Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Horoscop 27 februarie, cu Camelia Patrascanu. Leii au planuri marete, Varsatorii sunt tradati de o persoana apropiata Horoscop 27 februarie, cu Camelia Patrascanu. Leii au planuri marete, Varsatorii sunt tradati de o persoana apropiata HOROSCOP 27 FEBRUARIE 2020: Zi extrem de tensionata pentru zodiile Cardinale HOROSCOP 27 FEBRUARIE 2020: Zi extrem de tensionata pentru zodiile Cardinale HOROSCOP MARTIE 2020. 5 Zodii lasa totul in urma si au un nou inceput in aceasta luna HOROSCOP MARTIE 2020. 5 Zodii lasa totul in urma si au un nou inceput in aceasta luna HOROSCOP tarot 27 februarie. Gemenii au parte de armonie, Balantele rezolva o problema HOROSCOP tarot 27 februarie. Gemenii au parte de armonie, Balantele rezolva o problema HOROSCOP. Mesajul Fecioarei Maria pentru 27 februarie. Fecioarele vad totul prin ochii iubirii, Pestii primesc cadoul iubirii HOROSCOP. Mesajul Fecioarei Maria pentru 27 februarie. Fecioarele vad totul prin ochii iubirii, Pestii primesc cadoul iubirii Horoscop zilnic. Horoscopul zilei 27 februarie 2020. Taurii se pot indragosti iremediabil HOROSCOP 28 februarie. Fecioarele iau decizii. Leii vor sa faca o schimbare importanta HOROSCOP 28 februarie. Fecioarele iau decizii. Leii vor sa faca o schimbare importanta HOROSCOP MARTEI 2020. Vietile lor se lumineaza in martie HOROSCOP MARTEI 2020. Vietile lor se lumineaza in martie Atentie ce faci pe net: Capcane pe Youtube, Wordpress vulnerabil, SMS cu troieni Reactia lui CTP dupa PNL a anuntat sustinerea lui Nicusor Dan la Primaria Capitalei: "Gabriela Firea nu mai poate dormi linstita" Reactia lui CTP dupa PNL a anuntat sustinerea lui Nicusor Dan la Primaria Capitalei: "Gabriela Firea nu mai poate dormi linstita" Clientii Wizz Air care si-au cumparat bilete spre nordul Italiei online, in perioada 11 martie-2 aprilie, pot sa modifice gratuit rezervarea sau sa ceara rambursarea integrala a banilor Clientii Wizz Air care si-au cumparat bilete spre nordul Italiei online, in perioada 11 martie-2 aprilie, pot sa modifice gratuit rezervarea sau sa ceara rambursarea integrala a banilor Barbatul infectat cu coronavirus ramane internat la "Matei Bals". Victor Costache: "Are o usoara faringita" Barbatul infectat cu coronavirus ramane internat la "Matei Bals". Victor Costache: "Are o usoara faringita" HOROSCOP 28 FEBRUARIE. Balantele au emotii puternice, Sagetatorii au o zi productiva HOROSCOP 28 FEBRUARIE. Balantele au emotii puternice, Sagetatorii au o zi productiva Nou atac aerian in provincia siriana Idlib. Zeci de militari turci ar fi fost ucisi Nou atac aerian in provincia siriana Idlib. Zeci de militari turci ar fi fost ucisi Expert in sanatate publica: Coronavirusul va imbolnavi multi romani, insa rata de mortalitate va fi extrem de scazuta Expert in sanatate publica: Coronavirusul va imbolnavi multi romani, insa rata de mortalitate va fi extrem de scazuta

Articole

Stiri locale

SEVILLA - CFR CLUJ 0-0 // Camora se simte nedreptatit: "Daca era pentru ei n-ar fi dat hent!"

publicat 2020-02-28 00:31:29 (Gazeta-Sporturilor)
SEVILLA - CFR CLUJ 0-0 // Camora se simte nedreptatit: Daca era pentru ei n-ar fi dat hent! CFR a remizat pe teren celor de la Sevilla, scor 0-0, dar a ratat calificarea in "optimile" Europa League din cauza regulii golului in deplasare (1-1 in turul de la Cluj). Capitanul Camora e mandru de performanta reusita in acest sezon.  "Eu cred ca daca ar fi fost invers, nu ar fi dictat hent. Am terminat prima repriza cu ocazii mari de gol, au fost peste ei. E adevarat, stiam ca ei sunt buni, dar am avut curaj. ... ...continuare.

CFR CLUJ. Paun a plans in pumni dupa eliminarea din Europa League cu Sevilla!

CFR CLUJ. Paun a plans in pumni dupa eliminarea din Europa League cu Sevilla! Dupa egalul dintre Sevilla si CFR Cluj 0-0, Adrian Paun nu si-a putut opri lacrimile. CFR a remizat pe teren celor de la Sevilla, scor 0-0, dar a ratat calificarea in "optimile" Europa League din cauza regulii golului in deplasare (1-1 in turul de la Cluj). In minutul 87, Adrian Paun a sutat puternic, cu pamantul, de la peste 20 de metri. Bono, portarul andaluzilor, a gafat. A scapat mingea pe sub brat, iar clujenii declansasera sarbatoarea. ... ...continuare.

Ion Craciunescu critica decizia din Sevilla - CFR Cluj: "Nu trebuia sa intervina VAR! Unde sa-si mute mana Traore?"

Ion Craciunescu critica decizia din Sevilla - CFR Cluj: Nu trebuia sa intervina VAR! Unde sa-si mute mana Traore? CFR Cluj a terminat la egalitate cu Sevilla, 0-0, si a fost eliminata din 16-imile Europa League. In tur, scorul a fost 1-1.  Ion Craciunescu, fostul mare arbitru roman, a comentat golul marcat de Adrian Paun si anulat dupa consultarea VAR pentru un hent facut inainte de Lacina Traore. Fostul sef al CCA spune ca atacantul clujenilor nu a jucat mana cu mingea intentionat si ca arbitrajul video nu trebuia sa intervina. ... ...continuare.

SEVILLA - CFR CLUJ // Dan Petrescu n-a mai rezistat dupa golul anulat de VAR! Ce s-a intamplat pe marginea terenului

publicat 2020-02-28 00:01:06 (Gazeta-Sporturilor)
SEVILLA - CFR CLUJ // Dan Petrescu n-a mai rezistat dupa golul anulat de VAR! Ce s-a intamplat pe marginea terenului Alexandru Paun a trimis mingea in poarta in minutul 87 al returului dintre Sevilla si CFR Cluj, la scorul de 0-0. Golul care ar fi adus calificarea a fost anulat dupa consultarea VAR.  Paun a inchis ochii si a sutat puternic, cu pamantul, de la peste 20 de metri. Bono, portarul andaluzilor, a gafat. A scapat mingea pe sub brat, iar clujenii declansasera sarbatoarea. ... ...continuare.

EUROPA LEAGUE | PORTO - LEVERKUSEN. Istvan Kovacs, ROȘU dupa un fault grosolan!

publicat 2020-02-27 23:16:05 (Gazeta-Sporturilor)
EUROPA LEAGUE | PORTO - LEVERKUSEN. Istvan Kovacs, ROȘU dupa un fault grosolan! EUROPA LEAGUE. Istvan Kovacs a condus returul "saisprezecimii" dintre Porto si Leverkusen, scor 1-3 (1-2 in tur). Brigada romaneasca a avut o misiune foarte grea pe Dragao. Maniera prin care Porto a fost eliminata a surprins. O dubla mansa echilibrata pe hartie s-a dovedit a fi la discretia nemtilor. Portughezii nu au renuntat insa fara lupta. De asta s-a convins brigada romaneasca pe care a condus-o Istvan Kovacs. ... ...continuare.

EUROPA LEAGUE. Meci HALUCINANT in Turcia: formatia lui Erdogan a intors cu goluri in ultimele minute din prima repriza, a doua repriza si prelungiri!

EUROPA LEAGUE. Meci HALUCINANT in Turcia: formatia lui Erdogan a intors cu goluri in ultimele minute din prima repriza, a doua repriza si prelungiri! Istanbul Basaksehir a eliminat-o pe Sporting Lisabona in saisprezecimile de finala din Europa League la finalul unei duble manse dramatice. Turcii lui Erdogan au pierdut 1-3 in tur, dar au intors pe teren propriu. Calificarea a fost obtinuta in minutul 119. Basaksehir, formatia favorita a presedintelui turc Recep Erdogan, a reusit surpriza serii in Europa League. ... ...continuare.

EXCLUSIV Sevilla a pus ochii pe Andrei Burca! Fundasul lui CFR Cluj a atras atentia prin evolutiile sale

EXCLUSIV Sevilla a pus ochii pe Andrei Burca! Fundasul lui CFR Cluj a atras atentia prin evolutiile sale Andrei Burca (26 de ani) a fost titular in Sevilla - CFR Cluj, din returul 16-imilor Europa League, dar a fost schimbat in minutul 28, din cauza unei accidentari. Fundasul Andrei Burca ar putea ajunge in viitor la formatia iberica. Prestatiile proaspatului international au atras deja atentia mai multor cluburi din strainatate. Ultimii care au intrebat de stoperul celor de la CFR au fost chiar spaniolii de la FC Sevilla, adversara de azi a ardelenilor. ... ...continuare.

EUROPA LEAGUE, PORTO - LEVERKUSEN // FOTO Istvan Kovacs, ROȘU dupa un fault grosolan!

publicat 2020-02-27 22:46:07 (Gazeta-Sporturilor)
EUROPA LEAGUE, PORTO - LEVERKUSEN // FOTO Istvan Kovacs, ROȘU dupa un fault grosolan! EUROPA LEAGUE // Istvan Kovacs a condus returul "saisprezecimii" dintre Porto si Leverkusen, scor 1-3 (1-2 in tur). Brigada romaneasca a avut o misiune foarte grea pe Dragao. Maniera prin care Porto a fost eliminata a surprins. O dubla mansa echilibrata pe hartie s-a dovedit a fi la discretia nemtilor. Portughezii nu au renuntat insa fara lupta. De asta s-a convins brigada romaneasca pe care a condus-o Istvan Kovacs. ... ...continuare.

FCSB, ironii dupa ce Cristi Manea a ajuns la CFR Cluj: "Sa vedem daca-l cumpara! Va spun eu de ce e titular"

publicat 2020-02-27 22:31:05 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB, ironii dupa ce Cristi Manea a ajuns la CFR Cluj: Sa vedem daca-l cumpara! Va spun eu de ce e titular Helmuth Duckadam, presedintele de imagine al FCSB, a rectionat ironic dupa ce fundasul dreapta Cristi Manea (22 de ani) a ajuns la CFR Cluj, dupa ce si-a reziliat contractul cu FCSB.  "Sa va spun ceva. Haideti sa vedem daca-l cumpara cei de la CFR, daca joaca asa de bine! Nu ma asteptam la el sa dea goluri, iar noi avem nevoie de goluri. Am tot auzit in ultima vreme discutandu-se despre acest subiect. Ca de ce n-a jucat la FCSB si evolueaza acum la CFR Cluj. ... ...continuare.

EUROPA LEAGUE, INTER - LUDOGOREȚ // FOTO Atmosfera dezolanta pe Giuseppe Meazza! Ce s-a intamplat cu fanii care au incercat sa asiste la meci

publicat 2020-02-27 22:01:07 (Gazeta-Sporturilor)
EUROPA LEAGUE, INTER - LUDOGOREȚ // FOTO Atmosfera dezolanta pe Giuseppe Meazza! Ce s-a intamplat cu fanii care au incercat sa asiste la meci Inter si Ludogoret joaca astazi mansa retur (2-0 in tur pentru italieni) a saisprezecimilor de finala din Liga Campionilor. Portile stadionului Giuseppe Meazza sunt inchise din cauza Coronavirusului. Sevilla - CFR Cluj e liveTEXT AICI!Rezultatele complete din saisprezecimile Europa League! Dragos Grigore si Claudiu Keseru sunt titulari intr-un meci care se va disputa intr-o atmosfera trista. ... ...continuare.