CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Articole

Stiri locale

VIDEO FC Botosani, infrangere la limita in amicalul de azi cu Dinamo Kiev

publicat 2018-07-09 20:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO FC Botosani, infrangere la limita in amicalul de azi cu Dinamo Kiev FC Botosani a suferit o noua înfrângere în cantonamentul din Austria. Moldovenii au fost învinsi la limita de Dinamo Kiev, 0-1. Unicul gol al partidei a fost reusit în minutul 5, ucrainenii marcând prin Bogdan Lednev. 90' – Матч завершено.#ДинамоБотошані (1:0)#FCDKLive pic.twitter. ... ...continuare.

Tanarul din Botosani care si-a batut parintii cu ciocanul a fost condamnat la inchisoare

publicat 2018-07-05 21:15:08 (Libertatea)
Tanarul din Botosani care si-a batut parintii cu ciocanul a fost condamnat la inchisoare Tanarul din Botosani care si-a batut parintii cu ciocanul a fost condamnat la inchisoare. Barbatul isi va petrece urmatorii sase ani in spatele gratiilor. Tatal sau, pe care l-a snopit in bataie, nu mai vede cu un ochi. Individul e acuzat ca si-a terorizat ambii parinti pe care ii batea frecvent si ii amenintat ca […] Post-ul Tanarul din Botosani care si-a batut parintii cu ciocanul a fost condamnat la inchisoare apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

CFR Cluj - FC Botosani, primul meci din noul sezon » De la ce ore se disputa meciurile din prima etapa

publicat 2018-07-05 18:00:09 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj - FC Botosani, primul meci din noul sezon » De la ce ore se disputa meciurile din prima etapa Astazi la sediul Ligii Profesioniste de Fotbal a avut loc tragerea la sorti a calendarului sezonului 2018-2019. (Detalii aici) LPF a anuntat programul primei etape, care începe vineri, 20 iulie. Primul meci al sezonului va fi cel dintre campioana CFR Cluj si FC Botosani. Astra - FCSB se va juca sâmbata, 21 iulie, de la ora 21:00. ... ...continuare.

Grecii de la Olympiakos s-au distrat cu FC Botosani. Suporterii eleni au facut show / VIDEO

publicat 2018-07-05 06:45:10 (Libertatea)
Grecii de la Olympiakos s-au distrat cu FC Botosani. Suporterii eleni au facut show / VIDEO Grecii de la Olympiakos s-au distrat cu FC Botosani. Dupa ce in primul amical pe pamant austriac botosanenii au castigat cu 2-1 meciul impotriva lui Arsenal Tula (Rusia), scor 2-1, miercuri seara au cedat cu scorul de 5-0 (1-0) in duelul cu puternica formatie Olympiakos Pireu, formatie ce a terminat pe locul 3 in campionatul […] Post-ul Grecii de la Olympiakos s-au distrat cu FC Botosani. Suporterii eleni au facut show / VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

VIDEO+FOTO FC Botosani, umilita in amical de o forta din campionatul Greciei » Atmosfera superba la meci: fanii au aprins torte si fumigene

publicat 2018-07-04 22:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO FC Botosani, umilita in amical de o forta din campionatul Greciei » Atmosfera superba la meci: fanii au aprins torte si fumigene FC Botosani a suferit o înfrângere drastica în cantonamentul din Austria, 0-5 cu Olympiakos, locul 3 în ultimul sezon din Grecia. Moldovenii au rezistat doar 40 de minute în disputa cu Olympiakos: Guerrero a deschis scorul în minutul 41, stabilind scorul primei reprize. Grecii s-au dezlantuit dupa pauza si au mai înscris de patru ori, prin Fortounis, Camara, Vergos si Vrousai. ... ...continuare.

publicat 2018-07-04 22:15:09 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO FC Botosani, umilita in amical de o forta din campionatul Greciei » Atmosfera superba la meci: fanii au aprins torte si fumigene FC Botosani a suferit o înfrângere drastica în cantonamentul din Austria, 0-5 cu Olympiakos, locul 3 în ultimul sezon din Grecia. Moldovenii au rezistat doar 40 de minute în disputa cu Olympiakos: Guerrero a deschis scorul în minutul 41, stabilind scorul pauzei. Grecii s-au dezlantuit dupa pauza si au mai înscris de patru ori, prin Fortounis, Camara, Vergos si Vrousai. ... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 BOTOSANI EDU.RO. Vezi ce note s-au luat anul acesta

publicat 2018-07-04 11:15:14 (Romania-TV)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 BOTOSANI EDU.RO. Vezi ce note s-au luat anul acesta REZULTATE BACALAUREAT 2018 BOTOSANI EDU.RO In momentul publicarii rezultatelor examenului de Bacalaureat 2018 din judetul Botosani, notele se vor vizualiza AICI. Media minima de promovare, pentru fiecare disciplina in parte, este 5, iar media finala, a notelor la toate disciplinele, necesara pentru promovarea examenului de Bacalaureat, este minimum 6. Elevii care nu reusesc sa ia acum examenul de bacalaureat mai au o sansa in sesiunea din toamna. A doua sesiune a examenului de Bacalaureat... ...continuare.

SCANDAL fara PRECEDENT. A batut un minor apoi a DISTRUS o statie RATB

publicat 2018-07-04 09:45:03 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL fara PRECEDENT. A batut un minor apoi a DISTRUS o statie RATB Dupa un conflict spontan, un barbat din judetul Botosani a provocat mai multe acte de violenta si distrugere. Tanarul de 22 de ani din comuna Viisoara a fost retinut de oamenii legii. ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Botosani

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Botosani Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Botosani. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 judetul Botosani. Notele primite de elevii din judetul Botosani la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 05:15:12 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 judetul Botosani. Notele primite de elevii din judetul Botosani la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Botosani - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Botosani vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.