CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Fotografii uluitoare facute la momentul potrivit. Creativitatea atinge cote maxime!

publicat 2018-04-23 12:45:14 (Realitatea-TV)
Fotografii uluitoare facute la momentul potrivit. Creativitatea atinge cote maxime! Momentul si locul potrivit te ajuta, deseori, sa faci cele mai creative fotografii. O demonstreaza imaginile din GALERIA FOTO, poze spectaculoase, facute la momentul potrivit! Urmareste, in cele ce urmeaza, ce poti face cu un aparat foto bun si un pic de imaginatie. ...continuare.

O vedeta de pe Instagram traieste intr-o mizerie de nedescris! In poze se da bogata

publicat 2018-04-22 18:30:03 (CanCan)
Un model britanic care a adunat peste 100.000 de fani pe Instagram si alti 600.000 pe YouTube este acuzata ca a lasat un focar de infectie in casa in care a locuit cu chirie, proprietarii fiind nevoiti s-o evacueze.  Kayla Jenkins, cunoscuta pe Instagram sub pseundonimul Okaylaaa, s-a mutat din apartamentul pe care il inchiriase, […] The post O vedeta de pe Instagram traieste intr-o mizerie de nedescris! In poze se da bogata appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

I-a trimis sotului poze cu ea goala. Cand le-a vazut, omul a divortat. Ce uitase femeia sa stearga

publicat 2018-04-22 17:15:13 (Realitatea-TV)
I-a trimis sotului poze cu ea goala. Cand le-a vazut, omul a divortat. Ce uitase femeia sa stearga Chelsea, o femeie din Marea Britanie, a vrut sa-i demonstreze sotului ei cat de mult il iubeste, dar a dat-o in bara, pentru ca a fost prinsa cu mata-n sac. . Femeia era plecata cu munca in Irlanda de Nord. Sotului i s-a facut dor de sotie, astfel ca i-a cerut sa-i trimita pe WhatsApp fotografii cu ea dezbracata. Femeia s-a conformat. Si-a facut, in oglinda, poze provocatoare, pe care, ulterior, i le-a trimis sotului, dintr-o camera de hotel. Numai ca a facut o gafa imensa.Barbatul a vazut in... ...continuare.

Alessia, probleme la botezul fiului ei: „Am plans foarte mult”. Ce s-a intamplat si primele poze cu micutul Alvin

publicat 2018-04-22 14:00:03 (CanCan)
Azi e o zi importanta pentru Alessia si partenerul sau! Cei doi isi crestineaza baiatul, pe Alvin-Christian. In cadrul unui interviu oferit inainte de botezul fiului ei, cantareata a marturisit ca a intampinat ceva probleme. Mai mult, din cauza stresului, ea nu a mai suportat si a izbucnit in plans. Totusi, prefera sa vada partea […] The post Alessia, probleme la botezul fiului ei: „Am plans foarte mult”. Ce s-a intamplat si primele poze cu micutul Alvin appeared first on... ...continuare.

DJ Avicii, poze de pe patul de spital! A mai fost la un pas de moarte

publicat 2018-04-21 14:45:02 (CanCan)
"Iti traiesti viata intr-o valiza si apoi depinzi de asta", asa si-a descris Avicii toata existenta lui, de cand a devenit celebru si pana acum, cand a murit subit, la 28 de ani.  In spatele succesului dobandit pe scena, DJ Avicii se lupta cu probleme grave de sanatate. Intr-un documentar filmat intre 2013 si 2016, […] The post DJ Avicii, poze de pe patul de spital! A mai fost la un pas de moarte appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Un tanar din Timisoara acuza ca a fost batut si pus sa faca genuflexiuni pentru ca a facut poze pe un santier

publicat 2018-04-20 20:00:12 (Libertatea)
Un tanar din Timisoara acuza ca a fost batut si pus sa faca genuflexiuni pentru ca a facut poze pe un santier Unul dintre cele mai mari santiere din Timisoara, aflat la cativa pasi de centrul orasului, este in mijlocul unui imens scandal. Un tanar student care s-a dus sa faca fotografii cu evolutia lucrarilor pentru un forum ar fi fost luat la bataie de catre angajatii firmei de paza care supravegheau santierul Openville. Oficialii Openville, cum […] Post-ul Un tanar din Timisoara acuza ca a fost batut si pus sa faca genuflexiuni pentru ca a facut poze pe un santier apare prima data in... ...continuare.

A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful

publicat 2018-04-18 23:15:15 (Realitatea-TV)
A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful Aceste poze aparute pe net sunt cel mai probabil din Marea Britanie. Un pasionat a pus poze cu o sala de sport in care zac peste 100 de vehicule clasice si exotice. In hala aceasta care candva a fost sala de sport se ascund bijuterii precum Porsche 356, Dodge Challenger, Lotus Elan, Pontiac Firebird, Ford Mustang, Ford Shelby, Ford GT, Ferrari 360, Mercedes-Benz McLaren SLR, Jaguar diverse modele de MG si Mercedes vechi, MINI, Beetle, plus cateva automobile cu adevarat vechi de pe la... ...continuare.

Turcan: PNL va contesta la CCR infiintarea Comisiei pentru modificarea Legilor securitatii nationale

publicat 2018-04-18 18:30:13 (Mediafax)
Turcan: PNL va contesta la CCR infiintarea Comisiei pentru modificarea Legilor securitatii nationale Prim-vicepresedintele PNL, Raluca Turcan, a anuntat ca liberalii vor contesta la Curtea Constitutionala infiintarea Comisiei speciale privind analizarea si actualizarea cadrului normativ cu incidenta in domeniul securitatii nationale. ...continuare.

Surpriza de proportii pentru sotia lui Pepe. Artistul a aniversat 6 ani de la cununie / VIDEO

publicat 2018-04-18 17:45:13 (Libertatea)
Surpriza de proportii pentru sotia lui Pepe. Artistul a aniversat 6 ani de la cununie / VIDEO Pepe i-a facut o surpriza de proportii sotiei sale, Raluca Pastrama, care a implinit 27 de ani. De asemenea, cei doi au aniversat sase ani de la cununie. Pepe formeaza un cuplu perfect alaturi de partenera lui de viata, Raluca Pastama. Pepe si Raluca au impreuna doa fetite adorabile, Maria si Rosa. Miercuri, 18 aprilie, […] Post-ul Surpriza de proportii pentru sotia lui Pepe. Artistul a aniversat 6 ani de la cununie / VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Elevul David din clasa a IV-a B si Raluca Podea, starleta Playboy, fac o echipa grozava in bucatarie! Mama si fiul i-au impresionat pe jurati

publicat 2018-04-17 22:00:01 (Antena-1)
Elevul David din clasa a IV-a B si Raluca Podea, starleta Playboy, fac o echipa grozava in bucatarie! Mama si fiul i-au impresionat pe jurati Una dintre cele mai memorabile aparitii de la bancul de lucru ale sezonului trecut ,,Chefi la cutite" a fost cu siguranta Raluca Podea, fosta starleta Playboy ce a condimentat jurizarea prin sex-appeal si senzualitate. Concurenta s-a intors in platou pentru o a doua sansa in sezonul de poveste al emisiunii, insa de data aceasta are si un aliat surpriza. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro