CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Accident CUMPLIT! Doua masini s-au ciocnit si una a fost proiectata pe calea ferata, unde a fost lovita tren (VIDEO)

publicat 2018-07-18 23:30:01 (Antena-1)
Accident CUMPLIT! Doua masini s-au ciocnit si una a fost proiectata pe calea ferata, unde a fost lovita tren (VIDEO) Un grav accident s-a produs, miercuri seara, pe DN 17 D, in judetul Bistrita-Nasaud, unde doua masini s-au ciocnit, iar una a fost proiectata pe calea ferata, fiind lovita de locomotiva unui tren de persoane! ...continuare.

Accident terifiant in Bistrita-Nasaud, trei raniti in stare grava (VIDEO)

publicat 2018-07-18 23:15:13 (Realitatea-TV)
Accident terifiant in Bistrita-Nasaud, trei raniti in stare grava (VIDEO) Mobilizare de forte pentru un tragic accident ce a avut loc miercuri seara, intr- localitate din judetul Bistrita-Nasaud. Doua masini s-au ciocnit iar una dintre ele a ajuns pe calea ferata, unde a fost lovita de o locomotiva. Trei oameni au ramas incarcerati. Tragicul accident a avut loc in localitatea Feldru, potrivit ziardebistrita.roPotrivit Inspectoratului Judetean pentru Situatii de Urgenta Bistrita-Nasaud, in urma accidentului au fost patru persoane ranite, din care 3 inconstiente.... ...continuare.

ACCIDENT grav pe DN17D: patru raniti dupa ce o masina a fost lovita de TREN

publicat 2018-07-18 23:00:13 (Puterea)
ACCIDENT grav pe DN17D: patru raniti dupa ce o masina a fost lovita de TREN Un grav accident s-a produs, miercuri seara, pe DN 17 D, in judetul Bistrita-Nasaud, unde doua masini s-au ciocnit, iar una a fost proiectata pe calea ferata, fiind lovita de locomotiva unui tren de persoane. Din primele informatii, patru persoane au fost ranite, trei dintre ele fiind inconstiente si incarcerate, scrie News.ro. Reprezentantii ISU Bistrita-Nasaud au anuntat ca un accident rutier a avut loc, miercuri seara, pe DN 17 D, in zona localitatii Feldru. "In urma accidentului, unul... ...continuare.

Bistrita: Patru raniti grav dupa ce doua masini s-au ciocnit, apoi una a fost lovita si de tren

publicat 2018-07-18 23:00:12 (Mediafax)
Patru persoane au fost ranite grav, miercuri seara, intr-un accident care a avut loc pe DN 17 D, in comuna Feldru din judetul Bistrita-Nasaud, dupa ce doua autoturisme s-au ciocnit si unul a ajuns pe calea ferata fiind lovit de locomotiva unui tren, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accident cumplit in Bistrita-Nasaud. O femeie a decedat, iar alte patru persoane, printre care un bebelus, au fost ranite

publicat 2018-07-18 23:00:01 (Antena3)
Accident cumplit in Bistrita-Nasaud. O femeie a decedat, iar alte patru persoane, printre care un bebelus, au fost ranite  O femeie in varsta de 42 ani, pasagera intr-o masina condusa de o tanara de 26 ani, a decedat miercuri seara intr-un accident rutier produs pe un drum comunal din localitatea bistriteana Dumbrava,... ...continuare.

O femeie a murit intr-un accident in Bistrita Nasaud. In masina se afla si un copil de 10 luni

publicat 2018-07-18 22:45:12 (ProTV)
O femeie în vârsta de 42 ani, pasagera într-o masina condusa de o tânara de 26 ani, a decedat miercuri seara într-un accident rutier produs pe un drum comunal din localitatea bistriteana Dumbrava, în masina aflându-se si un bebelus în vârsta de 10 luni. ...continuare.

VIDEO. Masina lovita de tren pe DN 17D, in Bistrita-Nasaud. Trei pesoane, incarcerate si inconstiente

publicat 2018-07-18 22:45:10 (Libertatea)
VIDEO. Masina lovita de tren pe DN 17D, in Bistrita-Nasaud. Trei pesoane, incarcerate si inconstiente Masina lovita de tren pe DN 17D, in Bistrita-Nasaud. Un accident feroviar s-a produs, miercuri seara, in jurul orei 22,00, pe DN 17D, in localitatea bistriteana Feldru. In urma impactului, patru persoane au fost ranite, dintre care trei sunt inconstiente si incarcerate, potrivit datelor comunicate de Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU) Bistrita-Nasaud. Din primele informatii, in […] Post-ul VIDEO. Masina lovita de tren pe DN 17D, in Bistrita-Nasaud. Trei pesoane,... ...continuare.

Accident de munca la Bistrita-Nasaud. Un barbat a intrat in coma dupa ce a prins intr-o presa la o firma de prelucrare a lemnului

publicat 2018-07-18 16:30:02 (Antena3)
Accident de munca la Bistrita-Nasaud. Un barbat a intrat in coma dupa ce a prins intr-o presa la o firma de prelucrare a lemnului Un angajat al unei firme de prelucrare a lemnului din municipiul Bistrita a suferit, miercuri, un accident la locul de munca, fiind prins intr-o presa. Potrivit datelor comunicate de catre purtatorul de cuvant... ...continuare.

George Serban, BestKids: E tot mai greu sa pui copiii in fata jucariilor clasice

publicat 2018-07-17 18:45:25 (Ziarul-Financiar)
Citeste si: Retailerul online BestKids deschide la Cluj primul magazin de jucarii Grafice si tabele retail Retailerul de jucarii BestKids investeste 100.000 de euro in doua magazine in Bistrita si Baia Mare.Retailerul de jucarii BestKids va deschide doua magazine in Bistrita si in Baia Mare, dupa ce anul trecut a inau­gurat primul magazin fizic, in centrul comercial Platinia din Cluj-Napoca. Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul de business intelligence al Ziarului... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro