CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Incendiu urias in Covasna! Acoperisul unei hale de prelucrare a lemnului s-a prabusit

publicat 2018-07-13 12:45:02 (Antena3)
Incendiu urias in Covasna! Acoperisul unei hale de prelucrare a lemnului s-a prabusit Un incendiu puternic a izbucnit la o hala de prelucrare a lemnului, vineri dimineata, in localitatea Batanii Mari, Covasna. Focul s-a extins pe o suprafata de 800 de metri patrati.  Pompierii au ajuns... ...continuare.

Incendiu la o hala de prelucrare a lemnului din Batani Mari, judetul Covasna. Acoperisul halei s-a prabusit

publicat 2018-07-13 11:45:14 (Libertatea)
Incendiu la o hala de prelucrare a lemnului din Batani Mari, judetul Covasna. Acoperisul halei s-a prabusit Un incendiu puternic a izbucnit vineri dimineata la o hala de prelucrare a lemnului din localitatea covasneana Batanii Mari, focul extinzandu-se pe o suprafata de 800 metri patrati. La aceasta ora, pompierii covasneni intervin cu trei autospeciale cu apa si spuma pentru localizarea si lichidarea incendiului, precum si un echipaj de pompieri voluntari din Baraolt. […] Post-ul Incendiu la o hala de prelucrare a lemnului din Batani Mari, judetul Covasna. Acoperisul halei s-a prabusit apare... ...continuare.

DEZASTRU pe drumurile din tara. Traficul este oprit in mai multe judete din cauza inundatiilor

publicat 2018-07-12 11:00:05 (Evenimentul-Zilei)
DEZASTRU pe drumurile din tara. Traficul este oprit in mai multe judete din cauza inundatiilor Traficul este oprit, joi, pe trei drumuri nationale, in judetele Covasna, Suceava si Vrancea, si se circula ingreunat pe patru drumuri din Bacau, Neamt si Prahova, din cauza inundatiilor care au avut loc in ultimele doua saptamani, ...continuare.

COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:01 (Antena3)
COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in COVASNA

publicat 2018-07-09 09:15:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in COVASNA ADMITERE LICEU. Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceuin 2018. Rezultatele vor fi afisate pe www.antena3.ro... ...continuare.

ADMITERE LICEU 2018 COVASNA. Repartizarea computerizata in liceele din COVASNA

publicat 2018-07-09 09:15:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU 2018 COVASNA. Repartizarea computerizata in liceele din COVASNA ADMITERE LICEU COVASNA. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a va avea loc luni. ADMITERE LICEU COVASNA. Vor fi repartizati candidatii care nu implinesc... ...continuare.

ADMITERE LICEU edu.ro COVASNA. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 06:45:01 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro COVASNA. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU COVASNA edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni... ...continuare.

REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul COVASNA

publicat 2018-07-08 22:30:01 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul COVASNA COVASNA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro.  Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceu in 2018. Rezultatele vor fi afisate pe... ...continuare.

MAI, REACTIE dupa ce ministrul Dan a intrebat prefectul de Buzau despre situatia de la Intorsura Buzaului, aflata in Covasna

publicat 2018-07-08 14:30:16 (Puterea)
MAI, REACTIE dupa ce ministrul Dan a intrebat prefectul de Buzau despre situatia de la Intorsura Buzaului, aflata in Covasna Ministerul Afacerilor Interne a facut precizari dupa ce ministrul Carmen Dan a intrebat autoritatile din judetul Buzau daca au verificat Intorsura Buzaului din punct de vedere al situatiei inundatiilor, moment in care a fost corectata si i s-a spus ca localitatea se afla in judetul Covasna. Potrivit Ministerului, aceasta s-a referit la depresiunea Intorsura Buzaului, nu la localitate, care se afla in competenta Administratiei Bazinale de Apa Buzau - Ialomita. Ministrul Afacerilor Interne,... ...continuare.

Carmen Dan l-a intrebat pe prefectul de Buzau despre inundatiile de la Intorsura Buzaului, Covasna. Explicatia ministerului

publicat 2018-07-08 14:30:16 (Romania-TV)
Carmen Dan l-a intrebat pe prefectul de Buzau despre inundatiile de la Intorsura Buzaului, Covasna. Explicatia ministerului Carmen Dan, ministrul de Interne, a discutat duminica, la sediul MAI, prin videoconferinta, cu prefectii judetelor vizate de avertizarile meteorologice, despre masurile luate pentru a preveni tragediile. "Ati verificat si Intorsura Buzaului?", i-a intrebat ministrul Carmen Dan pe cei din Buzau. "Doamna ministru, Intorsura nu este la noi, ci la Covasna", i-au raspuns acestia. "Bine, bine, dar e la granita de judete, e bine sa verificati si voi", le-a raspuns Carmen Dan. Ulterior, Ministerul... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro