CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Prejudiciu de peste 7.000.000 de lei, investigat de politisti

publicat 2018-07-20 17:30:13 (Realitatea-TV)
Prejudiciu de peste 7.000.000 de lei, investigat de politisti Politistii specializati in investigarea criminalitatii economice din Constanta, Brasov, Ialomita, Tulcea, Ilfov si Bucuresti, au efectuat 79 de perchezitii, in cadrul unui dosar penal pentru evaziune fiscala.Prejudiciul cauzat este estimat la 7.000.000 de lei. Politistii Serviciului de investigare a criminalitatii economice din cadrul Inspectoratului de Politie Judetean Constanta au efectuat pe 19 iulie,mai multe perchezitii, in cadrul unui dosar penal al Parchetului de pe langa Tribunalul... ...continuare.

Peste 70 de perchezitii efectuate intr-un dosar de evaziune fiscala. Prejudiciul, estimat la 7.000.000 de lei

publicat 2018-07-20 14:45:12 (Romania-TV)
Peste 70 de perchezitii efectuate intr-un dosar de evaziune fiscala. Prejudiciul, estimat la 7.000.000 de lei Potrivit IGPR, politistii Serviciului de investigare a criminalitatii economice din cadrul Inspectoratului de Politie Judetean Constanta au efectuat joi mai multe perchezitii, in cadrul unui dosar penal al Parchetului de pe langa Tribunalul Constanta. In cauza se efectueaza cercetari pentru evaziune fiscala, fiind puse in executare 79 de mandate de perchezitie, prin care s-a autorizat efectuarea unor acte de procedura penala la sediile sociale a 79 de societati comerciale, dintre care 69 se... ...continuare.

Accident cu mai multe victime in judetul Constanta, a fost nevoie de elicopterul SMURD

publicat 2018-07-20 13:00:16 (Realitatea-TV)
Accident cu mai multe victime in judetul Constanta, a fost nevoie de elicopterul SMURD Un accident soldat cu mai multe victime a avut loc, vineri dimineata, in judetul Constanta, iar pentru transportarea ranitilor a fost trimis un elicopterul SMURD Accidentul s-a produs pe drumul ce leaga localitatile Movilita si Techirghiol. Din primele informatii, sunt patru victime care au fost transportate la spital, potrivit cugetliber.ro. La fata locului au sosit trei echipaje SAJ, elicopterul SMURD si masina de victime multiple.Traficul pe DN 38 a fost blocat aproximativ o ora, pentru a... ...continuare.

Accident cu mai multe victime in judetul Constanta, intervine elicopterul SMURD

publicat 2018-07-20 12:45:13 (Realitatea-TV)
Accident cu mai multe victime in judetul Constanta, intervine elicopterul SMURD Un accident soldat cu mai multe victime a avut loc, vineri dimineata, in judetul Constanta, iar pentru transportarea ranitilor a fost trimis un elicopterul SMURD Accidentul s-a produs pe drumul ce leaga localitatile Movilita si Techirghiol. Din primele informatii, sunt patru victime care au fost transportate la spital, potrivit cugetliber.ro. La fata locului au sosit trei echipaje SAJ, elicopterul SMURD si masina de victime multiple.Traficul pe DN 38 a fost blocat aproximativ o ora, pentru a... ...continuare.

Accident groaznic in judetul Constanta, in urma cu putin timp! Patru persoane, RANITE! A intervenit ELICOPTERUL SMURD

publicat 2018-07-20 12:45:01 (Antena-1)
Accident groaznic in judetul Constanta, in urma cu putin timp! Patru persoane, RANITE! A intervenit ELICOPTERUL SMURD Un alt accident teribil s-a produs in urma cu putin timp, in judetul Constanta, in urma careia patru persoane au fost ranite, fiind necesara si interventia elicopterului SMURD. ...continuare.

Americanul acuzat ca droga si viola tineri la Constanta, imposibil de arestat. Care sunt motivele

publicat 2018-07-20 12:00:11 (Libertatea)
Americanul acuzat ca droga si viola tineri la Constanta, imposibil de arestat. Care sunt motivele Un american acuzat ca a drogat si violat mai multi tineri in Constanta nu poate fi arestat. Judecatorii au respins de doua ori propunerile procurorilor cu privire la Etan Tzvi Dimant, student la Universitatea Ovidius. Acesta este acuzat ca agata tinerii din cluburi ii ducea casa si le punea prafuri in bautura. Tinerii se trezeau […] Post-ul Americanul acuzat ca droga si viola tineri la Constanta, imposibil de arestat. Care sunt motivele apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Caz dramatic in Constanta. Un adolescent, electrocutat de liniile de inalta tensiune de pe calea ferata

publicat 2018-07-19 16:30:02 (Antena3)
Caz dramatic in Constanta. Un adolescent, electrocutat de liniile de inalta tensiune de pe calea ferata Un adolescent din municipiul Constanta a fost internat joi intr-un spital din Bucuresti, dupa ce s-a electrocutat din cauza liniilor de inalta tensiune de pe calea ferata. Potrivit Inspectoratului de Politie... ...continuare.

Un minor s-a electrocutat pe calea ferata din Portul Constanta. Are arsuri pe 60% din corp

publicat 2018-07-19 16:00:15 (Libertatea)
Un minor s-a electrocutat pe calea ferata din Portul Constanta. Are arsuri pe 60% din corp Un minor s-a electrocutat pe calea ferata din Portul Constanta, joi, 19 iulie, din cauza liniilor de inalta tensiune, si a fost internat intr-un spital din Bucuresti, constient, cu arsuri pe 60% din corp. Potrivit Inspectoratului de Politie al Judetului (IPJ), baiatul – in varsta de 15 ani – a fost gasit in apropiere de […] Post-ul Un minor s-a electrocutat pe calea ferata din Portul Constanta. Are arsuri pe 60% din corp apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ULTIMA ORA! Accident teribil in Constanta! O persoana A MURIT, alte trei sunt in stare grava

publicat 2018-07-19 14:30:02 (Antena-1)
ULTIMA ORA! Accident teribil in Constanta! O persoana A MURIT, alte trei sunt in stare grava Un accident teribil s-a produs in urma cu putin timp in judetiul Constanta, pe DN39 la intersectia cu drumul comunal 6, care face legatura cu statiunea Costinesti. O persoana a murit si trei sunt grav ranite.  ...continuare.

Tragedie la Constanta: un adolescent s-a electrocutat pe calea ferata

publicat 2018-07-19 10:45:16 (Realitatea-TV)
Tragedie la Constanta: un adolescent s-a electrocutat pe calea ferata Un adolescent a fost transportat la spital, in stare grava, dupa ce a fost gasit electrocutat, pe o cale ferata ce duce in Portul Constanta. Potrivit politistilor constanteni, adolescentul, in varsta de 15 ani, a fost gasit, in cursul noptii de miercuri spre joi, pe o cale ferata din dreptul strazii Zefirului din Constanta, in apropiere de Poarta 6 de intrare in port. El urcase pe un tren si fusese electrocutat de la liniile de inalta tensiune, noteaza realitateadeconstanta.net. Minorul... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro