CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Accident grav in Dambovita. Politist de la Rutiera, spulberat de un sofer care circula pe contrasens

publicat 2018-07-20 08:15:01 (Antena3)
Accident grav in Dambovita. Politist de la Rutiera, spulberat de un sofer care circula pe contrasens Un politist de la Politia Rutiera Dambovita, care circula cu motocicleta a murit, vineri dimineata, dupa ce a fost spulberat, pe DN71, de un sofer care circula pe contrasens. "Din primele cercetari, un... ...continuare.

Accident ingrozitor in Dambovita. Un politist pe motocicleta a fost ucis pe loc

publicat 2018-07-20 08:00:13 (ProTV)
Trafic blocat pe DN71, între Târgoviste si Bucuresti, în dreptul localitatii Ilfoveni in urma unui accident cumplit. ...continuare.

Un motociclist a murit pe DN 71, in judetul Dambovita, intr-un grav accident. Traficul e deviat prin Racovita si Cazaci

publicat 2018-07-20 08:00:10 (Libertatea)
Un motociclist a murit pe DN 71, in judetul Dambovita, intr-un grav accident. Traficul e deviat prin Racovita si Cazaci Un motociclist a murit pe DN 71, in judetul Dambovita, intr-un grav accident rutier, in dimineata zilei de vineri, 20 iulie, potrivit Centrului InfoTrafic din cadrul Inspectoratului General al Politiei Romane (IGPR), care informeaza ca circulatia este oprita la aceasta ora pe DN 71 Bucuresti - Targoviste, la intersectia cu DJ 711B. VIDEO! Imagini de […] Post-ul Un motociclist a murit pe DN 71, in judetul Dambovita, intr-un grav accident. Traficul e deviat prin Racovita si Cazaci apare... ...continuare.

Ce suma de bani halucinanta au gasit politistii in Porsche-ul rasturnat in Dambovita! Tanarul de la volan a fost gasit mort

publicat 2018-07-16 11:45:03 (CanCan)
Un tanar de 30 de ani a murit in noaptea de duminica spre luni, dupa ce a fost implicat intr-un accident, pe DN 71 Bucuresti-Targoviste, politistii gasind in masina acestuia doua plase pline cu bani. Șoferul Porsche-ului rasturnat in Dambovita este Mihai Alexandru, un cunoscut patron de pizzerii si cofetarii in Targoviste, Bucuresti, Craiova si […] The post Ce suma de bani halucinanta au gasit politistii in Porsche-ul rasturnat in Dambovita! Tanarul de la volan a fost gasit mort... ...continuare.

Porsche facut zob in Dambovita: soferul A MURIT cu doua sacose cu lire sterline langa el

publicat 2018-07-16 11:15:14 (Puterea)
Porsche facut zob in Dambovita: soferul A MURIT cu doua sacose cu lire sterline langa el Doua sacose pline cu lire sterline, in bancnote de 20 si 50, au fost gasite intr-un autoturism Porsche care s-a rasturnat pe DN 71 in judetul Dambovita. Soferul, un barbat de 30 de ani, era singur in masina si a decedat in urma accidentului, politistii incercand sa stabiileasca provenienta banilor. Potrivit reprezentantilor Politiei Dambovita, un autoturism Porsche s-a rasturnat pe DN 71, iar soferul a decedat. "Accidentul s-a produs pe fondul nerespectarii regimului legal de viteza. In... ...continuare.

Accident mortal in Dambovita. Politistii au ramas socati ce au gasit in portbagajul victimei. "Erau doua sacose..."

publicat 2018-07-16 09:15:02 (Antena3)
Accident mortal in Dambovita. Politistii au ramas socati ce au gasit in portbagajul victimei. Erau doua sacose... Un tanar de 30 de ani a murit in noaptea de duminica spre luni, dupa ce a fost implicat intr-un accident, pe DN 71 Bucuresti-Targoviste, politistii gasind in masina acestuia doua plase cu bani,... ...continuare.

Sacose pline cu lire sterline au fost gasite intr-o masina care s-a rasturnat in judetul Dambovita. Soferul a murit

publicat 2018-07-16 09:00:13 (Mediafax)
Doua sacose pline cu lire sterline au fost gasite de politisti intr-o masina care s-a rasturnat, in timpul noptii de duminica spre luni, pe DN 71, in localitatea Mircea Voda, din judetul Dambovita. Soferul, care era singur in masina, a murit in urma accidentului. ...continuare.

Accident suspect in Dambovita! Un sofer a fost gasit mort intr-un Porsche, iar langa el era o suma mare de bani

publicat 2018-07-16 08:45:02 (CanCan)
Accident grav pe DN71, in localitatea Mircea Voda din Dambovita! Un sofer a pierdut controlul asupra directiei de deplasare si s-a rasturnat. In masina se afla un tanar de 30 de ani din Valea Voievozilor care a fost gasit decedat.  Tanarul si-a gasit sfarsitul la volanul unui Porsche, pe DN71, in Dambovita. Din primele informatii […] The post Accident suspect in Dambovita! Un sofer a fost gasit mort intr-un Porsche, iar langa el era o suma mare de bani appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Un barbat din Dambovita s-a impuscat din gresala, in timp ce isi curata arma

publicat 2018-07-15 20:30:01 (Antena3)
Un barbat din Dambovita s-a impuscat din gresala, in timp ce isi curata arma Un barbat de 55 de ani din comuna Aninoasa s-a impuscat accidental, duminica, in timp ce isi curata arma, informeaza Inspectoratul de Politie Judetean Dambovita. Conform Politiei, barbatul detinea... ...continuare.

Un barbat din Dambovita s-a impuscat cu arma de vanatoare. Un elicopter SMURD il aduce in Capitala

publicat 2018-07-15 20:00:11 (Libertatea)
Un barbat din Dambovita s-a impuscat cu arma de vanatoare. Un elicopter SMURD il aduce in Capitala Un barbat din Dambovita s-a impuscat cu arma de vanatoare, in dupa-amiaza zilei de duminica, 15 iulie, in momentul cand voia s-o curete. Incidentul a avut loc in comuna Aninoasa, iar victima – in varsta de 55 de ani – este chiar vanator si detine arma legal. Din fericire, alicele l-au lovit in umar, iar […] Post-ul Un barbat din Dambovita s-a impuscat cu arma de vanatoare. Un elicopter SMURD il aduce in Capitala apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro