Astra: Iliev - Al. Stan, Erico, Bejan, Radunovici - N. Rosu, Mrzljak, R. Moise - L. Bus, Llulaku, BalaureAntrenor: Marius Maldarasanu FCSB: Balgradean - R. ... ...continuare.

Avancronica meciului Astra - FCSB. Socul rundei inaugurale la Giurgiu

publicat 2018-07-21 12:30:13 (OnlineSport)
Avancronica meciului Astra - FCSB. Socul rundei inaugurale la Giurgiu Primul derby al sezonului in Liga 1 Betano se disputa la Giurgiu intre Astra si FCSB. ...continuare.

LIVE Astra Giurgiu - FCSB (21:00)

publicat 2018-07-21 11:00:15 (OnlineSport)
Derby-ul zilei de sambata in Liga 1 Betano se joaca la Giurgiu intre Astra si FCSB. Partida e live text in aceasta pagina dupa ora 21:00.Apasati aici pentru live video ...continuare.

Liga 1, etapa 1: Astra Giurgiu – FCSB (ora 21.00, Digi, Telekom, Look TV). Antrenorul Maldarasanu, la debut

publicat 2018-07-21 09:30:11 (Libertatea)
Liga 1, etapa 1: Astra Giurgiu – FCSB (ora 21.00, Digi, Telekom, Look TV). Antrenorul Maldarasanu, la debut Liga 1, etapa 1: Astra Giurgiu – FCSB (ora 21.00, Digi, Telekom, Look TV). Antrenorul Maldarasanu, la debut. Derby-ul primei etape din editia 2018-2019 se va disputa la Giurgiu, unde se vor duela Astra si FCSB, doua echipe care, in ultimii ani, s-au aflat tot timpul in lupta directa pentru pozitiile fruntase. Astra incepe cel […] Post-ul Liga 1, etapa 1: Astra Giurgiu – FCSB (ora 21.00, Digi, Telekom, Look TV). Antrenorul Maldarasanu, la debut apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Liga 1, etapa 1. Astra Giurgiu – FCSB (sambata, ora 21:00, Digi, Telekom, Look TV). Morais, acuzat de blat

publicat 2018-07-20 20:15:11 (Libertatea)
Liga 1, etapa 1. Astra Giurgiu – FCSB (sambata, ora 21:00, Digi, Telekom, Look TV). Morais, acuzat de blat Liga 1, etapa 1. Astra Giurgiu – FCSB (sambata, ora 21:00, Digi, Telekom, Look TV). Morais, acuzat de blat. Patronul Astrei, Ioan Nicolae, a lasat sa se inteleaga ca Junior Morais ar fi trantit o finala de Cupa Romaniei, pe cand fundasul evolua la Astra. Astra Giurgiu – FCSB Ioan Nicolae a incins spiritele inaintea […] Post-ul Liga 1, etapa 1. Astra Giurgiu – FCSB (sambata, ora 21:00, Digi, Telekom, Look TV). Morais, acuzat de blat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro