CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Salvamontistii au primit 12 apeluri de urgenta in ultimele 24 de ore

publicat 2018-04-22 09:15:18 (Romania-TV)
Salvamontistii au primit 12 apeluri de urgenta in ultimele 24 de ore Potrivit Salvamont Romania, in ultimele 24 de ore, la Dispeceratul National Salvamont, s-au primit 12 apeluri de urgenta: 2 apeluri pentru Salvamont Gorj, 2 apeluri pentru Salvamont Municipiul Brasov, 1 apel pentru Salvamont Bistrita Nasaud, 1 apel pentru Salvamont Bihor, 1 apel pentru Salvamont Cluj, 2 apeluri pentru Judetul Neamt, 1 apel pentru Judetul Brasov, 1 apel pentru Judetul Cluj si 1 apel pentru Judetul Bacau, informeaza news.ro. Salvamontistii au intervenit pentru acordarea... ...continuare.

Manevra periculoasa facuta de un sofer din Bistrita. A fost lovit in plin de un alt sofer

publicat 2018-04-21 07:30:14 (ProTV)
O manevra imprudenta îi putea aduce moartea unui sofer, vineri noapte, în Bistrita. Barbatul în vârsta de 52 de ani a ramas încarcerat dupa ce a încercat sa întoarca masina pe linia dubla continua. ...continuare.

Scandal cu Jandarmeria, pentru o poza. O tanara s-a trezit cu poza pe pliantele distribuite in oras

publicat 2018-04-20 13:45:19 (Romania-TV)
Scandal cu Jandarmeria, pentru o poza. O tanara s-a trezit cu poza pe pliantele distribuite in oras Andreea Petrut, o tanara stabilita in Bucuresti care a luat parte la protestele din ultimii ani, s-a trezit ca una dintre fotografiile in care apare este folosita de catre Jandarmeria Bistrita intr-un pliant. Aceasta acuza jandarmeria bistriteana ca-i foloseste imaginea, in contextul ilustrarii unor fapte antisociale. In fotografia in cauza, realizata in timpul unui protest, aceasta aparea cu o portavoce. "Am fost socata cand un amic din Bistrita mi-a trimis fotografiile cu fly-erele cu poza... ...continuare.

Reactia Jandarmeriei, acuzata ca a folosit abuziv poza unei tinere. Ce spun avocatii

publicat 2018-04-19 20:00:14 (ProTV)
O tânara din Bucuresti a descoperit ca Jandarmeria din Bistrita Nasaud i-a folosit o poza în campania de prevenire a violentelor la proteste. ...continuare.

Gunoaiele din zona lacului de acumulare Izvorul Muntelui polueaza raul Bistrita. Peste 50 de tone de deseuri, colectate din ape

publicat 2018-04-18 23:15:12 (Libertatea)
Gunoaiele din zona lacului de acumulare Izvorul Muntelui polueaza raul Bistrita. Peste 50 de tone de deseuri, colectate din ape Cantitatile mari de gunoaie din zona lacului de acumulare Izvorul Muntelui reprezinta una dintre problemele cu care se confrunta producatorul de energie Hidroelectrica. Compania a cheltuit peste 140.000 de lei pentru a ecologizarea lacului. Presedintele directoratului Hidroelectrica, Bogdan Badea, sustine ca ar trebui implementtat principiul "poluatorul plateste", insa, in cazul societatii, acest lucru nu se […] Post-ul Gunoaiele din zona lacului de acumulare Izvorul Muntelui polueaza... ...continuare.

O tanara acuza Jandarmeria ca i-a folosit abuziv imaginea pentru un pliant despre "faptele antisociale"

publicat 2018-04-18 18:00:02 (Adevarul)
O tanara acuza Jandarmeria ca i-a folosit abuziv imaginea pentru un pliant despre faptele antisociale O tanara acuza Jandarmeria Bistrita-Nasaud ca-i foloseste imaginea in campanii de prevenire, in contextul ilustrarii unor fapte antisociale. Andreea Petrut si-a gasit o fotografie in care apare cu o portavoce pe pliante comandate de Jandarmerie. Pe de alta parte, reprezentantii Jandarmeriei spun ca au exemplificat un comportament adecvat si nu unul ilegal sau necorespunzator. ...continuare.

Pacient plimbat sute de kilometri intre spitale, cu 3 gloante in el. Reactia ministrului Sanatatii

publicat 2018-04-16 17:15:17 (Realitatea-TV)
Pacient plimbat sute de kilometri intre spitale, cu 3 gloante in el. Reactia ministrului Sanatatii Un barbat de 31 ani din Republica Moldova a fost gasit impuscat, sambata dimineata, pe un camp din localitatea Cepari, din Bistrita. Acesta a fost plimbat 250 de kilometri, intre spitale, cu trei gloante in el, iar in cele din urma a fost operat la Bistrita. Despre aceasta situatie a fost chestionata, luni, Sorina Pintea, iar ministrul Sanatatii spune ca a demarat o ancheta, impreuna cu Departamentul pentru Situatii de Urgenta condus de Raed Arafat. "Am aflat ieri de situatie si am dispus... ...continuare.

DIICOT este pe receptie? Nelson Mondialu a facut ACUZAȚII DE PROXENETISM in direct. Interlopul o amesteca in SCANDAL si pe Anamaria Prodan

publicat 2018-04-16 09:15:06 (Evenimentul-Zilei)
DIICOT este pe receptie? Nelson Mondialu a facut ACUZAȚII DE PROXENETISM in direct. Interlopul o amesteca in SCANDAL si pe Anamaria Prodan Celebrul interlop clujean Simone Nelson Pop, cunoscut mai bine sub numele de Nelson Mondialu, a adus acuzatii dure, de proxenetism, unui "tovaras" din Bistrita, lui Viorel Daniel Sarmasan, alias "Basa". Spusele lui Nelson Mondialu reprezinta practic un denunt facut in "direct" pe un post tv si nu este exclus faptul ca dezvaluirea sa fi intrat in colimatorul celor de la DIICOT Cluj sau Bistrita. ...continuare.

S-a aflat cine este barbatul impuscat pe un camp din Bistrita!

publicat 2018-04-16 08:30:03 (CanCan)
Vadim Malogolovenko are dubla cetatenie dubla - moldoveneasca si ucraineana, noteaza Bistriteanul.ro. Sambata dimineata, tanarul din Republica Moldova a fost descoperit impuscat pe un camp de un agricultor din localitatea Cepari. Barbatul avea nu mai putin de sase plagi impuscate, trei dintre acestea ramanandu-i in corp. De profesie fotograf, Vadim a fost salvat de un […] The post S-a aflat cine este barbatul impuscat pe un camp din Bistrita! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cine este barbatul impuscat pe un camp din Bistrita. Tanarul din Republica Moldova este fotograf si tatal unei fetite

publicat 2018-04-15 18:00:07 (Libertatea)
Cine este barbatul impuscat pe un camp din Bistrita. Tanarul din Republica Moldova este fotograf si tatal unei fetite Cine este Vadim Malogolovenko, barbatul impuscat pe un camp din Bistrita. Tanarul, in varsta de 31 de ani, a fost operat, dupa ce a fost gasit impuscat de sase ori, sambata dimineata, pe un camp din localitatea bistriteana Cepari. De profesie fotograf, Vadim a fost salvat de un agricultor care a iesit sa-si are terenul […] Post-ul Cine este barbatul impuscat pe un camp din Bistrita. Tanarul din Republica Moldova este fotograf si tatal unei fetite apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro