CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Panica in judetul Dolj. O cisterna plina cu motorina s-a rasturnat. Zona a fost izolata

publicat 2018-07-19 20:30:02 (Antena3)
Panica in judetul Dolj. O cisterna plina cu motorina s-a rasturnat. Zona a fost izolata O cisterna cu motorina s-a rasturnat, joi seara, pe Drumul National 65, in localitatea Gura Vaii, judetul Dolj. Zona a fost izolata, iar la fata locului intervine un echipaj de la Inspectoratul pentru... ...continuare.

Fiul judecatorilor care a provocat un accident mortal, retinut de politisti

publicat 2018-07-17 21:45:12 (Realitatea-TV)
Fiul judecatorilor care a provocat un accident mortal, retinut de politisti Adolescentul in varsta de 16 ani, fiul a doi judecatori din Craiova, care noaptea trecuta a provocat un accident mortal, baut fiind, a fost retinut de politistii doljeni. Purtatorul de cuvant al IPJ Dolj, Mihaela Gird, a declarat ca tanarul va fi prezentat, miercuri, unei instante cu propunerea arestarii preventive pe 30 de zile."Tanarul de 16 ani a fost retinut de politisti pentru 24 de ore, fiind introdus in CRAP Dolj. Urmeaza ca in cursul zilei de maine sa fie prezentat cu propunere de... ...continuare.

Descoperire socanta in urma unui accident din Dolj. Au gasit piciorul victimei pe acoperisul unei case

publicat 2018-07-17 20:45:02 (Antena3)
Descoperire socanta in urma unui accident din Dolj. Au gasit piciorul victimei pe acoperisul unei case Mai multi oameni din cartierul craiovean Mofleni au chemat autoritatile dupa ce au descoperit pe copertina unei case piciorul victimei unui accident mortal.  Purtatorul de cuvant al IPJ Dolj, Mihaela... ...continuare.

Descoperire macabra. Ce a descoperit politia pe acoperisul unei case

publicat 2018-07-17 19:15:16 (Realitatea-TV)
Descoperire macabra. Ce a descoperit politia pe acoperisul unei case Este ancheta la Dolj, dupa ce oamenii din cartierul craiovean Mofleni au sunat, marti, la Politie si au spus ca pe copertina unei case a fost descoperit piciorul victimei unui accident mortal produs duminica. Purtatorul de cuvant al IPJ Dolj, Mihaela Gird, a declarat ca locatarii casei au fost cei care au facut descoperirea macabra."In cursul acestei zile politistii au fost sesizati de catre locatarii unui imobil, aflat la 40 de metri de locul accidentului, cu privire la faptul ca, pe o... ...continuare.

Descoperire macabra dupa un accident produs in Dolj: O parte din trupul victimei, gasita dupa doua zile pe o casa

publicat 2018-07-17 18:30:16 (Mediafax)
Este ancheta la Dolj, dupa ce oamenii din cartierul craiovean Mofleni au sunat, marti, la Politie si au spus ca pe copertina unei case a fost descoperit piciorul victimei unui accident mortal produs duminica. ...continuare.

Piciorul victimei unui accident produs in Dolj, gasit pe o casa din apropiere, dupa doua zile

publicat 2018-07-17 18:15:17 (Mediafax)
Este ancheta la Dolj, dupa ce oamenii din cartierul craiovean Mofleni au sunat, marti, la Politie si au spus ca pe copertina unei case a fost descoperit piciorul victimei unui accident mortal produs duminica. ...continuare.

Cine este adolescentul care a provocat accidentul mortal din Craiova. Este fiul judecatorului Cecilia Uncheasu, de la Tribunalul Dolj

publicat 2018-07-17 13:15:12 (Libertatea)
Cine este adolescentul care a provocat accidentul mortal din Craiova. Este fiul judecatorului Cecilia Uncheasu, de la Tribunalul Dolj Adolescentul de 16 ani care s-a urcat baut si fara permis la volan, provocand moartea unei fete si ranirea altor doi minori, este fiul judecatorului Cecilia Uncheasu, de la Tribunalul Dolj, si a lui Dumitru Uncheasu, magistrat la Judecatoria Craiova. Matei U., fiul celor doi magistrati din Craiova, in varsta de 16 ani, a fost […] Post-ul Cine este adolescentul care a provocat accidentul mortal din Craiova. Este fiul judecatorului Cecilia Uncheasu, de la Tribunalul Dolj apare prima data... ...continuare.

Noi detalii in cazul accidentului din Craiova. Cine este tanarul de 16 ani, care a ucis o fata, dupa ce a condus baut 

publicat 2018-07-17 12:15:02 (Antena3)
Noi detalii in cazul accidentului din Craiova. Cine este tanarul de 16 ani, care a ucis o fata, dupa ce a condus baut  Adolescentul de 16 ani care s-a urcat beat la volan si a ucis o tanara este fiul unor judecatori din judetul Dolj. Tatal sau este magistrat pe langa Penitenciarul de Minori Craiova, iar mama baiatului este... ...continuare.

Accident MORTAL in Dolj! Rudele victimei si-au facut singure dreptate cu CUȚITUL

publicat 2018-07-16 11:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Accident MORTAL in Dolj! Rudele victimei si-au facut singure dreptate cu CUȚITUL O femeie in varsta de 71 de ani, din Motatei, judetul Dolj, a murit, duminica seara, dupa ce a fost lovita de un autoturism, in localitatea Mofleni. Soferul masinii a fost la un pas sa fie linsat de rudele femeii, ajungand la spital injunghiat ...continuare.

Scene socante in Dolj! Un sofer, injunghiat de rudele unei femei pe care a accidentat-o mortal

publicat 2018-07-16 08:30:02 (Antena3)
Scene socante in Dolj! Un sofer, injunghiat de rudele unei femei pe care a accidentat-o mortal O femeie in varsta de 71 de ani, din Motatei, judetul Dolj, a murit, duminica seara, dupa ce a fost lovita de un autoturism, in localitatea Mofleni. Soferul masinii a fost la un pas sa fie linsat de rudele... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro