CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Zi importanta pentru credinciosi! De Sfantul Gheorghe se ard spiritele rele! Traditia spune sa NU faci acest gest astazi

publicat 2018-04-23 09:15:02 (Antena-1)
 In ajun de Sfantul Gheorghe, intr-o comuna din Bistrita-Nasaud se ard spiritele rele! Localnicii se strang pe deal si dau foc vreascurilor adunate din gradini dupa curatenia de primavara. ...continuare.

Barbat injunghiat in zona inimii de iubitul fostei sotii, la Bistrita. Fiul de 9 ani, martor la incident

publicat 2018-04-22 18:15:21 (ProTV)
Un tânar de 30 de ani a fost dus, duminica dupa-amiaza, în stare grava, la Spitalul de Urgenta Bistrita-Nasaud, dupa ce a fost înjunghiat cu un cutit, în zona inimii, de iubitul fostei sotii. ...continuare.

Un barbat a ajuns in stare grava la spital, injunghiat in zona inimii de iubitul fostei sotii

publicat 2018-04-22 17:15:14 (Romania-TV)
Un barbat a ajuns in stare grava la spital, injunghiat in zona inimii de iubitul fostei sotii Barbatul de 30 de ani, tatal unui copil de 9 ani, a ajuns in stare grava la Spitalul de Urgenta Bistrita-Nasaud, dupa ce a fost injunghiat, in Bistrita, in zona inimii de iubitul fostei sale sotii. Intre cei doi a izbucnit un conflict dupa ce tatal natural al copilului l-a adus pe acesta acasa, la locuinta mamei sale, si a incercat sa discute cu iubitul femeii, despre ceea ce copilul ii marturisise ca il bate. Concubinul, un barbat de 29 de ani, a pus mana pe un cutit si l-a injunghiat pe... ...continuare.

Un barbat in varsta de 30 de ani a ajuns in stare grava la spital, injunghiat in zona inimii de iubitul fostei sotii

publicat 2018-04-22 17:00:13 (Mediafax)
Un barbat in varsta de 30 de ani a ajuns in stare grava la spital, injunghiat in zona inimii de iubitul fostei sotii Un barbat de 30 de ani a ajuns, duminica dupa-amiaza, in stare grava, la Spitalul de Urgenta Bistrita-Nasaud, dupa ce a fost injunghiat cu un cutit, in zona inimii, de iubitul fostei sotii. Cei doi barbati s-au certat dupa ce barbatul de 30 de ani a aflat ca iubitul fostei sotii ii bate copilul. ...continuare.

Barbat din Bistrita injunghiat sub privirile copilului sau de 9 ani

publicat 2018-04-22 16:30:11 (Libertatea)
Barbat din Bistrita injunghiat sub privirile copilului sau de 9 ani Un barbat din Bistrita a fost injunghiat sub privirile copilului sau de 9 ani in urma unui conflict avut pe strada cu o alta persoana. Agresiunea a avut loc la Podul Budacului, din Bistrita, iar din primele informatii este vorba de un conflict spontan, intre doi tineri. Unul dintre ei, in vartsa de 30 de […] Post-ul Barbat din Bistrita injunghiat sub privirile copilului sau de 9 ani apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Altercatie sangeroasa in plina zi

publicat 2018-04-22 16:30:02 (Antena3)
Altercatie sangeroasa in plina zi Altercatie sangeroasa pe o strada din Bistrita. Doi barbati s-au luat la bataie si s-au taiat cu cutitele. Amandoi au nevoie de ingrijiri medicale acum, iar politistii sunt la fata... ...continuare.

Salvamontistii au primit 12 apeluri de urgenta in ultimele 24 de ore

publicat 2018-04-22 09:15:18 (Romania-TV)
Salvamontistii au primit 12 apeluri de urgenta in ultimele 24 de ore Potrivit Salvamont Romania, in ultimele 24 de ore, la Dispeceratul National Salvamont, s-au primit 12 apeluri de urgenta: 2 apeluri pentru Salvamont Gorj, 2 apeluri pentru Salvamont Municipiul Brasov, 1 apel pentru Salvamont Bistrita Nasaud, 1 apel pentru Salvamont Bihor, 1 apel pentru Salvamont Cluj, 2 apeluri pentru Judetul Neamt, 1 apel pentru Judetul Brasov, 1 apel pentru Judetul Cluj si 1 apel pentru Judetul Bacau, informeaza news.ro. Salvamontistii au intervenit pentru acordarea... ...continuare.

Manevra periculoasa facuta de un sofer din Bistrita. A fost lovit in plin de un alt sofer

publicat 2018-04-21 07:30:14 (ProTV)
O manevra imprudenta îi putea aduce moartea unui sofer, vineri noapte, în Bistrita. Barbatul în vârsta de 52 de ani a ramas încarcerat dupa ce a încercat sa întoarca masina pe linia dubla continua. ...continuare.

Scandal cu Jandarmeria, pentru o poza. O tanara s-a trezit cu poza pe pliantele distribuite in oras

publicat 2018-04-20 13:45:19 (Romania-TV)
Scandal cu Jandarmeria, pentru o poza. O tanara s-a trezit cu poza pe pliantele distribuite in oras Andreea Petrut, o tanara stabilita in Bucuresti care a luat parte la protestele din ultimii ani, s-a trezit ca una dintre fotografiile in care apare este folosita de catre Jandarmeria Bistrita intr-un pliant. Aceasta acuza jandarmeria bistriteana ca-i foloseste imaginea, in contextul ilustrarii unor fapte antisociale. In fotografia in cauza, realizata in timpul unui protest, aceasta aparea cu o portavoce. "Am fost socata cand un amic din Bistrita mi-a trimis fotografiile cu fly-erele cu poza... ...continuare.

Reactia Jandarmeriei, acuzata ca a folosit abuziv poza unei tinere. Ce spun avocatii

publicat 2018-04-19 20:00:14 (ProTV)
O tânara din Bucuresti a descoperit ca Jandarmeria din Bistrita Nasaud i-a folosit o poza în campania de prevenire a violentelor la proteste. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro