Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un jandarm din Teleorman s-a impuscat in cap cu arma din dotare. Barbatul era casatorit si avea un copil

publicat 2018-03-09 10:30:25 (Libertatea)
Un jandarm din Teleorman s-a impuscat in cap cu arma din dotare. Barbatul era casatorit si avea un copil Un jandarm din Teleorman s-a impuscat in cap cu arma din dotare, in noaptea de joi spre vineri. Barbatul, de 42 de ani, a fost gasit mort in sediul Jandarmeriei din Alexandria, cu cateva minute inainte de a intra in post. Subofiterul a fost gasit impuscat in cap, in vestiarul subunitatii din Alexandria. Jandarmii au […] Post-ul Un jandarm din Teleorman s-a impuscat in cap cu arma din dotare. Barbatul era casatorit si avea un copil apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Caz socant in Teleorman! Un jandarm a fost gasit impuscat in cap in sediul institutiei

publicat 2018-03-09 10:30:01 (Antena3)
Caz socant in Teleorman! Un jandarm a fost gasit impuscat in cap in sediul institutiei Caz socant in judetul Teleorman. Un jandarm a fost gasit impuscat chiar in sediul Jandarmeriei Teleorman. Colegii au fost cei care l-au descoperit vineri dimineata iar, din primele informatii, se pare ca... ...continuare.

Un jandarm din Teleorman s-a impuscat in cap inainte sa intre in post

publicat 2018-03-09 10:15:30 (Romania-TV)
Un jandarm din Teleorman s-a impuscat in cap inainte sa intre in post Purtatorul de cuvant al Jandarmeriei Teleorman, Ion Oanta, a declarat ca subofiterul a fost gasit impuscat in cap, in vestiarul subunitatii din Alexandria. Jandarmii au chemat ambulanta, insa medicii n-au putut decat sa constate decesul colegului lor. "Ieri, 8 martie, in jurul orei 23.50, aici la sediul Inspectoratului de Jandarmi Judetean Teleorman, a fost gasit cadavrul unui subofiter care prezenta leziuni ce pareau a fi produse prin impuscare. Acesta urma sa intre in serviciu la ora 24.00,... ...continuare.

Un jandarm din Teleorman s-a impuscat in cap cu arma din dotare inainte sa intre in post

publicat 2018-03-09 10:15:28 (Mediafax)
Un jandarm din Teleorman s-a impuscat in cap cu arma din dotare inainte sa intre in post Un jandarm din Alexandria, in varsta de 42 de ani, s-a impuscat in cap, in noaptea de joi spre vineri, in incinta sediului Jandarmeriei Teleorman, cu cateva minute inainte de a intra in post, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Caz socant in Teleorman! Un jandarm a fost gasit impusca in cap in sediul institutiei

publicat 2018-03-09 10:15:02 (Antena3)
Caz socant in Teleorman! Un jandarm a fost gasit impusca in cap in sediul institutiei Caz socant in judetul Teleorman. Un jandarm a fost gasit impuscat chiar in sediul Jandarmeriei Teleorman. Colegii au fost cei care l-au descoperit vineri dimineata iar, din primele informatii, se pare ca... ...continuare.

Cod portocaliu de inundatii in Teleorman si Giurgiu. Ce zone ar putea fi afectate

publicat 2018-03-09 08:15:34 (Libertatea)
Cod portocaliu de inundatii in Teleorman si Giurgiu. Ce zone ar putea fi afectate Hidrologii au emis un cod portocaliu de inunudatii pentru rauri din judetele Teleorman si Giurgiu. Avertizarea este valabila pana vineri, la ora 12. In acest interval vor fi sub cod galben si rauri din 12 judete. Conform Institutului National de Hidrologie si Gospodarirea Apelor (INHGA), codul portocaliu de inundatii vizeaza urmatoarele bazine hidrografice: Neajlov (sector […] Post-ul Cod portocaliu de inundatii in Teleorman si Giurgiu. Ce zone ar putea fi afectate apare prima data in... ...continuare.

Restrictii intre judetele Giurgiu si Teleorman, din cauza acumularilor de apa pe carosabil

publicat 2018-03-08 20:01:37 (Romania-TV)
Restrictii intre judetele Giurgiu si Teleorman, din cauza acumularilor de apa pe carosabil Centrul Infotrafic anunta, joi seara, ca pe DN6 intre localitatile Ghimpati (judetul Giurgiu) si Draganesti-Vlasca (judetul Teleorman), a fost extinsa restrictia de circulatie pentru autovehiculele cu masa maxima total admisa mai mica de 7,5 tone, precum si pentru toate autovehiculele care efectueaza transport de persoane. "Masura a fost impusa ca urmare a acumularii de apa pe partea carosabila, pe raza localitatii Draganesti-Vlasca, la intersectia cu DJ503, in judetul Teleorman", anunta... ...continuare.

Inundatii in 19 localitati din sase judete. Cele mai mari pagube sunt in Teleorman

publicat 2018-03-08 13:15:27 (ProTV)
Inundatii în 19 localitati din sase judete; cele mai mari pagube sunt în Teleorman, unde sunt afectate peste 80 de gospodarii. ...continuare.

Inundatii in 19 localitati din sase judete. Cele mai mari pagube sunt in Teleorman

publicat 2018-03-08 12:30:02 (Antena3)
Inundatii in 19 localitati din sase judete. Cele mai mari pagube sunt in Teleorman Pompierii militari au actionat miercuri si in cursul noptii de miercuri spre joi pentru evacuarea apei din cinci locuinte, 21 anexe gospodaresti, 104 curti si subsoluri inundate, precum si pentru decolmatarea... ...continuare.

Case, curti si drumuri inundate in judetul Teleorman. Apa a trect peste diguri si ajunge la zeci de centimetri

publicat 2018-03-08 12:15:26 (Libertatea)
Case, curti si drumuri inundate in judetul Teleorman. Apa a trect peste diguri si ajunge la zeci de centimetri Mai multe gospodarii, dar si tronsoane de drum au fost inundate in judetul Teleorman, din cauza ploilor si si a zapezii care s-a topit odata cu cresterea temperaturilor. Cea mai afectata localitate este comuna Draganesti Vlasca, unde au fost inundate mai multe portiuni de drum, dar si curti si case, dupa ce apa a trecut […] Post-ul Case, curti si drumuri inundate in judetul Teleorman. Apa a trect peste diguri si ajunge la zeci de centimetri apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro