CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




DNA pune sechestru pe averea lui Sevil Shhaideh, urmarita penal in dosarul Belina

publicat 2018-05-14 13:30:34 (Romania-TV)
DNA pune sechestru pe averea lui Sevil Shhaideh, urmarita penal in dosarul Belina Directia Nationala Anticoruptie (DNA) a anuntat in data de 25 aprilie ca a fost inceputa urmarirea penala a fostului vicepremier Sevil Shhaideh, in prezent consilier al premierului Viorica Dancila, pentru abuz in serviciu cu consecinte deosebit de grave, in dosarul "Belina".  DNA a extins ancheta si fata de Adrian Gadea, fostul presedinte al CJ Teleorman, prejudiciul estimat de procurori fiind de peste trei milioane de lei. Procurorii spun ca in 2013, prin actiunea concertata a unor persoane... ...continuare.

Filiera Teleorman. Cum a ajuns CNCD sa ia decizii revoltatoare

publicat 2018-05-11 21:30:02 (Adevarul)
Filiera Teleorman. Cum a ajuns CNCD sa ia decizii revoltatoare Tatiana Sandu, sefa femeilor PSD din Teleorman, apropiata de Liviu Dragnea si de premierul Viorica Dancila, este cea care inclina balanta in CNCD in functie de interese politice, au declarat surse din institutie pentru "Adevarul". Tatiana Sandu a fost numita in conducerea CNCD anul trecut, cu toate ca nu respecta conditiile impuse de lege, asa cum "Adevarul" scria in exclusivitate la acea vreme. ...continuare.

O ELEVA din Teleorman a fost BATUTA fara MILA de catre CADRELE DIDACTICE

publicat 2018-05-10 14:15:05 (Evenimentul-Zilei)
O ELEVA din Teleorman a fost BATUTA fara MILA de catre CADRELE DIDACTICE O eleva a unei scoli din Teleorman a fost batuta cu bestialitate chiar de persoana care se presupune ca ar trebui sa o calauzeasca in viata: invatatoarea sa. Aceasta a dat-o pe fetita cu capul de tabla. ...continuare.

Noi detalii despre cele trei fete moarte in accidentul din Teleorman

publicat 2018-05-08 13:45:17 (Romania-TV)
Noi detalii despre cele trei fete moarte in accidentul din Teleorman Trei tinere cu varste intre 17 si 19 ani au pierit, iar o a patra a fost grav ranita, sambata seara, intr-un teribil accident petrecut in Teleorman. Vezi si: Una dintre tinerele implicate in accidentul din Teleorman a scris "murim" pe Snapchat inainte de tragedie Fetele, unele dintre ele eleve de liceu, se intorceau de la un club si in imprejurari inca neclare s-au rasturnat cu masina in afara drumului. Inainte de tragedie, cea mai mica dintre ele a postat pe o retea de socializare o... ...continuare.

Scandal dupa tragicul accident rutier din Teleorman, in care si-au pierdut viata trei fete adolescente: "Asa va trebuie!"

publicat 2018-05-08 10:30:03 (CanCan)
Accidentul rutier de sambata (8 mai), din Teleorman, a curmat viata a trei tinere adolescente si a ranit grav o alta. Moartea celor trei fete din Zimnicea a declansat reactii diverse in mediul online.  In noapte de sambata spre duminica, pe un drum aflat pe raza localitatii Nasturelul, din judetul Teleorman, trei fete cu varste […] The post Scandal dupa tragicul accident rutier din Teleorman, in care si-au pierdut viata trei fete adolescente: "Asa va trebuie!" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Tragedie in Teleorman. De ce ar fi postat una dintre victime "murim" inainte de accident

publicat 2018-05-07 08:15:16 (ProTV)
Se fac anchete, dupa tragedia cumplita din Teleorman care a îndoliat 3 familii. Politistii încearca sa afle ce a dus la accidentul teribil în care au pierit sâmbata noaptea 3 eleve de liceu. ...continuare.

Accident terifiant in Teleorman! Trei tinere au murit, una este in stare grava! Cine sunt victimele

publicat 2018-05-06 20:15:02 (CanCan)
Un groaznic accident de circulatie a avut loc in noaptea de sambata spre duminica, in judetul Teleorman, iar trei tinere au murit. O a patra a fost grav ranita. Viteza mare a fost cauza producerii accidentului de pe DN5, la intrarea in comuna Nasturelu. (Afla aici cum poti castiga si tu de acasa chiar si 10.000 […] The post Accident terifiant in Teleorman! Trei tinere au murit, una este in stare grava! Cine sunt victimele appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

ACCIDENT RUTIER extrem de grav: trei tinere au murit, iar o alta este in stare critica

publicat 2018-05-06 13:45:17 (Realitatea-TV)
ACCIDENT RUTIER extrem de grav: trei tinere au murit, iar o alta este in stare critica Accident rutier cumplit pe strazile din Romania. Trei tinere si-au gasit sfarsitul! Accident rutier cumplit pe strazile din Romania. Doua tinere in varsta de 19 ani si una in varsta de 17 ani au murit, in noaptea de sambata spre duminica, dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat. O alta victima este in stare grava dupa accidentul care a avut loc in comuna Nasturelu, judetul Teleorman. Potrivit IPJ Teleorman, accidentul rutier s-a petrecut pe DN 5C, masina in care victimele se aflau... ...continuare.

Accident CUMPLIT in TELEORMAN. Trei tinere au MURIT si o alta a fost RANITA, din cauza VITEZEI

publicat 2018-05-06 13:00:18 (Puterea)
Accident CUMPLIT in TELEORMAN. Trei tinere au MURIT si o alta a fost RANITA, din cauza VITEZEI Trei tinere, doua de 19 ani si una de 17 ani, au murit, in noaptea de sambata spre duminica, intr-un accident produs din cauza vitezei, pe DN5 C, la intrarea in comuna teleormaneana Nasturelu, informeaza Inspectoratul de Politie Judetean (IPJ) Teleorman. In accident a mai fost ranita grav o alta fata de 19 ani. ''In noaptea de 6 mai, in jurul orei 02.00, politistii au fost sesizati prin 112 cu privire la faptul ca pe raza comunei Nasturelu a avut loc un accident rutier. In baza sesizarii,... ...continuare.

Accident grav in Teleorman: Trei tinere au murit si alta e in stare grava, dupa ce masina in care erau s-a rasturnat

publicat 2018-05-06 12:45:45 (Ziarul-Financiar)
Accident grav in Teleorman: Trei tinere au murit si alta e in stare grava, dupa ce masina in care erau s-a rasturnat Doua tinere in varsta de 19 ani si una in varsta de 17 ani au murit, in noaptea de sambata spre duminica, dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat. O alta victima este in stare grava dupa accidentul care a avut loc in comuna Nasturelu, judetul Teleorman, transmite corespondentul MEDIAFAX.Potrivit IPJ Teleorman, accidentul rutier s-a petrecut pe DN 5C, masina in care victimele se aflau cele trei fete rasturnandu-se intr-o curba. O alta tanara a fost ranita grav, fiind trasportata la... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro