EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Cel mai nou pamant romanesc a fost recunoscut! Cel mai nou "pamant romanesc" a fost recunoscut! Raspunsul premierului DANCILA cand a fost intrebat de KOVESI Raspunsul premierului DANCILA cand a fost intrebat de KOVESI Decizie in dosarul lui Kovesi: A fost respinsa recuzarea... Decizie in dosarul lui Kovesi: A fost respinsa recuzarea... HOROSCOP 16 FEBRUARIE. Berbecii tanjesc dupa siguranta, Gemenii sunt aventurosi HOROSCOP 16 FEBRUARIE. Berbecii tanjesc dupa siguranta, Gemenii sunt aventurosi Momentul adevarului pentru KOVESI. Declaratiile facute pe scarile Parchetului Momentul adevarului pentru KOVESI. Declaratiile facute pe scarile Parchetului HOROSCOP dupa 50 de ani. upa 50 ani, Chiron Vindecatorul ranit se instaleaza in Berbec pana in 2027! Transformari uluitoare de viata! Taurii sunt extrasensibili, Gemenii isi testeaza prieteniile HOROSCOP dupa 50 de ani. upa 50 ani, Chiron Vindecatorul ranit se instaleaza in Berbec pana in 2027! Transformari uluitoare de viata! Taurii sunt extrasensibili, Gemenii isi testeaza prieteniile HOROSCOP de week-end 16-17 februarie. SFATUL astrelor HOROSCOP de week-end 16-17 februarie. SFATUL astrelor Oficial: Sectia de investigare a magistratilor o acuza pe Kovesi ca a luat mita 268,689 lei si ca a mintit cu privire la relatia cu Sebastina Ghita Oficial: Sectia de investigare a magistratilor o acuza pe Kovesi ca a luat mita 268,689 lei si ca a mintit cu privire la relatia cu Sebastina Ghita Mircea Zamfir, cu ochii in lacrimi la Ultimul Trib, dupa ce si-a vazut familia prin video call! Nu ai cum sa nu te emotionezi! Mircea Zamfir, cu ochii in lacrimi la "Ultimul Trib", dupa ce si-a vazut familia prin video call! "Nu ai cum sa nu te emotionezi!" ROMANII AU TALENT 15 FEBRUARIE 2019 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING PRO TV. Cine este "taranul sarac de lux" ROMANII AU TALENT 15 FEBRUARIE 2019 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING PRO TV. Cine este "taranul sarac de lux" HOROSCOP cu Urania pentru saptamana 16 - 22 februarie 2019. Taurii sunt foarte intelegatori cu excesele colegilor, Gemenii primesc o lectie de viata HOROSCOP cu Urania pentru saptamana 16 - 22 februarie 2019. Taurii sunt foarte intelegatori cu excesele colegilor, Gemenii primesc o lectie de viata DANCILA, iritata: De ce sa demisionez? Coordonez eu? DANCILA, iritata: De ce sa demisionez? Coordonez eu? Doi englezi au venit zilele trecute in Romania, in vacanta. Cand au intrat in Parcul Cismigiu, au ramas socati: Doar la New York am mai vazut asa ceva! Stati sa vedeti ce au facut cand au ajuns la Casa Poporului Doi englezi au venit zilele trecute in Romania, in vacanta. Cand au intrat in Parcul Cismigiu, au ramas socati: "Doar la New York am mai vazut asa ceva!" Stati sa vedeti ce au facut cand au ajuns la Casa Poporului Cu masca, sau fara masca? Incepe Carnavalul de la Venetia! HOROSCOPUL LUI DOM' PROFESOR LIVIU DRAGNEA, un nou episod in care cheama un jurnalist la baie. video LIVIU DRAGNEA, un nou episod in care cheama un jurnalist la baie. video

Articole

Stiri locale




Ani grei de inchisoare in dosarul "Mita de la DSP"

publicat 2018-12-15 12:30:05 (CanCan)
Ani grei de inchisoare in dosarul Mita de la DSP Femeia de afaceri din Bacãu, acuzatã cã a incercat sã mituiascã directorul Directiei de Sãnãtate Publicã Vaslui pentru a obtine o autorizatie, si-a primit pedeapsa, informeaza vremeanoua.ro. Magistratii Tribunalului Vaslui au decis condamnarea Elenei Dutã Nitescu la 5 ani si 8 luni de inchisoare si un an interzicerea unor drepturi. Faptele pentru care femeia a […] The post Ani grei de inchisoare in dosarul "Mita de la DSP" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Fostul ministru de Interne Gabriel Berca a fost eliberat din inchisoare

publicat 2018-12-13 09:15:39 (Romania-TV)
Fostul ministru de Interne Gabriel Berca a fost eliberat din inchisoare Fost ministru de Interne in perioada guvernarii Boc, Gabriel Berca a fost eliberat conditionat, miercuri dupa-amiaza, din Penitenciarul Vaslui. La iesirea din detentie ca urmare a deciziei definitive a Tribunalului Vaslui, fostul demnitar a declarat,  pentru Libertatea, ca a fost "o tinta" si ca va dovedi acest lucru la momentul potrivit. Referitor la perioada imediat urmatoare, Gabriel Berca a spus ca si-o va petrece cu familia, mai ales ca urmeaza sarbatorile. Fostul ministru a refuzat sa... ...continuare.

Nunta – Mihai si Diana! Deja 2.800 de persoane spun ca vor veni la nunta acestor tineri din Vaslui

publicat 2018-12-11 18:15:02 (CanCan)
Nunta – Mihai si Diana! Deja 2.800 de persoane spun ca vor veni la nunta acestor tineri din Vaslui Se anunta o nunta cum nu s-a mai vazut in Romania! Doi tineri din Vaslui au deja 2800 de invitati si numarul lor creste pe zi ce trece. "Ziua Izabelei" e istorie! Doamnelor si domnilor, vi-i prezentam pe Mihai si Diana: protagonistii celei mai mari nunti care va avea loc in Romania. Marele eveniment va […] The post Nunta – Mihai si Diana! Deja 2.800 de persoane spun ca vor veni la nunta acestor tineri din Vaslui appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

LEGEA PENSIILOR: Pensii de 1000 de euro pentru batrani, pana in 2021. Anuntul a fost facut intr-o sedinta oficiala

publicat 2018-12-07 14:46:55 (Romania-TV)
LEGEA PENSIILOR: Pensii de 1000 de euro pentru batrani, pana in 2021. Anuntul a fost facut intr-o sedinta oficiala De exemplu, in judetul Vaslui, considerat a fi unul dintre cele mai sarace, din punct de vedere al nivelului de trai, doi parlamentari PSD de Vaslui, deputatii Adrian Solomon, presedintele Comisiei de Muncã din Camera Deputatilor, si Irinel Stativã, dar si directorul general al Casei Nationale de Pensii, Vasilica Robu au anuntat, intr-o sedinta a Comisiei de Dialog Social, ca pensiile vor fi majorate, asa cum scrie in noua lege, scrie vremeanoua.ro. Citeste si Victor Ponta: Prevederile... ...continuare.

Un barbat din Vaslui s-a rasturnat cu ATV-ul si se zbate intre viata si moarte

publicat 2018-12-07 09:45:02 (CanCan)
Un barbat din Vaslui s-a rasturnat cu ATV-ul si se zbate intre viata si moarte Un barbat din Perieni, judetul Vaslui, s-a rasturnat cu ATV-ul si se zbate intre viata si moarte, iar medicii fac tot posibilul pentru a-i salva viata. Este vorba despre un barbat de 53 de ani care a condus un ATV ara a avea permis, s-a rasturnat si a ajuns la spital cu lovituri puternice la […] The post Un barbat din Vaslui s-a rasturnat cu ATV-ul si se zbate intre viata si moarte appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Panica la Judecatoria din Vaslui. Un detinut s-a prabusit in sala de judecata si a fost dus de urgenta la spital

publicat 2018-12-06 19:00:04 (Antena3)
Panica la Judecatoria din Vaslui. Un detinut s-a prabusit in sala de judecata si a fost dus de urgenta la spital Au fost clipe de panica la Judecatoria Vaslui, dupa ce un deinut s-a prabusit chiar in sala de judecata. Incidentul s-a petrecut joi dupa-amiaza, intr-o sala a Judecatoriei Vaslui, cand unui detinut de... ...continuare.

Un barbat din Vaslui a cazut de pe casa, in timp ce incerca sa-si repare acoperisul

publicat 2018-12-05 18:15:58 (Libertatea)
Un barbat din Vaslui a cazut de pe casa, in timp ce incerca sa-si repare acoperisul Un barbat din Vaslui a cazut de pe casa, in timp ce incerca sa-si repare acoperisul. Ambulanta a intervenit imediat in comuna Dragomiresti, si a preluat victima in stare grava. Cel mai probabil, barbatul s-a dezechilibrat si a cazut de la o inaltime de aproximativ patru metri. Apelul la Serviciul de Urgenta 112 a fost […] Post-ul Un barbat din Vaslui a cazut de pe casa, in timp ce incerca sa-si repare acoperisul apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tanara din Vaslui, lovita de o masina pe trecerea de pietoni. Reactia incredibila a soferului, dupa accident (Video)

publicat 2018-12-05 00:15:58 (Libertatea)
Tanara din Vaslui, lovita de o masina pe trecerea de pietoni. Reactia incredibila a soferului, dupa accident (Video) O tanara de 35 de ani, din localitatea Balteni, judetul Vaslui, a fost lovita marti, 4 decembrie, pe trecerea de pietoni de soferul unei masini marca Audi, cu volanul pe partea dreapta. Imediat dupa accident, ocupantii masinii au iesit din autoturism si stateau cu mainile in buzunar, uitandu-se la victima intinsa pe sosea. Tanara a […] Post-ul Tanara din Vaslui, lovita de o masina pe trecerea de pietoni. Reactia incredibila a soferului, dupa accident (Video) apare prima data in... ...continuare.

Acuzatii acide la inmormantarea lui Vasile Mihalachi: "I-au dat ghionturi si l-au trimis la pensie!"

publicat 2018-12-03 10:45:02 (CanCan)
Acuzatii acide la inmormantarea lui Vasile Mihalachi: I-au dat ghionturi si l-au trimis la pensie! Au curs rauri de lacrimi in orasul Negresti, unde fostul presedinte al CJ Vaslui Vasile Mihalachi a fost condus pe ultimul drum de rude, prieteni, fosti colegi, dar si oameni simpli. In curtea bisericii unde a avut loc ceremonia religioasa au fost lansate acuzatii dure de Dumitru Buzatu, presedintele CJ Vaslui. La scurt timp de la […] The post Acuzatii acide la inmormantarea lui Vasile Mihalachi: "I-au dat ghionturi si l-au trimis la pensie!" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

INTERVIU / Cum a ajuns Sorin Furcoi din Vaslui sa devina vedeta internationala la arabi: „Am invatat engleza ascultand AC/DC!”

publicat 2018-12-01 21:15:57 (Libertatea)
INTERVIU / Cum a ajuns Sorin Furcoi din Vaslui sa devina vedeta internationala la arabi: „Am invatat engleza ascultand AC/DC!” Sorin Furcoi este coordonatorul platformei Instagram al corporatiei media Al-Jazeera S-a nascut in Vaslui si a mers la facultate in Iasi Primul loc de munca a fost la circular, intr-o fabrica de parchet din Moldova In 2002 a emigrat in Qatar desi nu stia nici macar limba engleza In 2018 a devenit vedeta internationala, datorita […] Post-ul INTERVIU / Cum a ajuns Sorin Furcoi din Vaslui sa devina vedeta internationala la arabi: „Am invatat engleza ascultand AC/DC!” apare... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com